RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EKSKURZIJA GRČKA - NEOS MARMARAS ... MAJ 2010

3 posters

Ići dole

EKSKURZIJA GRČKA - NEOS MARMARAS ... MAJ 2010 Empty EKSKURZIJA GRČKA - NEOS MARMARAS ... MAJ 2010

Počalji od ipozar Uto Feb 16, 2010 2:02 am

RK "Nautilus" organizuje ekskurziju u maju 2010...

LOKACIJA: GRČKA - HALKIDIKI - NEOS MARMARAS - 7 noćenja

Polazak autobusa je 30.04. u 20.30 h
Povratak autobusa je 08.05. u 16.30 h

SMEŠTAJ:
Hotel apartmanskog tipa, starijeg datuma, nalazi se na izvanrednoj lokaciji, na plaži Paradiso, na oko kilometar i po od centra Neos Marmarasa. Na recepciji se mogu iznajmiti sefovi. Hotel ima mali otvoreni bazen, recepciju sa lobijem i TV salom, salu za doručak i caffe bar. Ležaljke i suncobrani oko bazena i na plaži se ne naplaćuju (uz obavezu jednog pića). Studiji i apartmani se nalaze u malo izdignutom prizemlju i na prvom spratu i opremljeni su klima uredjajem (uz doplatu na licu mesta), TV - om i telefonom. Dvokrevetni i trokrevetni studiji sadrže opremljenu kuhinju, deo za spavanje sa dva ili tri (francuski + 1) ležaja, kupatilo i terasu sa garniturom za sedenje. Veličina studija je cca 15 do 18 kvm + terasa. Trokrevetni + 1 apartmani sadrže dnevni boravak sa opremljenom kuhinjom i sofom iz koje se izvlači dodatni ležaj, spavaću sobu sa dva ležaja, kupatilo i terasu sa garniturom za sedenje. Veličina apartmana je cca 25 kvm + terasa. Vila je B + kategorije i ima mogućnost sopstvenog parkinga. Četvorokrevetni apartmani sadrže dnevni boravak sa opremljenom kuhinjom i jednim ležajem, spavaću sobu sa francuskim i jednim ležajem, kupatilo i terasu sa garniturom za sedenje. Veličina apartmana je cca 30 kvm + terasa. Vila je B + kategorije i ima mogućnost sopstvenog parkinga.
http://www.sunsethotel-chalkidiki.coin/

RONJENJE:
Ronjenje će biti izvedeno u saradnji sa Posaidon Academy iz Neos Marmarasa. Lokacija kluba je u hotelu Athena Palace na oko 8 km od Neos Marmarasa i na oko 6 km od našeg smeštajnog objekta. U dogovoru sa njima svaki dan će po nas dolaziti brzi gliser ili kombi vozilo. Klub je vrlo dobro opremljen kvalitetnom i novom opremom. Ronjenje svaki dan započinje u 10.00 h a završava se do 14.30. tako da ostaje dosta vremena za individualne aktivnosti.
http://www.poseidondivingacademy.com/

PAKET (za ronioce): PREVOZ + SMEŠTAJ + 6 ZARONA = 245 EUR
(u cenu zarona su uračuniti boca i tegovi)

PAKET (za neronioce): PREVOZ + SMEŠTAJ = 105 EUR

Iznajmljivanje opreme (za sve zarone zajedno):
BCD = 10 EUR
Regulator = 10 EUR

- Zdravstveno osiguranje je obavezno i iznosi oko 8 eura za ceo period po osobi i ne ukljucuje eventualne nesreće prilikom ronjenja.
- Zdravstveno osiguranje koje ukljucuje i eventualne nesreće prilikom ronjenja iznosi oko 12 eur za ceo period po osobi.

Akontacija je 100€ do kraja februara ili do popune mesta, a konačna isplata do 25. aprila 2010. godine

Dodatne informacije:
011/3391225 (12h-20h)
065/3391225
office@nautilus.rs
www.nautilus.rs
ipozar
ipozar

Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.02.2009

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

EKSKURZIJA GRČKA - NEOS MARMARAS ... MAJ 2010 Empty Re: EKSKURZIJA GRČKA - NEOS MARMARAS ... MAJ 2010

Počalji od Silent Čet Feb 18, 2010 7:03 pm

Lepo sto ce biti toliko nasih pocetkom maja na halkidikiju, Inace imate i srpsku verziju Zohanovog sajta na:

www.poseidondivingacademy.com/srp

I proverite jeste li dobro napisali sve gore, nesto mi zvuci cudno malo 6 zarona za 7 dana...

I bice tu jos jedno lepo prijatno iznenadjenje za sve, naime Poseidon Diving Academy je dobio jos jednu EEEEEKSTRA lokaciju za ronilacki centrar blize Neos Marmaresu!

Sta jos reci, vidimo se tamo!!!
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

EKSKURZIJA GRČKA - NEOS MARMARAS ... MAJ 2010 Empty Re: EKSKURZIJA GRČKA - NEOS MARMARAS ... MAJ 2010

Počalji od ipozar Pet Feb 19, 2010 10:52 am

Drago mi je da cemo uskoro da se vidimo i ronimo zajedno na Halkidikiju.

Ipak nije greska, jer su se nasi ronioci opredelili za jedan zaron dnevno ... ali hvala u svakom slucaju sto si nam skrenuo paznju ;-)

Vidimo se uskoro!
ipozar
ipozar

Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.02.2009

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

EKSKURZIJA GRČKA - NEOS MARMARAS ... MAJ 2010 Empty Re: EKSKURZIJA GRČKA - NEOS MARMARAS ... MAJ 2010

Počalji od Silent Pet Feb 19, 2010 10:16 pm

cheers
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

EKSKURZIJA GRČKA - NEOS MARMARAS ... MAJ 2010 Empty Re: EKSKURZIJA GRČKA - NEOS MARMARAS ... MAJ 2010

Počalji od Sile Čet Maj 20, 2010 10:38 am

Vlado, baš mi je krivo što se nismo videli u Grčkoj. Iako sam u početku bio malo skeptik da će sve biti onako kako ja volim da bude, već prvog dana sam promenio mišljenje. Oba Dimitrisa su se pokazali veoma gostoljubivo, tako da smo uživali u druženju sa njima. Organizacija u centru je na nivou koji nisam očekivao. Imali smo i dobar smeštaj zahvaljujući našem prijatelju Braci iz "SABRE", koji nam ga je iz svoje ponude obezbedio zajedno sa prevozom. I vreme nam je išlo na ruku, tako da smo imali baš lepe zarone. Šta da ti dalje pričam... propustio si bar tri roštiljanja, brdo palačinki i jedno zaista lepo druženje... ali ponovićemo mi to opet uskoro, nadam se sa tobom... Very Happy
Sile
Sile

Broj poruka : 172
Godina : 68
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.12.2008

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

EKSKURZIJA GRČKA - NEOS MARMARAS ... MAJ 2010 Empty Re: EKSKURZIJA GRČKA - NEOS MARMARAS ... MAJ 2010

Počalji od Silent Čet Maj 20, 2010 7:39 pm

Joooj, znao sam! Znao sam da sam propustio extra provod...

Nazalost, zbog nekih familijarnih problema ovde, ne samo da moram da odlozim svoju ronilacku sezonu ovoga leta, nego cu je ne da boze propustiti u celosti...
A sve me strefilo u zadnoj nedelji Aprila, tako da je sve jos haoticno... No cim sredim sve ovde, idem tamo i ne vracam se do kraja sezone...

No dosta o meni i mojim neronilackim problemima, kazi mi malo vise, kazi mi gde ste ronili, sta vam se najvise svidelo? Ima li slika, ajde okacite neku...
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

EKSKURZIJA GRČKA - NEOS MARMARAS ... MAJ 2010 Empty Re: EKSKURZIJA GRČKA - NEOS MARMARAS ... MAJ 2010

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu