RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Propisi i njihovo postovanje...

2 posters

Ići dole

Propisi i  njihovo postovanje... Empty Propisi i njihovo postovanje...

Počalji od Silent Ned Jul 11, 2010 10:03 pm

Mislio sam da su Grci veoma slicni nama, i jesu po mnogo cemu, ali se tamo ipak zna red. U nedelju je Port-Police u redovnoj patroli uhvatila Dimitrisa Karaganisa (ne naseg dragog nam Zohana, samo su imenjaci), suvlasnika Poseidon Diving Academy u spearfishing-u sa bocama, i istog uhapsili. Nema veze sto je on tu lokalni, sto je iz tog biznisa, sto ima lepu saradnju sa njima i sve ostalo. Nema tu shale. Zohan mi je to javio i rekao da odmah skidam njegovu sliku sa sajta, da ga je sramota njegove sramote. Otprilike ce da ga se odreknu preko novina...

Sta reci, zao mi budale, bio je OK lik, ali sa druge strane ne mozes da se bavis nekim poslom i pricas i deklarativno se zalazes za nesto, a privatno radis sasvim suprotno. Kako to poznato zvuci na nasim prostorima. Srecom, eto bar u Grckoj nije tako. 5+ za njihov port-police.
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Propisi i  njihovo postovanje... Empty Re: Propisi i njihovo postovanje...

Počalji od Sile Ned Jul 11, 2010 11:05 pm

Dimitris je super lik, ali pravila su pravila... Međutim to se od njega moglo i očekivati, pa ti znaš gde je sve bio i čime se bavio... Ali sve jedno, lik je ipak super i žao mi je što je to sebi dozvolio... A što se tiče hvatanja, i ovde kod nas hvataju, ali samo one koga "oni" hoće... Twisted Evil
Sile
Sile

Broj poruka : 172
Godina : 68
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.12.2008

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu