RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skipper licenca

2 posters

Ići dole

Skipper licenca Empty Skipper licenca

Počalji od Rale Sre Maj 06, 2009 11:16 pm

Drugari,
Zamolio bih sve vas koji znate nesto o polaganju ispita za skippera u Srbiji,ili Crnoj Gori da o tome nesto i napisete.Pokusao sam da stupim u kontakt sa Azaleom iz Tivta,ali mi je izgleda broj telefona na koji zovem pogresan Sad
Inace ista mi je potrebna da bih mogao da radim kao instruktor u Hrvatskoj,jer na moje veliko razocarenje dozvole za koje smo "polagali" kao preduslov za P3 ne vrede nigde van Srbije!!!

Rale

Broj poruka : 7
Datum upisa : 11.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Skipper licenca Empty Re: Skipper licenca

Počalji od aleksandar777 Sre Maj 06, 2009 11:29 pm

http://www.yachtingclubbelgrade.rs/default.aspx

Ugao Nušićeve i Kosovske, milslim II sprat. Videh iz kola reklamu, možda ti ovo pomogne za početak Smile

Update:
MSC Yachting Club Belgrade
Nusiceva 14/III
+381 11 32 22 870
+381 11 32 26 667
+381 11 63 43 3631
info@msc.rs , office@msc.co.yu
aleksandar777
aleksandar777

Broj poruka : 36
Godina : 48
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Skipper licenca Empty Re: Skipper licenca

Počalji od Rale Čet Maj 07, 2009 1:45 am

Hvala za informaciju,zvao sam ih,ali ovde obuka traje 2 meseca,pa ako ne nadjem neku bolju opciju idem kad se zavrsi sezona kod njih.Inace ovo je najjeftinija skola do sada u regionu!

Rale

Broj poruka : 7
Datum upisa : 11.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Skipper licenca Empty Re: Skipper licenca

Počalji od aleksandar777 Čet Maj 07, 2009 2:19 am

Nema na čemu Smile

Postavi ovde informacije koje su ti dali.
I mene malo zaiteresovalo. Rekoše mi da je osnovni kurs 710€ na 7 rata.
aleksandar777
aleksandar777

Broj poruka : 36
Godina : 48
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Skipper licenca Empty Re: Skipper licenca

Počalji od Rale Čet Maj 07, 2009 7:00 am

Ono sto sam ja saznao je da kurs pocinje u ponedeljak,ali da traje dva meseca,cena je 500 evra i jedan deo se sprovodi u Beogradu, a drugi u Baru.Postoji jos jedna skola,ali o njoj cu imati informaciju veceras.U susedstvu nam je Azalea u Tivtu i oni vrse obuku za skipera,kurs traje 5 dana i kosta sa ispitom 350 evra,ono sto je novo i sto se uvodi kao pravilo je comercial skipper to je dozvola sa kojom moze da se radi bilo gde u svetu i ona je nesto skuplja,odnosno dosta skuplja i bice moguce poloziti za nju od druge polovine godine,s tim sto oni koji imaju ovu "obicnu" skiper dozvolu polazu razliku u ispitima.Uslov za pristupanje kursu je dozvola za upravljanje motornim camcem koju polaznik treba da ima minimum tri godine , ili potvrda da se bavio navigacijom na moru!Za sada toliko , cim saznam jos nesto saljem.

Rale

Broj poruka : 7
Datum upisa : 11.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Skipper licenca Empty Re: Skipper licenca

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu