RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li ste zainteresovani da postanete PADI Instruktor?

3 posters

Ići dole

Da li ste zainteresovani da postanete PADI Instruktor? Empty Da li ste zainteresovani da postanete PADI Instruktor?

Počalji od jeldza Uto Okt 02, 2012 6:29 am

Za sve koji imaju licencu DM ili ekvivalentnu drugih asocijacija (npr SSI Divecon, CMAS *** diver, CMAS* instructor) i zele da postanu PADI Instruktori - pocinje PADI Instructor Development Course na ostrvu Murter u Hrvatskoj.
Za sve ljude iz Srbije kurs je po nizoj ceni, tako da je ovo posebna sansa.
Trajace od 16 do 26 Oktobra, ako zelite da se prijavite mozete na mom blogu www.mydivingexperience.com preko kontakt forme. Takodje mozete da postavite i sva pitanja vezana za kurs.
Ja sam inace PADI IDC Staff Instructor i asistiracu na tom IDC-ju. Bice mi drago da se upoznamo!

jeldza

Broj poruka : 3
Godina : 47
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste zainteresovani da postanete PADI Instruktor? Empty Re: Da li ste zainteresovani da postanete PADI Instruktor?

Počalji od mica77 Uto Okt 09, 2012 9:25 am

Sta je to,Slovenac zatvorio dupetom vrata u Srbiji pa sad pokusava preko Hrvatske,pitanje je samo kad ce ga i oni proterati.

mica77

Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste zainteresovani da postanete PADI Instruktor? Empty Re: Da li ste zainteresovani da postanete PADI Instruktor?

Počalji od Karabiner Uto Okt 09, 2012 11:13 pm

Vrlo lep blog jeldza, svaka cast! Sa zadovoljstvom sam ga procitao Smile

Karabiner

Broj poruka : 26
Datum upisa : 15.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste zainteresovani da postanete PADI Instruktor? Empty Re: Da li ste zainteresovani da postanete PADI Instruktor?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu