RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011

+2
Dixie RK Sebastian
ProUrke
6 posters

Ići dole

5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011  Empty 5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011

Počalji od ProUrke Sub Jan 22, 2011 3:58 am


Poštovani prijatelji ronjenja,

u ime organizacionog odbora 5. Otvorenog prvenstva Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD-MARES 2011 čast mi je i zadovoljstvo da Vas obavestim da će se takmičenje održati u subotu, 19.02.2011. godine na bazenima SRC Tašmajdan u Beogradu. Sve potrebne informacije o takmičenju možete naći na sajtu AIDA Srbije na http://www.aida-srbija.com//index.php?option=com_content&task=view&id=352&Itemid=35 ...

Kako je bilo protekle godine možete pogledati na https://www.youtube.com/watch?v=5r19b_wu79g&feature=player_embedded i https://www.youtube.com/watch?v=GdR3BFetkEI&feature=player_embedded ... Smiley

Sa nestrpljenjem Vas očekujemo, da se u dobroj atmosferi takmičimo, i naravno dobro provedemo posle završetka takmičenja... Wink

Sportski pozdrav,

Ivan Urošević
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011  Empty Re: 5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011

Počalji od Dixie RK Sebastian Sub Jan 22, 2011 4:04 am

A jel si pod stare dane počeo da se drogiraš ( što za posledicu ima dva istovetna posta na istom mestu !) ?
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011  Empty Re: 5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011

Počalji od ProUrke Sub Jan 22, 2011 4:05 am


Paaaa, sad sam upravo video to, i iskreno nemam pojma kako se zgodilo... Very Happy
Sad ce d'obrisemo jednu temu, ne se sekiras... Smile
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011  Empty Re: 5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011

Počalji od PasHke Sub Jan 22, 2011 4:37 am

Mora da je sinoc konzumirao zute mehurice Smile))
Vidimo se, svracam 100%!
PasHke
PasHke

Broj poruka : 233
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011  Empty Re: 5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011

Počalji od . Sub Jan 22, 2011 4:59 am

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Čet Jun 27, 2013 10:13 am, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011  Empty Re: 5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011

Počalji od Dixie RK Sebastian Sub Jan 22, 2011 10:53 am

Doći ću i ja na događaj na kome sam nekoć bio SAFETY DIVER, na kome su sudije nekoć bile internacionalnog sastava ( predvođene neverovatno debelim Austrijancem) i na kome je moja kuma ( a sada i sudija ) nekoć obarala rekorde !
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011  Empty Re: 5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011

Počalji od ProUrke Sub Jan 22, 2011 2:04 pm

Dixie RK Sebastian ::Doći ću i ja na događaj na kome sam nekoć bio SAFETY DIVER, na kome su sudije nekoć bile internacionalnog sastava ( predvođene neverovatno debelim Austrijancem) i na kome je moja kuma ( a sada i sudija ) nekoć obarala rekorde !

Sta, neces da budes Safet? Da neces mozda kao i nas dragi Peca da budes boles'an na dan takmicenja? Razz Very Happy
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011  Empty Re: 5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011

Počalji od stbicke Sub Jan 22, 2011 7:43 pm

Takmičenje će biti održano u Beogradu na bazenu Tašmajdan (50m, 26 stepeni) u disciplinama statička apnea (STA) i dinamička apnea po izboru (DNF ili DYN). Bazen Tašmajdan nalazi se u ulici Ilije Grašanina 26-28. Više informacija o plivalistu i SRC Tašmajdan možete videti na adresi www.tasmajdan.rs. Koeficijent za izračunavanje DNF u konačnom plasmanu i ekipnom plasmanu biće 1,15. Takmičenje ima AIDA Ranking kao i world record status.

stbicke

Broj poruka : 8
Datum upisa : 25.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011  Empty Re: 5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011

Počalji od Dixie RK Sebastian Sub Jan 22, 2011 10:21 pm

ProUrke ::
Dixie RK Sebastian ::Doći ću i ja na događaj na kome sam nekoć bio SAFETY DIVER, na kome su sudije nekoć bile internacionalnog sastava ( predvođene neverovatno debelim Austrijancem) i na kome je moja kuma ( a sada i sudija ) nekoć obarala rekorde !

Sta, neces da budes Safet? Da neces mozda kao i nas dragi Peca da budes boles'an na dan takmicenja? Razz Very Happy

Ako bi mog'o da mi središ da mi samo takmičarke padaju u naručje tjekom blackout-a, možda se nešto i dogovorimo. Al' da opet vadim samo dlakave muškarce-jok ja ! bounce
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011  Empty Re: 5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011

Počalji od stbicke Sre Feb 16, 2011 8:57 am


stbicke

Broj poruka : 8
Datum upisa : 25.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011  Empty Re: 5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011

Počalji od ipozar Čet Feb 17, 2011 10:37 pm

@ Urke @ stbicke

na postavljenom linku sa spiskom takmicara vidim troje ucesnika iz RK Nautilus, medjutim interesuje me kako ih ne poznajem ni ja (kao instruktor i clan od osnivanja RK Nautilus-a pre 10god) niti bilo ko od clanova naseg kluba ? Very Happy Very Happy Very Happy

... mada mislim da Urke zna odgovor na ovo pitanje! Wink
ipozar
ipozar

Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.02.2009

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011  Empty Re: 5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011

Počalji od ProUrke Čet Feb 17, 2011 10:42 pm


Ih, Svemocni Urke zna odgovore na sva pitanja (kao Carobnjak iz Oza) Very Happy
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011  Empty Re: 5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011

Počalji od ipozar Čet Feb 17, 2011 11:22 pm

Bas si brz Wink ... pitam se da li stalno odgovaras u roku od 5min, treba to proveriti nekim post-om u sitne sate, recimo 5 ujutru Very Happy Very Happy Very Happy

nego salu na stranu, posto si faca u AIDA Razz molim te reci kolegama koje prave liste i/ili takmicarima iz RK Nautilus iz LAZAREVCA (ako se dobro secam, ako ne izvinjavam se unapred) da se prijavljuju pod imenom koje ukljucuju i grad odakle su (kada vec postoji jos jedan RK Nautilus) ... ne bi da ljudi pomisle da se recimo i mi bavimo apneom Very Happy
ipozar
ipozar

Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.02.2009

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011  Empty Re: 5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011

Počalji od ProUrke Čet Feb 17, 2011 11:28 pm


Jos nisi naucio da NEPRIJATELJ NIKADA NE SPAVA ! ! ! Very Happy Very Happy Very Happy

Jeste, ekipa je iz Lazarevca, i mislim da se i prijavljuju pod tim imenom, ali da nisu upisani u prijave tako - sredicemo sa nasim IT sektorom cim pre... Wink
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011  Empty Re: 5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011

Počalji od ipozar Čet Feb 17, 2011 11:52 pm

znam da neprijatelj nikada ne spava, samo sam hteo da i ostalima skrenem paznju na to Very Happy

... nego, hvala na ispravci oko imena Wink

vidimo se
ipozar
ipozar

Broj poruka : 6
Datum upisa : 02.02.2009

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011  Empty Re: 5. Otvoreno prvenstvo Srbije u ronjenju na dah BEOGRAD - MARES 2011

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu