RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uhapsen Pocuca

+9
djuro strugar-stari
Milan
mica77
Karjuk
_
ZlatkoS
medigo
mr joy
SRDJAN
13 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Uhapsen Pocuca

Počalji od SRDJAN Ned Feb 21, 2010 9:35 am

Beograd 20. 02. 2010

Press

SPEKTAKULARNA Policijska akcija „Faks"
Uhapšeno čak 50 direktora!

Policija uhapsila 50 vlasnika firmi i direktora u akciji širom Srbije. Svi se terete za pranje novca i utaju poreza. Država oštećena za više od dva miliona evra


Uhapsen Pocuca Pocuca
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od mr joy Ned Feb 21, 2010 10:27 pm

Eto dokaza da sudbini ne moze niko pobeci.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od SRDJAN Pon Feb 22, 2010 5:06 am

Zalosno je to sto se ronilacki klubovi koriste za ovakve stvari, a ne za ono zasta bi trebali, ne znam samo sto se sada SOPAS ne oglasi, pa da vidimo i te lazne kategorije i sertifikate, ima tu jos posla za nadlezne organe.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od medigo Pon Feb 22, 2010 8:35 am

Jeli ovaj Saric u SOPAS-u, mozda neki M1....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od ZlatkoS Uto Feb 23, 2010 2:42 am

Šteta sto nam takvi kvare ugled našeg lepog sporta !
ZlatkoS
ZlatkoS

Broj poruka : 23
Godina : 64
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 23.02.2010

http://www.dpasombor.org

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od _ Sre Feb 24, 2010 11:08 am

Cela ta policiska akcija ce biti tresla se gora rodio se mis...

Danas citam na netu uhapsena neka dvojica iz Kragujevca koji su se bavili kladjenjem na intrenetu i za 4 godine su zaradili 550.000 EVRA!
Samo potpuno retardiran novinar moze tako nesto da napise a nasa retardirana policija da se time hvali. Ko je iole upucen u tajne kako se na internetu zaradjuje novac znace o cemu pricam.

A tek za Sarica kazu imao prihod od 2 MILIJARDE EVRA!!! Ja koliko se secam onaj Pablo Eskobar je bio najbogatiji narkos na svetu a imao je "tek" par milijardi, a covek bio prva ruka...

Za Pocucu dobro znam cime se bavi ali verujte to su smesne sume u odnosu na neke druge ljude koji rade slicne poslove. Daleko od toga da ga branim ali ovi idiotski tekstovi u novinama me sve vise iritiraju jer ovom napacenom narodu i dalje mazu oci.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Uhapsen pocuca

Počalji od Karjuk Čet Mar 18, 2010 10:32 am

Uhapšen Počuča I SMS
Stvarno mi nije jasno da na ronilačkom forumu se pojavljuju pisanije koje nemaju veze sa ronjenjem. Uhapšeni su zbog druge priče a ne ronjenja. Sada će i forum klikeraša da piše isto jer je kupio sinu kutiju klikera.
Ali da napravimo neku ronilačku analizu, jer je ronilački forum.
1. Obojica nemaju, tamo gde su, komp i internet tako da ne mogu da odgovore na gornje pisanije.
2. Neće biti doživotno tamo pa će sigurno imati šta da odgovore i preduzmu kada izađu.
3. Obojica su visoki preko 185cm i teški preko 100kg. Što znači da vrljavi kikirezi ne bi mogli da smisle ni rupu na saksiji a kamoli sa graškom od veličine mozga da izgube nacrtanu ovcu na zidu.
4. Pošto su se bavili tehničkim ronjenjem i neispitanim medicinski do kraja uticajem mešavina na mozak, zaključujem sledeće:
5. Pošto se u mešavini diše Helijum umesto Azota dolazi do promena na mozgu. Pošto je azot bitan za život i biogeni element koji gradi aminokiseline odnosno makromolekulske proteine, njegovom zamenom za Helijum koji je plemeniti gas, najneaktivniji hemijski element, sa veoma velikom energijom jonizacije gde nema nikakav biološki značaj.
6. Pošto nervni sistem omogućava vezu organizma sa spoljašnjim sredinom i orjentaciju u njoj, uticaji iz spoljašnje i unitrašnje sredine izazivaju u telu pojavu nadražaja. Jedinica građe nervnog sistema je nervna ćelija ili neuron. Sastoji se od tela ćelije i nastavaka. Nervna ćelija ima dve vrste nastavaka: mnogobrojne kratke nastavke, dendriti i po jedan dugačak nastavak, neurit ili akson.
7. Kao što sam rekao u tačci 5. Disanjem helijuma, koji nije biološki značajan nervni nastavci se dovoljno ne prehranjuju i elektro postavka mozga je drugačija.
8. Zaključak; naša dvojica tehničkih ronilaca su dobili promene na neuritima i dobijali pogrešnu spoljnju informaciju koja se manifestovala kroz radnje i aktivnosti koje ne odobrava zakon.
9. Sugestija: treba se obratiti nadležnim stručnim komisijama koje bi ovaj problem mogle da prikažu sa studioznije strane.

Karjuk

Karjuk

Broj poruka : 11
Datum upisa : 18.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od SRDJAN Čet Mar 18, 2010 11:00 am

Rezime svega ovo ga je da treba izvrsiti analizu mozga onoga ko moze da napise ovako glup post.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od mica77 Čet Mar 18, 2010 9:29 pm

Rezime je da svaki ciga svoga konja hvali,pa svi znaju ko je davao Pocuci diplome koje je kasnije podmetao gde je stigao.Za uzvrat je Pocuca finansirao Karjukove gluposti i uzdizao ga.Sta je sa parama koje je Pocuca uzeo od zandarmerije i ko je to omogucio.Uzeo je 30.000 eura za obuku ronjenja sa ribriderima koju nikada nije ni uradio,pa kako da uradi kad ne zna ni u bazen da zaroni,zar je trebalo jos nekoga da udavi da bi opravdao te pare.A sto se tice promena na mozgu,vise je nego ocigledno da su one kod Pocuce nastupile jako davno,pa one su i uzrok svega ovoga.Mislim da ima jedan jako dobar strucnjak za tu oblast u bolnici zatvora u Pozarevcu.

mica77

Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od Milan Čet Mar 18, 2010 11:00 pm

U nizu "bisera" na forumu ovaj mi je bas osvezio dan. Ne mogu a da se ne nasmejem gornjem postu u 9 tacaka. Bice da je pisac tog teksta, ma ko to bio, malo vise sam disao helijum pretrpevsi posledice istog.
Milan
Milan

Broj poruka : 20
Godina : 64
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od SRDJAN Čet Mar 18, 2010 11:32 pm

Nije tu pitanje disanja, to se kod nas narodskim jezikom kaze "JEO BUNIKE" mada je ovaj slucaj daleko van svih primera i medicinske prakse.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od djuro strugar-stari Pet Mar 19, 2010 1:52 am

POSTO VIDIM DA MNOGI IMAJU DOSTA TOGA PROTIV MR KARJUKA BAS BIH VOLEO ZNATI ,KAO NEUPUCENI U CELU PRICU O STANCOVANJU KARTICA STA JE OD TOGA ISTINA.
djuro strugar-stari
djuro strugar-stari

Broj poruka : 58
Datum upisa : 24.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od Milan Pet Mar 19, 2010 2:22 am

U svoje ime da kazem.

Nikad cuo za doticnog gospodina kao ni on za moju malenkost, pa u skladu s tim nista ne mogu imati i nemam protiv njega. Ni o tim karticama nemam pojma niti me interesuje. Nego je do zla Boga nepismen, konfuzan/nedorecen. A da me je zabavio- jeste. Voleo bih da se cesce oglasava da naucim nesto iz anatomije (valjda ljudskog tela). I ovako na ovom forumu covek razne gluposti moze da procita. Nije ovo sad nista novo. Smile
Milan
Milan

Broj poruka : 20
Godina : 64
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od djuro strugar-stari Pet Mar 19, 2010 2:53 am

O STRUCNOJ MEDICINSKOJ EKSPERTIZI MR KARJUKA NE VREDI TROSITI VREME , ALI AKO NEKI NOVI NEUPUCENI MLADI COVEK
PRATI OVAJ FORUM ON MOZE IZNETI PAR SLEDECIH ZAKLJUCAKA>

1.U SRBIJI MOZES KUPITI BILO KOJU RONILACKU KATEGORIJU -AKO IMAS PARA
2.MOZES BITI I INSTRUKTOR - ILI SE TAKO PREDSTAVLJATI - OPET AKO IMAS PARA DA TO PLATIS
3.NIKO TI NEMOZE NISTA SEM DA TE MRZI

NAZALOST CINI MI SE , MOZDA GRESIM DOK OVAKO IZGLEDA CEO RONILACKI SPORT U SRBIJI ,I BOJIM SE DA SEM PAR ,NA OVOM FORUMU PRISUTNIH ,ENTUZIJASTA , NEMA BAS NEKOG NAPRETKA .
djuro strugar-stari
djuro strugar-stari

Broj poruka : 58
Datum upisa : 24.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od Dixie RK Sebastian Pet Mar 19, 2010 6:44 am

U Čerčilovo vreme, na jednoj sednici tadašnje britanske Vlade, jedan od njegovih ministara je strpljivo, ćutke pratio neku raspravu. Kada ga je savetnik upozorio da bi možda trebalo da uzme reč, dotični ministar mu je odgovorio : " Mladi kolega, mnogo je bolje ćutati pa biti smatran za glupana nego govoriti pa otkloniti svaku sumnju".
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od djuro strugar-stari Ned Mar 21, 2010 8:45 pm

Britanski ministri su u vecini slucajeva u to vreme bili obicni pijanci ,
ali dragi kolega ja cu Vam dati jedan bolji citat , Svako ima misljenje kao i cmar .
djuro strugar-stari
djuro strugar-stari

Broj poruka : 58
Datum upisa : 24.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od ProUrke Sre Mar 24, 2010 11:58 am

Ako vec pricamo o karticama koje u ime asocijacije CEDIP izdaje ARI, voleo bi da znam imaju li iste serijske brojeve, i ko ih odredjuje?
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od SRDJAN Sre Mar 24, 2010 7:35 pm

Pitaj u Grafokardu, oni stancuju Very Happy
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od medigo Sre Mar 24, 2010 11:42 pm

Pitao sam tamo u Federacijama, ali se svi prave mutavi, jeli nacionalana asocijacija ima pravo da stampa brevete ili mora da ih kupuje od medjunarodne asocijacije kojoj pripada...
http://www.grafocard.co.rs/index.php?page_id=153
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od ProUrke Sre Mar 24, 2010 11:53 pm

Moze da ih uzima "blanko", ali MORA od krovne organizacije... Dakle, MORA da postoji trag SVAKOJ izdatoj kartici... Wink
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od medigo Čet Mar 25, 2010 12:01 am

Da ih uzme blanko ili da ih stampa blanko, nisam shvatio odgovor...
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od ProUrke Čet Mar 25, 2010 12:05 am

Pa ideja je da ih uzme blanko, i stampa (pise, crta...) u svojoj organizaciji... Ali, sa nekim tragom i nomeklaturom valjda, sta ja znam... Very Happy Very Happy Very Happy
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od medigo Čet Mar 25, 2010 12:08 am

Pa jel ima neko da zna, konkretno me interesuje jeli zna CMAS za svoje clanove koji su polozili u Srbiji i Crnoj Gori, da li su ti ljudi tamo prijavljeni????
Po nacinu stampanja kartica u BGD nebih rekao...
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od ProUrke Čet Mar 25, 2010 12:11 am

www.sopas.org.yu pa se tamo raspituj za CMAS... Ima tamo i nastavna komisija, pa ce neko moci da ti da informacije koje trazis... Koliko je i kakvih breveta izdato, gde su nabavljeni, kako su nabavljeni, ko je sta kome tu platio, dao, uzeo... Sta ti ja znam...
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od medigo Čet Mar 25, 2010 12:12 am

Ma pisao ja sto puta ali izgledaju ne razumiju Crnogorski... Very Happy Very Happy Very Happy
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uhapsen Pocuca Empty Re: Uhapsen Pocuca

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu