RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tracevi

5 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od ProUrke Ned Nov 08, 2009 6:06 am

E, da - i nemoj molim te tataMandu da mi diras - on jeste blesav, ali je zato drag lik... I on ne vodi ljude na ronjenje vec 10 godina minimum... A da je gurman, gurman je... Smile
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od medigo Ned Nov 08, 2009 6:24 am

Da vas pitam, jeli istina da se ZR hvalio kako je vukao lokomotivu zubim? I jeli to dio obuke, a ako jeste ja se divim njegovim KURSADZIJAMA....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od SRDJAN Ned Nov 08, 2009 6:27 am

E svasta sam do sada cuo, ali za ovo jos nisam
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od medigo Ned Nov 08, 2009 7:07 am

Da, prica se, nije meni pricano ali sam cuo.... Pa i nije po standardima ali eto.
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od medigo Ned Nov 08, 2009 7:35 am

Ja uzalud postavljam pitanja ovdje, svi sve znate a kad ja pitam onda niko cuo, pa ja od vasih drugova dobijam informacije nisam ja izmislio. Evo i ovo sam cuo, pazi sad......Navodno je postojao jedan Moskvic sa tablicama ZR (vjerovatno Americke, jer kod nas su takve bile zabranjene) koji je jezdio po Jazu. E sad mene interesuje da li to vozilo ima veze sa legendom ronjenja i gore pomenutim instruktorom, a ako ima i ako su mu oprema i kursevi slicnog kvaliteta kao i limuzina onda steta sto nije ostao u CG sad bi bio medju uglednijim deminerom, ako ne i najugledniji.
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od SRDJAN Ned Nov 08, 2009 7:43 am

Vidim ja da neko cita postove sa pokojne Akademije, nego daj ti nama reci sta je Vesko tada vozio, ako me secanje ne vara, u to vreme je bio magacioner, verovatno je jezdio sa nekim "JAPANCEM", kao Paja i Jare
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od medigo Ned Nov 08, 2009 8:34 am

Neznam stvarno.... Ova kradena je poceo da vozi tek kad se zaposlio u Policiju...
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od medigo Ned Nov 08, 2009 9:22 am

Ima recimo prica ili bolje reci razlog zasto nije ZR volio Mungosa. Ronioci pricaju da je ZR pizdio na Mungosa jer je Mungos poslije ronjenja imao obicaj da se skine go i mase svojim ponosom, nasta je ovaj pizdio... E sad dal je covjek kulturan ili ima malu pisu to je pitanje? Ipak mislim da je to stvar kompleksa......
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od ProUrke Ned Nov 08, 2009 9:52 am

Gledaj 'vako Medigovicu moj dobri :

1. ZR nije pricao da je vukao lokomotivu zubima - to ko ti je rekao lagao te je - ja sam cuo 99,9% prica iz nekog drugog ronilackog i neronilackog vremena (kada se nije radilo po standardima normalnih ljudi, nego po nekom PROLAR-u...)
2. Predmetni Moskvic nema veze sa predmetnim ZR-om, iako je mozda i bio na ZRenjaninske table - mada, mozda je bio nekoga ko je saradjivao sa ZRom...
3. Mungos dragi jeste uvek voleo posle ronjenja da go paradira po camcu, stavise, veoma instruktorski i ljudski je znao i da sere (kenja, vrsi veliku nuzdu, prazni creva...) preko zrcala GDC-a (Gumenog Desantrnog Camca), i to je jedan od razloga zbog kojeg ga NIKO nije voleo/postovao... Zamisli da posaljes svoju devojku/sestru/cerku sa tako nekim na camac?
4. Deminer i ZR imaju problem samo u teoriji - do skoro su savrseno funkcionisali po principu "ti mene serdarom ja tebe vojvodom" kada je u pitanju bila vesela sveska koju je drugi prodavao prvom... Wink

I da, ti si mi oduvek sumnjiv - previse blizu se kreces Stamparu Makariju, postaces indoktriniran tim idejama... I sad i ti pominjes standarde i certifikate i sta ti ja znam - koga boli dupe za to dok se vesele sveske izdaju kao albumi za slicice... Wink
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od medigo Ned Nov 08, 2009 10:15 am

Hvala dragi moj Urke... Da budem iskren, posto sam od tebe dobio odgovor smatra cu ga validnim pa makar i Vesko naredio drugacije....
Stampar Makarije je posebna prica....."citav zivot je radio posteno strepeci da ga ne uhvate".....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od SRDJAN Ned Nov 08, 2009 10:50 am

Cekajte malo, polako, prica za Moskvica je jos odavno pogresno plasirana, koliko ja znam radilo se o zutom wartburgu karavanu, tablice jesu bile ZR, a godina 83,84, i ja znam iz prica, da ne bi pricali prazne price ja se nadam da ce se ZR uskoro ukljuciti pa cemo znati pravu pricu.

Da ne bi opterecivali ovu temu, neka Milutin prebaci sve ovo u Razno/Tracevi ili istine, ja cu otvoriti temu.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Tracevi ili istine

Počalji od SRDJAN Ned Nov 08, 2009 10:50 am

Evo, tema je otvorena
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od ProUrke Ned Nov 08, 2009 10:53 am

Prijatelju, moramo da te dovedemo malo ovde do velikog Makarijevog prijatelja, da zaronis malo "iz gusta", da bacimo nesto na gradele... Smile

A sto se tice URS-a, mnogi su se tu "guzili", a ni iz jednog drugog razloga nego da bi stavili svoje sape na opremu koja nista ne vredi... Jedino ti muceni kompresori imaju neku vrednost, ostalo je manje vise za rashod sve... I pricali su svi price jedni o drugima... Ovaj je ovakav, onaj je onakav, ovaj ima malu kitu, ovaj ima klempave usi... Od kako sam u ronjenju, samo slusam pizdarije - kad bi svi malo manje PRICALI, a malo vise RONILI, bilo bi drasticno bolje...

E, da, i sta je ta prica sa tim varburgom/moskvicem ili sta ti ja znam? Daj uputite mene, ZR-ovog Urketa... Wink
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od SRDJAN Ned Nov 08, 2009 10:56 am

E jebiga sada, ja sam zaboravio detalje, davno bilo, ali da ima prica, tacno je, zato sam i napisao da je najbolja da je cujemo iz prve ruke, od ZR-a.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od medigo Ned Nov 08, 2009 11:00 am

Zna mene Makarijev prijatelj, bio sam ja u centru i to dosao plivajuci i izasao na plazu ispred centra i pitam ga je li spremio CD za Makarija... On sav zbunjen gleda i misli boze budale dosao plivajuci po CD... Meni brod bio na sidru, mislim da smo se i vidjeli ali se nismo znali.... Sledece ljeto sigurno dolazim, ovo nisam uopste bio na Vis, ovo ljeto sam stavio akcenat na Brijune..... i opet cu...
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od Diver Ned Nov 08, 2009 11:00 am

Nemojte da pokolebate dragog Mediga,prica je tacna,ZR sigurno ima malu kitu,to i Urke dobro zna,samo ga sramota da kaze,ipak ima postovanja prema bivsem mentoru.Zato jedini i nije ........................nekadasnju sekretaricu.
Ali da vas pitam jos nesto,jeste li znali da ga zovu i MACAK U CIZMAMA.
Pitate se zasto,pa zato sto redi ronilacke radove u gumenim cizmama.

Diver

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od medigo Ned Nov 08, 2009 11:03 am

Ovo je prava zimska tema, bogom data za nas narod....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od SRDJAN Ned Nov 08, 2009 11:08 am

Eto ti Medigo, imas cast da je zapocnes.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od medigo Ned Nov 08, 2009 11:11 am

a jel to ona nekadasnja URSova pohotna sekretarica koja je zahvaljujuci nekim atributima uznapredovala od "cura za sve" do rukovodece funkcije?
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od medigo Ned Nov 08, 2009 11:13 am

Zar ima o cemu da se pise, jedino za nekoga sa vase scene, kod nas je med i mlijeko
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od medigo Ned Nov 08, 2009 11:47 am

hahahahaha, novi clan na forumu, i to pod punim nazivom, ovaj ne j..e skracenice....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od Scubasaurus Pon Nov 09, 2009 3:55 am

Bice da su te sekretarice iz Bosanske Gradiske poprilicno zivahne i snalazljive,vidis sta ti je napredak,nekada su svi j............ nju,a sada je obrnuto,samo sto sada j........ i ostali normalan svet,verovatno naplacuje kamatu.

Scubasaurus

Broj poruka : 26
Datum upisa : 24.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od Scubasaurus Pon Nov 09, 2009 3:56 am

A sto se novog clana tice.......................mislim da je ukrao osobinu od pomenutog instruktora

Scubasaurus

Broj poruka : 26
Datum upisa : 24.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od Diver Pon Nov 09, 2009 6:50 am

A ti Urke,secas li se ti tih sekretarskih aktivnosti,ajde nam ti reci nesto o tome

Diver

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od ProUrke Pon Nov 09, 2009 6:59 am

Vidi, sto se tice malih kita, ja sam jedan od onih staromodnih momaka koji ne gledaju kite drugim decacima... Tako da, iskreno, ne bih znao za velicinu predmetne kite...

A sto se tice g-djice sekretarice, svasta svi pricaju, ali, ja ne volim da komentarisem... Ja znam sigurno da je nisam nista nikada sekretarisao... Za ostale ne bih znao...
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

tracevi Empty Re: tracevi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu