RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treba mi service kit za MR22

4 posters

Ići dole

Treba mi service kit za MR22 Empty Treba mi service kit za MR22

Počalji od _ Sre Mar 28, 2012 7:38 am

Potreban mi je service kit za mares MR22 prvi stepen.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Treba mi service kit za MR22 Empty Re: Treba mi service kit za MR22

Počalji od SRDJAN Sre Mar 28, 2012 7:14 pm

Pa naruci kod Bozane, to nije skupo, cak moze da se desi i da ima na stanju posto je taj prvi stepen sranje i stalno riknjava.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Treba mi service kit za MR22 Empty Re: Treba mi service kit za MR22

Počalji od _ Sre Mar 28, 2012 7:26 pm

Nema delove. Uputila me je kod Alajice. A taj MR22 je tesko sranje.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Treba mi service kit za MR22 Empty Re: Treba mi service kit za MR22

Počalji od SRDJAN Sre Mar 28, 2012 8:03 pm

Pa ona sve sto uveze da odmah njemu, sto ga ne nazoves, on je skroman covek i cene su mu Ok, neka ti osposobi to djubre i odmah ga prodaj da ga ne gledas vise, taj njegov dosed je nocna mora.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Treba mi service kit za MR22 Empty Re: Treba mi service kit za MR22

Počalji od stojkuki Ned Apr 01, 2012 4:18 am

Uh, ... pa ne bih bio toliko slobodan da kazem da je MR 22 prvi stepen sranje. Nikako ... A to sto ima ili nema delova ... to je druga stvar, to nema veze sa time dal je dobar ili ne

stojkuki

Broj poruka : 82
Datum upisa : 08.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Treba mi service kit za MR22 Empty Re: Treba mi service kit za MR22

Počalji od _ Ned Apr 01, 2012 5:02 am

Na MR22 stalno crkava doset.
Pored ovog imam jos 6 apeks regulatora pocev od ATX40,50,100 pa do XTX200, i ni na jednom nikad nista nije crklo. Na MR22 mi je doset crkao tri puta, a sa njim imam tek oko 100 zarona. Pri tom je cuvan vise od bilo kod Apeksa. Meni je to sasvim dovoljno da mu dam ime sranje na kvadrat!

Ovo nije poredjenje Mares vs Apeks, jel ima jos nepoderivih regulatora na primer Scubapro MK10/G250 ili čuveni klubski MK2/R190 koji su neunistivi. U poredjenju sa ovima Mares je obicno smece.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Treba mi service kit za MR22 Empty Re: Treba mi service kit za MR22

Počalji od stojkuki Čet Apr 05, 2012 8:37 pm

OK. Stvar iskustva ... ne bih diskutovao, ali generalno mares pravi odlicne regulatore i to je pored maski jedino sto od njih stvarno vredi novaca koji se daje. Ali opet to je moje misljenje i iskustvo i nista drugo.

stojkuki

Broj poruka : 82
Datum upisa : 08.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Treba mi service kit za MR22 Empty Re: Treba mi service kit za MR22

Počalji od SRDJAN Čet Apr 05, 2012 9:02 pm

To je velika zabluda, pored maski Mares pravi odlicna peraja i dzekete, a sto se regulatora tice, oni su neopisivo djubre.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Treba mi service kit za MR22 Empty Re: Treba mi service kit za MR22

Počalji od stojkuki Sre Apr 11, 2012 8:33 pm

Uuuuuuu super .... dzeketi i peraja su OK. Maske su vrh, ali to da su im regulatori djubre, ... nekako, ... ma ok ... necu da se pecam na provokacije. Necu da diskutujem. Svako ima pravo na svoje misljenje, ovde smo da ih razmenjujemo.
Ipak, ....
Ne retko sam u zivotu imao priliku da radim sa opremom koju su ljudi nazivali smecem, nedostojnom imena .... itd, a sustina je bila u tome da vecina tih koji su tu opremu prozivali nisu znali da je parvilno koriste (u nas srba uputstvo za upotrebu je pojam u recniku) i odrzavaju kako treba. Ne samo ronilacku opremu vec i puuuno drugih stvari.
Tako da u tim ocenama treba biti krajnje oprezan. Licno imam jednog maresa koji me sluzi vec prilicno dugo i sa njim dosta zarona, ali je pazen i mazen kao i ostatak opreme pa je verovatno zato i u dobrom stanju.

Bez ljutnje Srki, ne su dobre te generalne kvalifikacije, pogotovo kada je oprema u pitanju.

stojkuki

Broj poruka : 82
Datum upisa : 08.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Treba mi service kit za MR22 Empty Re: Treba mi service kit za MR22

Počalji od _ Čet Apr 12, 2012 9:50 am

Ok. Normalno je da svako ima svoje misljenje o nekoj opremi. Mozda se meni potrefila losa serija ali na stranim forumima ljudi bas i ne hvale Mares MR22 dfc prvi stepen u smislu robusnosti.
Prijatelj iz kluba je kupio skoro preko e-bay-a isto Mares MR22/Abyss(doduse onaj poslednji model), i to polovan. Za sad je prezadovoljan ali ima tek oko 10 zarona sa njim. Vreme ce pokazati da li su malo poboljsali tu seriju.
Takodje da navedem da je moj drugi prijatelj pre tri sezone kupio 4 glanc nova komleta opreme iz Mares rover serije (namenjena za velike diving centre), sto bi trebalo da znaci da je namenjena za "upropastavanje" od strane gustera i ljudi koji rone intro. Odela, Bcd, Maske Peraja i instrumeni su odlicnog kvaliteta, i posle tri godine unistavanja od strane "gustera" jos su u super stanju. Ali regulatori se nisu bas dobro pokazali.
Ja licno mislim da su za klubske potrebe i svakodnevno dr... Scubapro Mk2, Mk10 i Mk25 sa G250 ili R190 drugim stepenima zakon, i sto oni izdrze to nijedan drugi regulator ne moze.
Cak i Apeks tek treba da se dokaze... Very Happy
Posejdon takodje pravi odlicne regulatore. Imao sam JetStream i radio je savrseno.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Treba mi service kit za MR22 Empty Re: Treba mi service kit za MR22

Počalji od SRDJAN Čet Apr 12, 2012 8:12 pm

Slazem se da svako moze da ima svoje misljenje, ali sam se licno uverio nebrojano puta da su Maresovi regulatori djubre, imao sam brdo tih regulatora i rezime je uvek bio manje vise isti, desetine mojih drugara je takodje prodalo svoje Marese iz istog razloga, vise cure i zajebavaju nego sto rade. Da ne pominjem sto sam se nagledao svuda po svetu, u centrima i na brodovima, u 90 posto slucajeva gde je riknuo regulator je bio Mares, sto ti kazes Scubapro ma kakav krs bio radi i nista mu ne fali, da ga potopis u septicku jamu i izvadis, radio bi opet, stvarno ne mogu da se setim da je ijedan crkao osim u ekstremnim slucajevima. Pitaj bilo gde u centru sta misle o njima i dobices jednostavan i kratak odgovor, "RUBBISH". Nemam ja nista protiv Maresa pa da izmisljam, ali praksa je najbolji pokazatelj.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Treba mi service kit za MR22 Empty Re: Treba mi service kit za MR22

Počalji od stojkuki Uto Apr 17, 2012 12:56 am

Dobro de ... Ne bih ulazio vise u diskusiju. Slazem se da je nedopustivo da postoje dobre serije i lose serije.
Abyss im je dobar i to prilicno, ali opet nije na nivou jednog velikog proizvodjaca da sara sa kvalitetom ...

stojkuki

Broj poruka : 82
Datum upisa : 08.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Treba mi service kit za MR22 Empty Re: Treba mi service kit za MR22

Počalji od medigo Sre Apr 18, 2012 3:43 am

ma cim je vojska to koristila jasno je koje je sranje...
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Treba mi service kit za MR22 Empty Re: Treba mi service kit za MR22

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu