RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronjenje u Crnoj Gori-ronilacki centar PDH

4 posters

Ići dole

Ronjenje u Crnoj Gori-ronilacki centar PDH Empty Ronjenje u Crnoj Gori-ronilacki centar PDH

Počalji od radan Čet Apr 22, 2010 4:30 am

U periodu od 01.05-01.10 u mogucnosti smo da vam ponudimo ronilacke paket aranzmane kakvi vama odgovaraju.Vidim da su na forumu uglavnom vlasnici centara i moja ideja je da se u zavisnosti od grupe i od vasih potreba napravi ponuda koja bi bila konkurentna.Na adresi www.prodive-cg.com imate sve aktivnosti ,sve cjene i sve lokacije ,tako da je moja ideja da sami za svoju grupu napravite najprihvatljiviju ponudu.Ono sto ne pise na sajtu jeste da u zavisnosti od grupe koju dovedete ,imate i odredjenje povoljnosti a one su sledece:
1.Ukoliko saljete pojedinacno klijente ,za sve usluge koje su klijentu naplacene tokom njegovog boravka imate proviziju od 10%
2.Ukoliko dovodite grupu vecu od 5 ronioca ,imate ovih 10%provizije na ronjenje+gratis smjestaj ,gratis dva obroka dnevno i gratis ronjenje.
Za sve koji ne znaju ima i nekoliko novosti sto se tice PDH centra.U svom plovnom parku pored bivseg Tritonovog Predatora od ove sezone imamo i jos jedan novi gumenjak duzine 6,5m sa motorom od 175ks.Takodje novost je da smo i zvanicno postali diler AquaLung opreme za CG, tako da mozete pod posebnim povoljnostima kupiti opremu koja vam je potrebna.U nadi da moja ponuda nece zasmetatiti ama bas nikome od Vas, imate drugarski pozdrav od Radana.
PS cjena smjestaja je za vas po 5 eura niza.
radan
radan

Broj poruka : 6
Lokacija : podgorica
Datum upisa : 29.12.2009

http://www.prodive-cg.com

Nazad na vrh Ići dole

Ronjenje u Crnoj Gori-ronilacki centar PDH Empty Re: Ronjenje u Crnoj Gori-ronilacki centar PDH

Počalji od SRDJAN Čet Apr 22, 2010 5:39 am

A sad ce Medigo da pita jel ronjenje sa dnevnikom study ili bez cheers lol! lol!
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronjenje u Crnoj Gori-ronilacki centar PDH Empty Re: Ronjenje u Crnoj Gori-ronilacki centar PDH

Počalji od medigo Čet Apr 22, 2010 7:03 am

hahahaha, ima u Crnoj Gori i postenih ljudi, a da su ronioci... Wink
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronjenje u Crnoj Gori-ronilacki centar PDH Empty Re: Ronjenje u Crnoj Gori-ronilacki centar PDH

Počalji od Dixie RK Sebastian Čet Apr 22, 2010 8:32 am

Moj brat Radan !
Svima od srca preporučujem odlazak u Miločer i ronjenje sa Pro Dive Hydrotech klubom.Ima divnih terena - Skočiđevojka, Radanova i moja seka (nije naša sestra nego lep klif koji smo nas dvojica otkrili i prisvojili), Havaji i još mnogo toga lepog. Poseban gušt je noćni zaron oko onih divnih stena ispred hotela Maestral.
A ono što je Radan zaboravio da pomene je i da nakon svakog zarona možete da se opustite u bazenu, koji je odmah pored prostorija kluba.
Vidimo se u Miločeru i ronimo sa PDH !
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronjenje u Crnoj Gori-ronilacki centar PDH Empty Re: Ronjenje u Crnoj Gori-ronilacki centar PDH

Počalji od radan Pet Apr 23, 2010 5:15 am

Srdjane samo za informaciju za sve one koji planiraju organizaciju ronilackih aktivnosti u Crnoj Gori.Novost je novi zakon o turizmu koji stupa na snagu 01.06. sto prouzrokuje da organizatoru napomenutih aktivnosti pored famoznog dnevnika ronjenja ce biti potrebno jos dosta toga i za sta ce napokon biti nadlezna turisticka inspekcija.Tako da cu nadam se napokon dobiti drustvo sto se tice placanja PDV.Mislim da je to pozitivna stvar cisto radi zdrave konkurencije.
Pozdravio bih moga druga Mediga i znam da ce on razumjeti o cemu pricam.
I naravno zahvalio bih se mom klasicu i dragom prijatelju Dixiju za preporuku i naravno da za njega kao i za moje ostale drugare vazi trajni poziv i dobrodoslica.
radan
radan

Broj poruka : 6
Lokacija : podgorica
Datum upisa : 29.12.2009

http://www.prodive-cg.com

Nazad na vrh Ići dole

Ronjenje u Crnoj Gori-ronilacki centar PDH Empty Re: Ronjenje u Crnoj Gori-ronilacki centar PDH

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu