RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanjon pricica i slicica....

Ići dole

Kanjon pricica i slicica.... Empty Kanjon pricica i slicica....

Počalji od zensea Uto Dec 23, 2008 10:38 pm

Nadjoh neke fotke od letos na kompu, kad smo se drugar i ja igrali sa njegovom novom kamerom i kucistem. Bese to kanjon u dahabu, znam da mnogi to rade sa jednom bocom ( nije preporucljivo) , al eto mi smo to ovako sa malo nitrox 50% da ubrzamo dekompresiju.
Photobucket
Ja izigravam model-a a drugar slika. Ovo je unutrasnjost kanjona kad se prodje velika prostorija gde je dno 30ak m, koja je iza mene.
Malo je mracno i lik nije poneo stalak tako da su slike malo van fokusa.
Photobucket
Ova se zove "mashi nogicama" pred ulazak u malu komoru gde ke dubina oko 50ak m. Verovatno ga je "uvatila" malo narkoza pa je jos vise zamuljao sliku.
Photobucket
Ovo je izlazak iz kanjona tu je dubina 52m, mora se izlaziti polako da se ne osteti okolina i oprema.
Photobucket
Pogled na gore, potpuno druga planeta. Iza na nekih 70+ metara se nalazi neptunova stolica i pecina-ica, nisam okacio sliku jel je ne bas jasna What a Face
Photobucket
I tako tu smo malo visili i shvrljali dok ne prodje run time
Photobucket
I jos malo blejanaja, cini mi se da je bottom time bio oko 18 min al nemogu sad da se setim.
Photobucket
deco stop na 6m nekih 20ak minuta, tu se moglo videti svasta. kao sto vidite vidljivost je fantastiche!
Photobucket
I na kraju pozdrav ribicama (ja sam ovaj levi, desni je moj dobri mako pekar) dodali smo jos 10min na 3m cisto da se kompjuteri koji nisu u depth gauge ociste, a i greota da se ne posisa jos malo nitrox-a.
Eto cica mica i gotova prica YO!
zensea
zensea

Broj poruka : 346
Godina : 51
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu