RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique

4 posters

Ići dole

Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique Empty Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique

Počalji od milutinm Sre Sep 30, 2009 1:47 am

Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique.
Nov, nekorišćen, konzerviran. 25e 064/2423966
Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique Dsc_0210
milutinm
milutinm
Admin

Broj poruka : 286
Godina : 40
Lokacija : Beograd, Dobre Vode(Bar)
Datum upisa : 28.11.2008

http://ronjenje.forumado.net

Nazad na vrh Ići dole

Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique Empty Re: Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique

Počalji od SRDJAN Sre Sep 30, 2009 8:26 am

Jel moze za 20
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique Empty Re: Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique

Počalji od milutinm Sre Sep 30, 2009 11:16 am

Moze, javi se sutra.
milutinm
milutinm
Admin

Broj poruka : 286
Godina : 40
Lokacija : Beograd, Dobre Vode(Bar)
Datum upisa : 28.11.2008

http://ronjenje.forumado.net

Nazad na vrh Ići dole

Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique Empty Re: Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique

Počalji od SRDJAN Sre Sep 30, 2009 11:17 am

Dogovoreno
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique Empty Re: Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique

Počalji od 13 Sub Okt 03, 2009 7:57 pm

Jel to kupujes za koriscenje ili cisto da imas ? Ako moze neko podrobnije da mi kaze o tom regulatoru bio bih mu zahvalan,hvala unapred

13

Broj poruka : 5
Godina : 47
Lokacija : Sumadija ~ srce Srbije
Datum upisa : 15.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique Empty Re: Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique

Počalji od SRDJAN Sub Okt 03, 2009 9:32 pm

Za ukras
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique Empty Re: Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique

Počalji od Silent Ned Okt 04, 2009 8:28 pm

Te regulatore mozes naci inace (naravno ne u glanc stanju) na nasim vojnim otpadima, jer su bili tipska oprema u recnoj mornarici i inzenjeriji.
Ja sam skoro kupio tako par dvobocnika. Prvi par sam kupio za ukras, za smesne pare (na kilo), pa kada sam skinuo slojeve prljavstine i masti sa njih, ucinilo mi se da su glanc nove... Onda sam ih otvorio i zadivio se besprekornim sjajem unutrasnjosti. Nije mi dao djavo mira, pa sam ih odneo i na improvizovani hidrotest, a kada su se i tu pokazale odlicno, rasturio sam ventil od boca i unutra je sve takodje bilo glanc sjajno, bez tragova oksidacije i shvatio: Boce su pre x godina nove stavljene u magacin, i nikada (osim mozda kise) nisu videle vodu... Onda trk nazad i kupim i drugi par. Na otpadu su me gledali onako cudno...
Sta da vam pricam, nostalgija je cudo...
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique Empty Re: Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique

Počalji od milutinm Pon Okt 05, 2009 4:13 am

Ja cuvam jednog Djuru za seriskim brojem 0085.
milutinm
milutinm
Admin

Broj poruka : 286
Godina : 40
Lokacija : Beograd, Dobre Vode(Bar)
Datum upisa : 28.11.2008

http://ronjenje.forumado.net

Nazad na vrh Ići dole

Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique Empty Re: Regulator Djura Djakovic po licenci La Spirotechnique

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu