RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uredjenje foruma

+19
markokg1982
frogman
Scubasaurus
mr.diver
ProUrke
ratko
anibus
bataduca
Edgar
rasa
SRDJAN
zensea
medigo
.
PasHke
Silent
Dixie RK Sebastian
mr joy
milutinm
23 posters

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od . Pon Maj 18, 2009 12:37 pm

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Čet Jun 27, 2013 11:33 am, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od PasHke Pon Maj 18, 2009 10:00 pm

Ljudi, umesto da stvarno pricamo o samom cinu ronjenja i uzivanja pod vodom isto se dogadja kao i sa proslim ugasenim forumom! pljuvanje po drugima, po kolegama i ljudima koji vole isti sport! zavlacenje u neke kvazi teme, npr. oko crnogoraca i njihovom ronjenju (po mnogima ovde, oni ni za regulator nisu culi)!
Zar na svakom forumu mora da dodje do ovoga? sve mi se cini da mnogi od vas vise bi voleli da se prepiru oko nekih visih ciljeva nego da uzivaju pod vodom! ponekad sticem utisak da vam je ronjenje sekundarna tema i cilj na ovom forumu a i u zivotu! pod vodom prestaje i sopas da funkcionise, prestaje i bilo koja teorija zavere oko instruktora! nastaje mir i tisina i potpuna ekstaza! o tome pisite pobogu!!!! prekinite vise bre pljuvanje po ljudima! brate stvarno ga preteraste!
novi ljudi dolaze ovde da bi se zainteresovali za ovaj prelepi sport, da procitaju nesto interesantno, da vide podvodne slike i podvodni svet, da sa nekom dozom sigurnosti udju u vodu i naprave svoj prvi udisaj na regulatoru a ne da gledaju pljuvanje kao u skupstini! veoma jadno i bedno....
da se nadovezem na Vladinu temu! hvatanje hobotnice je isto lanac ishrane! kod mene na srebrnom jezeru, gde imam vikendicu tokom mresta babuske seljaci dolaze sa traktorima i vilama vade ribu iz reke i ubacuju u traktore da bi za dzabe hranili svinje! koja pritom nije ni stigla da se izmresti! e to je skrnavljenje zivotinskog sveta! o tome pisite a ne da se uhvatite za jednu hobotnicu u celom okeanu! Rolling Eyes
PasHke
PasHke

Broj poruka : 233
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od Edgar Uto Maj 19, 2009 1:38 am

Meni je ronjenje bitno u zivotu te stoga volim da izdvojim sto vise slobodnog vremena za razgovore, upoznavanje i narocito razmenu iskustava sa ostalim roniocima.
Veoma mi je drago bilo kada je ovaj forum poceo sa radom.
Medjutim .......
Istine o nepravilnostima i treba da budu iznesene i ovde i ako treba i na drugim mestima. ali ono u sta prerasta ovaj forum ,bar mene, neodoljivo podseca na forum Akademije ronjenja.
Ja, licno, stvarno vec odavno nemam potrebe da namecem drugima svoje zivotne ( i ronilacke stavove).
Verovatno i to donose godine. Nisam cak ni zeleo da se oglasav po ovom pitanju ali su me zadnji postovi
Pashke-ta,Vlade 747,Silenta potakli da i ja zamolim pojedine instruktore upravo ono sto su ih i oni zamolili.

Edgar
Edgar
Edgar

Broj poruka : 162
Godina : 60
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.04.2009

http://www.edgar-dive.com

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od Dixie RK Sebastian Uto Maj 19, 2009 6:38 am

vlada747 ::Recicu jos samo ovo:
Dixie,
Nazivati nekoga debilom samo govori o tebi i tvom kucnom vaspitanju.
Sto se tice edukacije na ovom forumu, osim kritika na racun drugih, par saveta (vise zvuci kao pametovanje) i posta o Ocuvanju olupina od tebe nista nisam procitao.

Citiracu tvoj post od decembra prosle godine:
Predlažem da ovaj novi forum bude zaista maksimalno afirmativan za ronjenje i ja ću narednih dana početi da kačim fotke i pišem o ronjenjima u CG, Turskoj, Tunisu i Egiptu (ovde smo bili nebrojeno puta, pa ću da vas zatrpam egzotikom!)

Ili ovaj post:
Činjenica da smo, manje ili više, svi licemeri nas spašava od toga da jedemo korenje ili da crknemo od gladi.

Najlakši način da se rešiš epiteta koji sam ti prišio je da uzmeš bilo koju ronilačku knjigu u ruke. Tako ćeš prestati da se brukaš, da brukaš onoga koji te je postavio za moderatora a i shvatio bi da ono malo što sam pisao nije pametovanje ( mada ne znam šta je loše kad neko pametan kaže nešto pametno ), već su ozbiljni i stručni saveti.
A kada se ovaj forum uozbilji, onda ću i ja da se vratim ozbiljnim tekstovima. Do tada ću da uživam u Srđanovim postovima.
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od milutinm Uto Maj 19, 2009 7:43 am

Rekao bi stosta al da ne rasplamsavmo raspravu oko nebitnih stvari, zamolicu sve da se na ovome zavrsi.
Ronjenje je sport, nacin zivota, radost, lepota, uzivanje...
milutinm
milutinm
Admin

Broj poruka : 286
Godina : 40
Lokacija : Beograd, Dobre Vode(Bar)
Datum upisa : 28.11.2008

http://ronjenje.forumado.net

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od mr joy Uto Maj 19, 2009 10:42 am

Dragi ronioci,
na zalost u poslednje vreme nemam puno vremena da pisem ( probam da pisem samo nesto za sta i sam mislim da je vredno za citanje) ali zato uvek procitam sve postove.
Kao prvo, ako neko postane ( ili ga postave za ) moderator za to ne mora da ima neke vise kategorije ili da bude instruktor. On treba da bude sto aktivniji na forumu i da pazi da clanovi foruma ne krse pravila.
Kao drugo, ovo je jedan ronilacki forum. I treba da budemo zahvalni onim ljudima koji su omogucili rad ovog foruma i koji su smislili ovo. Zadatak ovog foruma je da se druzimo, razmenjujemo informacije, propagiramo ronjenje kao sport.
Osnovna pravila foruma svi znamo, moze da se pise sa argumentima i kulturno ali BEZ VREDJANJA !!!!
Srdjanov krstaski rat koji je zapoceo na akademiji ronjenja i ovde sad nastavlja, je u osnovi dobra stvar, ako gledamo iz aspekta, da iznosi cinjenice i argumente o nekim nezakonitim stvarima. Ali moram priznati da njegovi postovi, na zalost ne doprinose razvoju foruma. Mogu se dati informacije o tim ljudima, ali nemojmo da ovo bude prica o tome ko sta radi u Crnoj Gori.
Ima puno drugih stvari o kojima moze da se pise i mozda te teme vise zanimaju ljude nego sta radi Vesko ili Koprivica.
Ovde zelim da zamolim Milutina da mi omoguci brisanje postova. Zelim da brisem sve postove ubuduce u kojima se vredja bilo ko, pa cak i licnosti koji nisu prisutni na forumu. To je osnova kulture i toga se moramo pridrzavati.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od zensea Uto Maj 19, 2009 10:59 am

tz,tz,tz,tz............................
zensea
zensea

Broj poruka : 346
Godina : 51
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od Dixie RK Sebastian Uto Maj 19, 2009 6:50 pm

mr joy ::Dragi ronioci,
na zalost u poslednje vreme nemam puno vremena da pisem ( probam da pisem samo nesto za sta i sam mislim da je vredno za citanje) ali zato uvek procitam sve postove.
Kao prvo, ako neko postane ( ili ga postave za ) moderator za to ne mora da ima neke vise kategorije ili da bude instruktor. On treba da bude sto aktivniji na forumu i da pazi da clanovi foruma ne krse pravila.
Kao drugo, ovo je jedan ronilacki forum. I treba da budemo zahvalni onim ljudima koji su omogucili rad ovog foruma i koji su smislili ovo. Zadatak ovog foruma je da se druzimo, razmenjujemo informacije, propagiramo ronjenje kao sport.
Osnovna pravila foruma svi znamo, moze da se pise sa argumentima i kulturno ali BEZ VREDJANJA !!!!

Ovde zelim da zamolim Milutina da mi omoguci brisanje postova. Zelim da brisem sve postove ubuduce u kojima se vredja bilo ko, pa cak i licnosti koji nisu prisutni na forumu. To je osnova kulture i toga se moramo pridrzavati.

Dubok pozdrav mr joy

Naravno da nije stvar u kategorijama, nego je stvar u količini i kvalitetu znanja i spremnosti da se usvaršavaš ukoliko pretenduješ da te shvataju ozbiljno i da ne ispadneš glup u društvu, ili debil, ako ti je tako draže. Bilo kakva funkcijia, pa i funkcija koju i Ti obavljaš, povlači i određenu vrstu odgovornosti. Ideja o brisanju postova je kukavička i DUBOKO pogrešna. Milutin bi morao da povede računa, pre svega, o tome kakve poruke šalju njegovi moderatori - jedan propagira maltretiranje hobotnica jer ih nema u Adi, s drugi bi da briše postove i preuzme ulogu cenzora. Debilitet !
Kao što rekoh već nekoliko puta, HITNO SE UOZBILJITE ukoliko vam je stalo do sopstvenog foruma.
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od Silent Uto Maj 19, 2009 8:10 pm

Dixie brate, da nisi ipak preostar? Vlada747 nije ni u jednom postu "pametovao" ili pisao ikakve nebuloze koliko se secam. A opet da kazem da "odelo ne cini coveka" tj. bilo kakva kategorija ili diploma. Nije bitna forma nego sustina.
Ovim postom bih zeleo da podrzim predlog mr Joy-a. Jer zaista ako neko ne moze da pise o bilo cemu bez vredjanja i ne mora. Znaci bilo sta moze da se napise i dokumentuje, a socni epiteti mogu da se omaknu svakom od nas dok to cita, ali ne bi trebalo i dok pise.
A ono o hobotnici je otprilike kao i ona "afera" oko podvodnog ribolova...
... Tako da predlazem administratoru da stavi na glasanje predlog mr Joy-a, pa neka vecina odluci, bez obzira da li se to meni ili bilo kom pojedincu svidja ili ne. Neka to bude u duhu u kome je ovaj forum i poceo, pa neka tako i nastavi. Jasno i glasno. Postenim glasanjem, a ne prepucavanjem pojedinaca pa "ciji je veci..."
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od mr joy Uto Maj 19, 2009 11:43 pm

Druze Dixie ( ako mi dopustas da te tako oslovim ),
izgleda da nisi razumeo neke stvari. Ja ne zelim da izigravam nikakvog cenzora, ali koliko ja znam uloga ili zadatak moderatora je da tako reci kontrolise ili da usmerava rad foruma. Posto sam ja jedan od tih " moderatora" zbog toga sam mislio da mogu da dopustim sebi i da zamolim Milutina da mi obezbedi brisanje poruka. Poruka se brise samo u tom slucaju ako neko vredja nekog na forumu ili poruka sadrzi izraze koji nisu za javnost.
Zadatak moderatora nije da se ukljuci u svaku temu i da bude najpametniji, nego da moderira forum. A za to ne treba imati fakultet niti zvanje instruktora, nego vise ljudskih vrlina i ozbiljnosti.
Sto se tice tvoje izjave da smo debili, neka ti je. Posto se ne poznajemo misli o meni sta zelis.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od mr joy Uto Maj 19, 2009 11:46 pm

Jos nesto sam zaboravio, ovo nije nas forum ( kao sto si ti napisao " sopstveni forum" ). Ovo je forum svih nas koji smo tu i druzimo se.
Mozda bi mogao i ti da napravis jedan svoj forum i onda bi resio problem da moderatori ne budu debili.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od PasHke Sre Maj 20, 2009 1:04 am

mr joy, svaka cast na stalozenosti i predlogu! potpuno se slazem sa predlogom oko brisanja budalastina! jbt ljudi, zar niste do sad naucili kako se isteruje pravda??? lepo ispred skupstine, zatvorite kneza milosa i strajkujete gladju nekih par dana pa mozda i razmotre predloge Very Happy jedno je sigurno, srdjane i dixie, postujem vas kao ronioce! svaka vam cast dokle ste dogurali! ali, jeli ima nekih vidljivih resenja oko svega ovoga sto pisete vec vise od godinu dana? jeste li uspeli preko foruma da svrgnete nekoga iz sopasa ili uzmete nekom crnogorcu licencu da ne ubija ljude? ......jbg, sine, da se vidi neki progres i da kazem da treba da se nastavi ali mislim da i vi vidite da je sve ovo pisanje po forumu pucanje u prazno i maltretiranje ostalih clanova da citaju bljuvotine o drugima! dobar cilj drugari, pogresno mesto cini mi se.....
i nije lepo da kolege nazivas debilima....ko zna...mozda ce bas on sutradan da ti pruzi oktopus ne daj boze da ti zatreba........razmisli flower
PasHke
PasHke

Broj poruka : 233
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od milutinm Sre Maj 20, 2009 1:16 am

mr joy je ADMINISTRATOR!Jer kao Moderator ne moze da mi pomogne adekvatno.
Nadam se dobroj saradnji
milutinm
milutinm
Admin

Broj poruka : 286
Godina : 40
Lokacija : Beograd, Dobre Vode(Bar)
Datum upisa : 28.11.2008

http://ronjenje.forumado.net

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od mr joy Sre Maj 20, 2009 2:21 am

Hvala lepo na poverenju.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od Dixie RK Sebastian Sre Maj 20, 2009 4:23 am

Ja samo dvojicu nazvah debilima - jedan je onaj što mrči hobotnicu na fotografiji a drugi je taj moderator koji mudro reče da to treba da se mrči jer "kako drugačije mladim roniocima pokazati hobu kad je nema u Adi". I još je dodao da je dugo P1 jer ga mrzi da se edukuje. Eto, o tome sam ja pisao.
Gde ste se svi vi drugi pronašli, blage veze nemam. Ali ako ste se pronašli, onda...
A što se brisanja tiče, brišite brate do mile volje.
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od Dixie RK Sebastian Sre Maj 20, 2009 4:40 am

Silent ::Dixie brate, da nisi ipak preostar? Vlada747 nije ni u jednom postu "pametovao" ili pisao ikakve nebuloze koliko se secam. A opet da kazem da "odelo ne cini coveka" tj. bilo kakva kategorija ili diploma. Nije bitna forma nego sustina.

Nisi pažljivo čitao. On je rekao da sam ja pametovao, a ja sam pitao šta ima loše u tome kad pametan čovek napiše nešto pametno.
A i sa ovom tvojom drugom rečenicom iz citata se potpuno slažem, zato sam mu i napisao da se lati knjige. Jer, ako želi da moderira onda mora i da zna ponešto,a ne da napiše da ga mrzi da se edukuje. Dakle, slažemo se u potpunosti - bitna je suština.
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od Edgar Sre Maj 20, 2009 6:06 am

Hm,,ima u ovome dosta istine.

cheers za Mr You & Paskhe
Edgar
Edgar

Broj poruka : 162
Godina : 60
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.04.2009

http://www.edgar-dive.com

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od SRDJAN Sre Maj 20, 2009 6:56 am

PasHke ::mr joy, svaka cast na stalozenosti i predlogu! potpuno se slazem sa predlogom oko brisanja budalastina! jbt ljudi, zar niste do sad naucili kako se isteruje pravda??? lepo ispred skupstine, zatvorite kneza milosa i strajkujete gladju nekih par dana pa mozda i razmotre predloge Very Happy jedno je sigurno, srdjane i dixie, postujem vas kao ronioce! svaka vam cast dokle ste dogurali! ali, jeli ima nekih vidljivih resenja oko svega ovoga sto pisete vec vise od godinu dana? jeste li uspeli preko foruma da svrgnete nekoga iz sopasa ili uzmete nekom crnogorcu licencu da ne ubija ljude? ......jbg, sine, da se vidi neki progres i da kazem da treba da se nastavi ali mislim da i vi vidite da je sve ovo pisanje po forumu pucanje u prazno i maltretiranje ostalih clanova da citaju bljuvotine o drugima! dobar cilj drugari, pogresno mesto cini mi se.....
i nije lepo da kolege nazivas debilima....ko zna...mozda ce bas on sutradan da ti pruzi oktopus ne daj boze da ti zatreba........razmisli flower

Pa dokle god ih neki brane, i smeta im ovakvo iznosenje stvari u javnost, oni ce imati podrsku i bolece ih dupe za sve, ne znam sto to nekima smeta osim ako se i sami ne pronalaze u toj prozivci i malverzacijama, uostalom kome se ne svidja ne mora da cita te teme, neka ih zaobidje, nista od iznetog nije dato proizvoljno niti je neko izmislio, sve je istina 100 posto, pa i Dinkicu smeta kad napisu u Kuriru da je lopov i da je pokrao i narod i drzavu pa ne moze da im zabrani da pisu kad ljudi iznesu dokaze crno na belo, to se zove demokratija.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od Dixie RK Sebastian Sre Maj 20, 2009 7:14 am

PasHke :: jedno je sigurno, srdjane i dixie, postujem vas kao ronioce! svaka vam cast dokle ste dogurali! ali, jeli ima nekih vidljivih resenja oko svega ovoga sto pisete vec vise od godinu dana? jeste li uspeli preko foruma da svrgnete nekoga iz sopasa ili uzmete nekom crnogorcu licencu da ne ubija ljude? ......jbg, sine, da se vidi neki progres i da kazem da treba da se nastavi ali mislim da i vi vidite da je sve ovo pisanje po forumu pucanje u prazno i maltretiranje ostalih clanova da citaju bljuvotine o drugima! dobar cilj drugari, pogresno mesto cini mi se.....

Hvala Pashke. A kao odgovor na tvoja pitanja i dileme, uzvraćam Ti pitanjem : da li bi voleo da imaš normalan Savez, koji će da zastupa interese klubova, kroz koji će klubovi moći da traže i dobiju podršku i pomoć svake vrste (i materijalnu, i stručnu, i tehničku...), Savez koji će od države da zatraži podršku za svoje akcije, kao i svi drugi sportski Savezi u zemlji,da organizuje takmičenja i razne druge manifestacije i tako promoviše i ronjenje i zemlju u kojoj živimo, i još mnogo, mnogo toga?
Nekoliko puta sam bio SAFETY DIVER na međunarodnom Prvenstvu u ronjenju na dah, u organizaciji Pece Bojovića i njegove AIDE. Uvek mu dođu takmičari iz preko 15 zemalja,međunarodne sudije, sve je organizovano na izuzetno visokom nivou, postižu se vrhunski i međunarodno verifikovani rezultati (evropski rekordi ! ), a sve je to delo isključivo Pece Bojovića i njegovih prijatelja.Zamisli kako bi to izgledalo da NORMALAN Savez stane iza svega toga !
E, to je suština onoga o čemu Srđan piše !
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od PasHke Sre Maj 20, 2009 10:51 am

Eh:D nemojmo zaboraviti da se ovo zove Srbija a ne Francuska ili Italija:D vajkada cemo imati problem oko organizacije i oko bilo kojeg saveza u bilo kojem sportu! evo cisto da ti dam primer:
Skijaski savez: predcednik Mladjan Dinkic (mislim da nema potrebe pricati dalje) Very Happy Nemamo ni jednog valjanog takmicara, sve pare klubovi nekako sami skupljaju, otimaju im pare na kopaoniku umesto da pomognu klincima da ih nauce da skijaju i da ih salju na olimpijadu itd...naplacuju bezobrazne cifre ski paseva svima pa i nama instruktorima.
SAFS: Savez Americkog Fudbala Srbije: skoro oboren i osniva se novi! pouzimali su grdne pare od sponzora sebi u dzep a dokle smo igrali prvenstvo, klub ni dinar nije zaradio od takmicenja i to sto smo bili prvi u evropi u ekipnom takmicenju samo smo bili nagradjeni aplauzom sa tribina! opremu sami nabavljamo, nema sistema u celoj ligi itd da ne smaram vise!
i onda rekoh, posle svih nepravdi koje sam osetio na svojoj kicmi jer je ovo jedna usrana banana drzava odlucim se da odem na ronjenje i da svoje slobodno vreme provodim pod vodom i da se druzim sa ribicama saceka me skoro identicna prica:D zato pricam druze, mnoooogo mora jace da se potrudite da bi tako nesto postigli! sazovite skupstinu svih klubova, sa njima oborite sopas! objavite i dokumentujte CMAS-u i PADI organizacijama! nema leba od kuckanja po forumima! nazalost ali time samo dzabe trosite vreme jer koliko vidim, uspesno ignorisu svaku recenicu koju ste i ti i srdjan napisali vec duze od godinu dana!
predlazem milutinu da ukoliko BAS imate zelju da i dalje nazalost, trosite reci po forumu da vam otvori jednu posebnu sekciju! pa tu iznosite sve cinjenice! ali, ponavljam, dokle ne dignete SVE ronioce na noge ne nadajte se uspehu! forum je mnooooooogo sitna stvar da bi se oni potresli ili da bi im se zaljuljala stolica Very Happy
PasHke
PasHke

Broj poruka : 233
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od PasHke Sre Maj 20, 2009 10:57 am

p.s.

Statistike

Naši korisnici su poslali ukupno 1003 članaka

Imamo 83 registrovanih korisnika

Najnoviji registrovani član je ibane


Srdjane, o ovome ti pricam:D 83 registrovanih ronioca a od toga 15 aktivno cita forum! svaki klub ima veci broj ronioca nego ovaj forum! a da se zalozi neki klub da pomogne oko krstaskog rata to bi vec bila mnoooogo ozbiljnija prica!
PasHke
PasHke

Broj poruka : 233
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od Dixie RK Sebastian Sre Maj 20, 2009 7:45 pm

Taman posla kada bi piskaranje po forumu bila jedina aktivnost. Strategija postoji, a tiha voda breg roni.
Svaka reakcija, pa i ovakve na forumu, su vrlo dobrodošle. Cilj je, u tom segmentu, postignut. Svi znaju da tamo nešto mnogo smrdi, i to je sasvim dovoljno. Za sada...
I, taman posla da smo samo mi u tome ! Twisted Evil
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od SRDJAN Sre Maj 20, 2009 8:02 pm

To sto je broj clanova mali ne znaci da drugi ne citaju, veruj mi da skoro da nema ronioca u Srbiji koji ne cita ovaj forum kao gost, to sto nece da se uclane je druga prica, generalno smo mi kao narod picke, cutimo i trpimo, zato se i desavaju takve stvari kao sto i sam kazes, dodju na sednicu i onda cute ko picke, ne smeju glavu da podignu, zabiju je pod sto kao nojevi.
Evo uskoro, 15.06 je Skupstina SOPAS-a, zasto klubovi ne plate clanarine i dodju da traze svoja prava i da glasaju, sve je javno i nema nikakvih tajni, pa ne moze niko na silu da odrzi vlast. Potrudite se svi koji mozete da doprinesete u tome umesto sto to pravdate cinjenicom da je ovo Srbija i da je u svim sferama tako.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od SRDJAN Sre Maj 20, 2009 8:06 pm

I jos jedna sitnica, koja ukazuje na to da se ljudi interesiju, Akademija ronjenja je najvecu posecenost od svog osnivanja imala kada smo poceli da pisemo o tome, pa zar mislis da neko cita nesto sto ga ne zanima.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od Silent Sre Maj 20, 2009 8:22 pm

Mislim da smo se udaljili od sustine ovde. Niko ne osporava cinjenice ili kaze da to tako treba, poenta je bila ne sipati uvrede prema bilo kome, a kamoli da ih razmenjujemo izmedju sebe.
U jednom postu Srdjan pominje primer kako nekog politicara neke novine nazivaju lopovom pa nista. E TO I JESTE PROBLEM. Nema pa nista. Ako je lopov, zna se gde im je mesto, ako nije... No, poenta price je da OVAJ FORUM NE TREBA DA POCNE DA LICI NA NARODNU SKUPSTINU bar po vokabularu.
Znaci sve cinjenice i teme su OK, samo bez nepotrebnih epiteta, i sve je super. Ne kazem to kao neki "puritanac" vec smatram da ako na jednoj, dve teme, 10-ak, 20-ak postova se "ukoreni" takav recnik i prenese se u nasu medjusobnu komunikaciju, to ne vodi nicem dobrom. I koliko sam shvatio ideja mr Joy-a je i bila da se upravo uklone takvi postovi, ne informativnog karaktera po bilo kojoj temi, cak i agresivnog sadrzaja prema nekim pojavama/likovima, vec uvrede i epiteti kojima nije mesto u javnosti po opstoj kulturi.

SMRT VREDJANJU! ZIVELE CINJENICE!
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 4 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu