RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DNEVNIK RONJENJA U CG

+7
PasHke
waterworld
posejdon
ProUrke
SRDJAN
medigo
milutinm
11 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

DNEVNIK RONJENJA U CG - Page 2 Empty Re: DNEVNIK RONJENJA U CG

Počalji od medigo Ned Dec 06, 2009 4:29 am

Evo zemljace da krenem redom.....
Za razliku od tebe ja Veska bas dobro poznajem i kad god ga neko pomene zivot mi se zgadi.
U ovom postu pominjes plovnu jedinicu MUP-a i njihov nemar i nerad jer kako ti kazes uzimaju opremu ako ih neznas ili znas, cime priznajes da ne postoji zakonska osnova za to...Malo cu ti zakonski to pojasniti, a zakon kaze da se oprema ili sretstvo moze oduzeti od vlasnika u slucaju da se isto upotrebljava u svrhe privrednog kriminala, sverca nedozvoljenih materija ili slicnih radnji itd....
Sto se tice dojava evo je imaju i ujutro samo malo kasnije oko 12h sam tamo pa neka izvole...
Sto se tice posla poceo si da mjesas babe i zabe, ja radim posao preko svog preduzeca, a ne preko kluba. O tome sam dosta pisao i nemam namjeru da ti objasnjavam sta je klub i kakva su mu prava i obaveze....
YUBRIV-u su stopirali posao u Porto Montenegro na osnovu toga sto je Blesko zvao i lagao ljude sve i svasta, opsirni izvjestaj o tome imaces na ovom forumu vrlo brzo... Inace za tvoju informaciju YUBRIVU je posao stopiran jer ja i moji ljudi iz firme nemamo dozvolu za rad koju ima sin od tog kod kojeg ti ides po dnevnik...
Vidim da ti nije problem sto ides kod njega po dnevnik pa bih te zamolio da mi samo kazes jesi li ronjenje ucio kod njega ili Koprivice....
Pozdrav
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

DNEVNIK RONJENJA U CG - Page 2 Empty Re: DNEVNIK RONJENJA U CG

Počalji od medigo Ned Dec 06, 2009 4:33 am

Eto moj skylab...
Cuo si ovog strucnjaka, ide da mu Blesko dozvoli da udje u more, a covjek rodjen na moru, najebao je kad se Blesko preseli u Tolose onda ce morati tamo da ide po dozvolu za kupanje.....
Tolosi su inace jedno veselo mjesto pored Titograda...
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

DNEVNIK RONJENJA U CG - Page 2 Empty Re: DNEVNIK RONJENJA U CG

Počalji od SRDJAN Ned Dec 06, 2009 5:07 am

Kako je krenulo, Blesko ce se vratiti tamo odakle je inace, iz Sapca, u Niksic je dosao jer se "udao", tako da verovatno iz tog razloga ima neku potrebu za dokazivanjem
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

DNEVNIK RONJENJA U CG - Page 2 Empty Re: DNEVNIK RONJENJA U CG

Počalji od _ Ned Dec 06, 2009 5:21 am

Znas one njegove izjave da ronioci iz Srbije imaju Savu i Dunav za ronjenje i da nema potrebe da dolaze u Crnu Goru na ronjenje. Evo kad se vrati u Šabac moci ce da roni do mile volje u Savi a mi cemo mu oprostiti i necemo mu traziti dnevnik ronjenja u Savi... Very Happy Very Happy Very Happy

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

DNEVNIK RONJENJA U CG - Page 2 Empty Re: DNEVNIK RONJENJA U CG

Počalji od SRDJAN Ned Dec 06, 2009 5:28 am

Evo platicu ja da Silent organizuje neko ronjenje tamo, ali da mu nadje neki kolektor, da roni u govnima posto za bolje nije.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

DNEVNIK RONJENJA U CG - Page 2 Empty Re: DNEVNIK RONJENJA U CG

Počalji od medigo Ned Dec 06, 2009 5:49 am

hahahahah... Poslije ovi ovdje njegovi uvlakaci ili kako ih ja od milosti zovem izdajnici, kazu da ja mrzim Bleska...
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

DNEVNIK RONJENJA U CG - Page 2 Empty Re: DNEVNIK RONJENJA U CG

Počalji od medigo Ned Dec 06, 2009 6:10 am

Nista Sava, Dubrovnik..... tamo su se kupila govna, to je kolektor....ajajajajaj...
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

DNEVNIK RONJENJA U CG - Page 2 Empty Re: DNEVNIK RONJENJA U CG

Počalji od waterworld Ned Dec 06, 2009 6:42 am

medigo ::Evo zemljace da krenem redom.....
Za razliku od tebe ja Veska bas dobro poznajem i kad god ga neko pomene zivot mi se zgadi.
U ovom postu pominjes plovnu jedinicu MUP-a i njihov nemar i nerad jer kako ti kazes uzimaju opremu ako ih neznas ili znas, cime priznajes da ne postoji zakonska osnova za to...Malo cu ti zakonski to pojasniti, a zakon kaze da se oprema ili sretstvo moze oduzeti od vlasnika u slucaju da se isto upotrebljava u svrhe privrednog kriminala, sverca nedozvoljenih materija ili slicnih radnji itd....
Sto se tice dojava evo je imaju i ujutro samo malo kasnije oko 12h sam tamo pa neka izvole...
Sto se tice posla poceo si da mjesas babe i zabe, ja radim posao preko svog preduzeca, a ne preko kluba. O tome sam dosta pisao i nemam namjeru da ti objasnjavam sta je klub i kakva su mu prava i obaveze....
YUBRIV-u su stopirali posao u Porto Montenegro na osnovu toga sto je Blesko zvao i lagao ljude sve i svasta, opsirni izvjestaj o tome imaces na ovom forumu vrlo brzo... Inace za tvoju informaciju YUBRIVU je posao stopiran jer ja i moji ljudi iz firme nemamo dozvolu za rad koju ima sin od tog kod kojeg ti ides po dnevnik...
Vidim da ti nije problem sto ides kod njega po dnevnik pa bih te zamolio da mi samo kazes jesi li ronjenje ucio kod njega ili Koprivice....
Pozdrav

Veska znam,ali nisam dobar poznanik sa njim kao ti.Gacevica pitaj ko sam i moje mllljenje o svemu.Dalje,ako nemogu da ti uzmu opremu ili da te stopiraju u poslu,(mudonje kako ih zoves)kako te zaustavise u tom poslu?Sve zakone i propise znam odlicno,kako nase tako i hrvatske jer sam cesto tamo,ali je pitanje kad je pravo vrjjeme za ispravljanje krive Drine.
Ja sam odradio par vecih poslova za Porto,i trebao sam ovaj zadnji sa blokovima i valobranima,itd,ali me Vesko minirao iako je sve bilo vec dogovoreno imao sam papire u ruci...nazalost nista nisam mogao,a neces mi valjda reci da trebam poci u BD ili Bar ja ili neko od kolega iz Srbije,i kad naidje plovna da im objasnimo kako je to nezakonski sto rade?Ili je lakse dati 25 eura i raditi po svome,do daljnega.
To ti je kao da se pozivas na zakon organizovanom kriminalu koji ga zabranjuje,pa kazes da ga kod nas nema.???
Dalje,obzirom da si neko ko roni 5-6 godina,a ja sam prvu bocu kupio sa 16, drugu sa 17, a sada imam 42,izlisno je komentarisati tvoje opaske,pri tome je bilo dosta godina u kojima sam imao preko 200 zarona,jer sam od toga zivio!
Nego,Medigo da ne zamaramo ljude prepucavanjem,imaj na umu da smo na istoj strani , a da je po definiciji"drzava aparat nasilja u rukama vladajuce klase'a kad tome jos dodas drske i bezskrupulozne ljude koji to koriste,slozice se vecina da smo nekada nemocni da stvari promjenimo preko noci,no nicija nije do zore gorela pa nece ni svecima iz Bijele!
waterworld
waterworld

Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

DNEVNIK RONJENJA U CG - Page 2 Empty Re: DNEVNIK RONJENJA U CG

Počalji od waterworld Ned Dec 06, 2009 6:50 am

skylab ::"Jedna ponta ili slicno moze proci(narocito na brzinu)ali iole veci posao sigurno ne.Sigruan sam da si u toku kakous "Brivu"stopirali radove,jer "jedino Danilov klub u drzavi ima dozvolu za te poslove"

To se zove pravna drzava i jednaki uslovi za sve... Very Happy Very Happy Very Happy
..nazalost,svaki posao preko par hiljada "moze i mora"preko Bijele,a za to imamo barem 5- 6 dokaza...ali to je za sada tako..osim ako oni ne doznaju za to i zavrsis ga na brzinu.
waterworld
waterworld

Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

DNEVNIK RONJENJA U CG - Page 2 Empty Re: DNEVNIK RONJENJA U CG

Počalji od medigo Ned Dec 06, 2009 7:15 am

Ajde dobro da smo na istoj strani bar....
Za tvoju informaciju nase kolege iz Srbije rade posao na Skadarskom jezeru i Pivskom na - Mratinju... Tamo moj i tvoj poznanik ne mjesa prste jer ga je neko izmrskao ili rekao da bude dobar da nebi bio modar, a ja i ti najebasmo... Postovajuci tvoj staz ronilacki, prosto se cudim da ga nisi tuzio ili bar dao nekom novinaru da napise tu sramotu... Ja sa Brivom radim evo tri godine i nemam problema, sem ovdje u Portu, a sad smo dosli i do covjeka koji je spreman da nam izadje u susret i rijesi probleme ronjenja u CG.
Skaylabu si reekao da imas nekih 5-6 dokaza, molim te kaci to na forum ili ih ponesi pa da idu ove ssedmice zbirno za podgoricu, a mozes i meni poslati pa cu ja sa zadovoljstvom okazciti da malo komentarisemo....
Neodgovori mi kod koga si ucio ronjenje??????????
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

DNEVNIK RONJENJA U CG - Page 2 Empty Re: DNEVNIK RONJENJA U CG

Počalji od waterworld Ned Dec 06, 2009 7:28 am

Siguran sam da ih Dragan sve dobro zna,i neka stvari idu putem kojim su krenule,a mi znamo koji je to put,ali evo za drustvo da cuju jednu njegovu majstoriju...radi se o polaganju cjevovoda za kanalizaciju od Becica prema otvorenome moru.Strucnjaci su ih postavljali od otvorenog mora ka obali,pa im je kad su dosli na 200m od obale ponestalo cijevi,koje su se inace nabavile iz Austrije,a nema ih vise.Tako posao osta nezavrsen,a opstina Budva ga sada tuzi.... clown
waterworld
waterworld

Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

DNEVNIK RONJENJA U CG - Page 2 Empty Re: DNEVNIK RONJENJA U CG

Počalji od zensea Ned Dec 06, 2009 7:42 am

To kad oko junacko proceni nema da omane! U milometar! A mene kad sam bio klinac svi cudno gledali dok kenjam u more?!?!?!
zensea
zensea

Broj poruka : 346
Godina : 51
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

DNEVNIK RONJENJA U CG - Page 2 Empty Re: DNEVNIK RONJENJA U CG

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu