RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurs na DIF-u

4 posters

Ići dole

Kurs na DIF-u Empty Kurs na DIF-u

Počalji od SRDJAN Uto Feb 05, 2013 10:26 pm

Opšti deo kursa (za sticanje zvanja Instruktora) na Fakultetu sporta i fizičkog vaspitanja počinje 15. Marta.

Cena opšteg dela iznosi 21.000 dinara.

Opšti deo je po Zakonu o sportu i Pravilniku o nomenklaturi sportskih zanimanja i zvanja Republike Srbije uslov za licenciranje (radnu dozvolu) sportskih Instruktora.

Kako je broj polaznika ograničen mole se svi zaintresovani da se što pre jave.

Opšti deo kursa je otvoren i za Instruktore ronjenja drugih asocijacija. Prijava na opšti deo kursa ide preko SOPAS-a.

Za prijave i sve informacije kontaktirati Božanu Ostojic na 011/322-22-32 i 063/309-007
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurs na DIF-u Empty Re: Kurs na DIF-u

Počalji od posejdon Sre Feb 06, 2013 1:31 am

Odlicno, samo kada ne moramo ici preko onog prevaranta karjuka
posejdon
posejdon

Broj poruka : 227
Godina : 55
Lokacija : Becej
Datum upisa : 12.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurs na DIF-u Empty Re: Kurs na DIF-u

Počalji od SRDJAN Čet Feb 07, 2013 9:08 am

Evo još nekih detalja


http://dif.rs/sr/kursevi-za-trenere/1024-konkurs-operativni-trener-iii-ciklus

Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja, Centar za permanentno obrazovanje kadrova u oblasti fizičkog vaspitanja i sporta na osnovu članova 32. i 57, Zakona o visokom obrazovanju i člana 27. Zakona o sportu, kao akreditovana visokošškolska ustanova, raspisuje:

K O N K U R S


za upis TREĆE generacije polaznika Programa za stručno osposobljavanje III nivoa u sportu za zvanje:


OPERATIVNI TRENER U SPORTU (sve sportske grane).


Program stručnog osposobljavanja i usavrššavanja kadrova u sportu III nivoa je u obimu od 240 časova. Predavanja se održžavaju na Fakultetu sporta i fizičkog vaspitanja Univerziteta u Beogradu, ul. Blagoja Parovića 156.


Prijavljivanje se vršši od 25. Februara do 08. Marta 2013. godine. Kurs počinje 15.3.2013. godine.


Dokumentacija potrebna za upis:

1. Prijavni list – http://sopas.rs/prijavni_list.doc
2. Lekarsko uverenje (dom zdravlja, sportska ambulanta)
3. Original ili overena fotokopija diplome o prethodno stečenom obrazovanju (najmanje srednja šškola)
4. Izvod iz matične knjige rođenih
5. Potvrda o prethodnom bavljenju sportom (od kluba ili Saveza)
6. Kratka biografija
7. Dve fotografije formata 4x5cm


Nadoknada za pohađanje programa iznosi 21.000 din. Uplata se vršši u dve jednake rate, na žžiro račun Fakulteta. Prva rata uplaćuje se odmah nakon objavljivanja liste primljenih kandidata, a druga pre početka polaganja ispita.
Lista kandidata čije prijave budu prihvaćene biće objavljena na sajtu Fakulteta www.fsfv.bg.ac.rs u delu „Kursevi za trenere“.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurs na DIF-u Empty Re: Kurs na DIF-u

Počalji od SRDJAN Čet Feb 07, 2013 9:14 am

I Ernest ce moci sa zadovoljstvom da prisustvuje kursu bez bojazni da ga Karjuk prevari, pare se uplacuju na racun i nema nikakve prevare.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurs na DIF-u Empty Re: Kurs na DIF-u

Počalji od chipi Čet Feb 07, 2013 11:17 am

Pogledao iz radoznalosti na sajtu DIF-a i tamo pise 31.000 din, a ovde 21.000 ... u cemu je fora?

chipi

Broj poruka : 23
Lokacija : Amsterdam
Datum upisa : 13.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kurs na DIF-u Empty Re: Kurs na DIF-u

Počalji od SRDJAN Čet Feb 07, 2013 8:20 pm

Za nas ronioce je toliko, kao sto rekoh, mi nismo prevaranti kao Karjuk, kod njega bi verovatno bilo 51.000
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurs na DIF-u Empty Re: Kurs na DIF-u

Počalji od Sile Pet Feb 08, 2013 2:23 am

Budimo realni, znamo da se neki ne vole, ali to ne treba da prelazi u malicioznost, kako to voli Radoičić da kaže:

http://www.ari.rs/srb/arhiva/2012-07-01.htm
Sile
Sile

Broj poruka : 172
Godina : 68
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.12.2008

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kurs na DIF-u Empty Re: Kurs na DIF-u

Počalji od posejdon Pet Feb 08, 2013 3:30 am

Sile, ajd da te prevarim za par hiljada evra pa me ti voli onda. Znamo da se neki vole ali ne treba da to prelazi u malicioznost.
Sile, tebi veliiiiki pozdrav
posejdon
posejdon

Broj poruka : 227
Godina : 55
Lokacija : Becej
Datum upisa : 12.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurs na DIF-u Empty Re: Kurs na DIF-u

Počalji od Sile Pet Feb 08, 2013 9:23 am

Svakako, veliki pozdrav i tebi Very Happy .
Znaš i sam da ne volim da ulazim u tuđu intimu Smile ... Čuo sam da je nečeg bilo, ali to treba međusobno da raščistite, bez nekih javnih senzacija, kao i kada je bio problem sa Milošem. To su ipak vaše stvari, zar ne?
A što se tiče DIF-a, svi mogu da vide šta se dešava još od jesenas kod ARI-ja (trenutno traje ispitni rok). Dakle ništa novo niti drugačije nije napravio SOPAS! I naravno na obe strane ide sve preko računa DIF-a (lepo se vidi na linku koji sam postavio). Tako da ne treba sada nešto da aplaudiramo, niti da padamo u nesvest... I pre SOPAS-a je "neko" napravio nešto za svoje instruktore, nije SOPAS ni prvi, a ni jedini. Pogledaj samo koliko je ljudi upisalo taj "opšti deo"! Ne znam ko je ostao za SOPAS Smile ? I u to ne treba mešati ništa što je lično, bar ja tako posmatram stvari. Samo sam to hteo da kažem Smile
Sile
Sile

Broj poruka : 172
Godina : 68
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.12.2008

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kurs na DIF-u Empty Re: Kurs na DIF-u

Počalji od Sile Pet Feb 08, 2013 9:29 am

SRDJAN ::Za nas ronioce je toliko, kao sto rekoh, mi nismo prevaranti kao Karjuk, kod njega bi verovatno bilo 51.000

Vidiš da nije 51.000! Isto je kao i kod SOPAS-a Smile , tako da ako je Karjuk prevarant, onda ispada da je i SOPAS Very Happy ...
Sile
Sile

Broj poruka : 172
Godina : 68
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.12.2008

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kurs na DIF-u Empty Re: Kurs na DIF-u

Počalji od SRDJAN Pet Feb 08, 2013 9:34 am

Za njega je vise puta dokazano da je prevarant, nezavisno od ove price, ali posto ovo nije tema za to onda da ne raspredamo dalje, ukoliko te zanima mozemo nastaviti u temi "Prevare i prevaranti", siguran sam da ce se po popularnosti pribliziti Blesku
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kurs na DIF-u Empty Re: Kurs na DIF-u

Počalji od Sile Pet Feb 08, 2013 11:11 am

SRDJAN :: ... ali posto ovo nije tema za to onda da ne raspredamo dalje, ...

Tako je, ne vredi trošiti reči na loše stvari, bolje pričati o lepšim i ići napred ... znaš i sam koliko prevaranata ima svuda oko nas, na "obe četiri strane" lol!
Sile
Sile

Broj poruka : 172
Godina : 68
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.12.2008

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kurs na DIF-u Empty Re: Kurs na DIF-u

Počalji od posejdon Pet Feb 08, 2013 12:46 pm

Sile, naravno da ne mozes da kazes nista lose protiv svoje firme, haha, ali nemoj mi reci da si nesta cuo kada sve znas. Glupi kreten je sam sebe zeznuo pa sve priznao u policiji. Sada je samo pitanje za koliko cu ga tuziti, a morace i da dokaze svoje tvrdnje. Bolje ostani sa strane jer mogu i tebe pozvati na sud protiv vam gazde.
Jos jedan veliki pozdrav tebi i tvojima.
posejdon
posejdon

Broj poruka : 227
Godina : 55
Lokacija : Becej
Datum upisa : 12.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurs na DIF-u Empty Re: Kurs na DIF-u

Počalji od Sile Sub Feb 09, 2013 5:55 am

Prijatelju... čuo, naravno, ali nebi se ni ti mešao, zar ne, pogotovu kada nečemu nisi prisustvovao. Možeš samo da veruješ, ovom ili onom. Pričaju se razne priče, ali ne želim da učestvujem kao advokat, jer to nisam i ne želim da budem. Tebe smatram prijateljem, Karjuka isto, a to što vas dvojica imate to znate samo vas dvojica zar ne? Više mi zapravo smeta to što na ovom forumu uglavnom neko nekoga kritikuje. Kada odeš na neke druge forume (a ja sam bar na još pet iz različitih oblasti) vidiš kako jedni drugima pomažu u raznim stvarima i nekako su pozitivni (ako hoćeš mogu i da ti ih nabrojim), a ovde kod nas stalno neko dokazuje kako više zna ili je bolji u nečemu... Nije to fazon, svi smo mi različiti i tako treba da ostane, ali i svi moramo druge da poštujemo pa čak i kad se ne slažemo baš u svemu sa njima.
A što se prevara tiče, prevaranata ima bukvalno gde god se okreneš, u svakoj prodavnici, na svakom šalteru, pa čak i među "prijateljima". Nekad te to povredi, a nekad okreneš glavu, jer je bezvredno pridavati pažnju takvim stvarima. Ako te nešto baš i povredi, reaguješ, pa kom obojci, a kom opanci. Međutim nekad se posle takve svoje reakcije priupitam, jesam li takvu situaciju baš ja "nehotice" izazvao i ne sluteći da će tako ispasti, iz najbolje namere!?! A možda se ovaj drugi, koji je izašao kao "pobednik", ustvari branio od, kako on to misli moje prevare ili po njemu moje loše namere. I eto ti nesporazuma, a svako misli da je on u pravu. Sve u svemu, kako sam ti već i rekao, ne treba svoj ili čak i tuđi prljav veš iznositi javno, jer "bič uvek ima dva kraja" i ne znaš koji će u kom trenutku nama dopasti affraid .
Nego ajde da planiramo neku ronju na proleće, ja o tome razmišljam Very Happy
Veliki pozdrav i tebi i tvojima !
Sile
Sile

Broj poruka : 172
Godina : 68
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.12.2008

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kurs na DIF-u Empty Re: Kurs na DIF-u

Počalji od posejdon Sub Feb 09, 2013 7:38 am

Necu sa tobom da polemisem jer si mi prijatelj a i ne poznajem ni jednog karjuka, o kome ti pises, sa velikim k.
I u pravu si, ne bi se ni ja mesao.
Na prolece cemo naravno ronjati negde, da ti iskren budem i sada ronim po zadatku za lovu. Svaki cas neko zove za neki posao. Imam jedan interesantan projekat koji je u pripremi. Naleteli smo na tunele ispod Beceja koji su dobrim delom pod vodom. Poticu jos od Marije Terezije. Obavljam i poslednje pripreme za otvaranje ronilackog centra na moru. Vidimo se negde na kafi prijatelju
posejdon
posejdon

Broj poruka : 227
Godina : 55
Lokacija : Becej
Datum upisa : 12.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kurs na DIF-u Empty Re: Kurs na DIF-u

Počalji od Sile Sub Feb 09, 2013 1:03 pm

Hajde javi se kad si blizu, nismo se dugo videli, a obe teme su ti interesantne Smile
Sile
Sile

Broj poruka : 172
Godina : 68
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.12.2008

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kurs na DIF-u Empty Re: Kurs na DIF-u

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu