RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

+22
_
TRITON
medigo
mica77
posejdon
Don Hari
Omen
kinezsu
ProUrke
Scubasaurus
PasHke
alijas
Dixie RK Sebastian
morfeo
Bane
.
mr joy
Diver
milutinm
zensea
SRDJAN
anibus
26 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od . Uto Okt 27, 2009 12:15 pm

Drage kolege,

Posle ovog mog posta svaki drugi post koji se ne odnosi na temu BEOGRADSKI KLUBOVI ce biti sankcionisan. Poslednja opomena.


Pozdrav

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od . Pet Okt 30, 2009 10:08 am

@SKYLAB

Tvoj post je prebacen u temu KURSEVI RK TRITON jer se odnosi na tu temu. I jedna molba: Nemoj dodavati ulje na vatru. Smile

Thks


Poslednji izmenio vlada747 dana Pet Okt 30, 2009 10:57 am, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od Diver Čet Nov 05, 2009 2:08 am

Evo da ne misli Triton da imam nesto licno protiv njih preci cu na sledeci klub,URS,kako oni kazu najstariji kod nas,slika sve govori,samo bih molio za pomoc pri proveri ovih navedenih PADI instruktora,ja nisam nigde uspeo da ih pronadjem,ni na PADI sajtu,ni na DAN sajtu,s obzirom da bi kao instruktori morali imati pomenuto osiguranje.Prica za sebe je i cuveni Manda,sta reci o tome,o njemu je odavno sve receno,pravi uzor za sve ronioce.

Diver

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od Diver Čet Nov 05, 2009 2:10 am

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Urs1

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Urs2


Evo izmenio sam,nadam se da sada nemas primedbi


Poslednji izmenio Diver dana Čet Nov 05, 2009 3:08 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Diver

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od mica77 Čet Nov 05, 2009 2:21 am

Ha,ha,jel ova slika iz Alan Forda,mislim da je neko pominjao navedenu druzinu skoro.

mica77

Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od zensea Čet Nov 05, 2009 2:55 am

XAXAXA svidja mi se koliko imas otvorenih tab-ova, to se zove brauzovanje!
zensea
zensea

Broj poruka : 346
Godina : 51
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od SRDJAN Čet Nov 05, 2009 3:21 am

Moracu da pitam ZR-a sto nije slikao Mandu sa njegovim cuvenim ostima, u pohodu na Crnogorsko podmorje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od anibus Čet Nov 05, 2009 3:22 am

@ diver-uMislim da si ga sad preterao, pa ti mora da nisi normalan. Pa ove legende ce te umlatiti govnivom motkom. A uuu, evo sada sam totalno iznenadjen tvojom hrabroscu. Tebi nema pomoci, tek sada ne smes otkriti svoj identitet, a ja cu da cutim koliko mogu...
anibus
anibus

Broj poruka : 78
Datum upisa : 09.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od SRDJAN Čet Nov 05, 2009 3:24 am

E, a kada smo vec kod Mande, moram da vam ispricam kako je covek resio problem tesnih manzetni na novom Mares odelu, ili mozda jos bolje da prvo pogadjate, da vidimo kakvu mastu imate, ko pogodi ima pice.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od SRDJAN Čet Nov 05, 2009 3:30 am

E moj Anibus, pametan si ti, cutanje je zlato Very Happy Very Happy Very Happy
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od Diver Čet Nov 05, 2009 3:35 am

anibus ::@ diver-uMislim da si ga sad preterao, pa ti mora da nisi normalan. Pa ove legende ce te umlatiti govnivom motkom. A uuu, evo sada sam totalno iznenadjen tvojom hrabroscu. Tebi nema pomoci, tek sada ne smes otkriti svoj identitet, a ja cu da cutim koliko mogu...

"LEGENDE" ?pa ti bi trebalo da znas ko su i sta su i da je taj ZR opljackao sve to sto su ljudi godinama stvarali,izlobirao protiv mungosa koji je sve to stvorio dok je bio predsednik,on je bio i ostao legenda,a ne jajara ZR sa njegovim klovnovima

Diver

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od Diver Čet Nov 05, 2009 3:37 am

a sto se motke tice,ne brini,neka dodju slobodno pa ces videti kako ce proci i o cija ledja ce puci

Diver

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od SRDJAN Čet Nov 05, 2009 3:40 am

Mislim da je ovo tema u koju bi trebalo da ukljucimo nase drage Scubasauruse, ajdemo redom, da se vratimo 30 godina unazad pa polako. cheers
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od medigo Čet Nov 05, 2009 3:43 am

Kakve su vam ovo ZNANJE I IMANJE legende.....???? Kakve ovi imaju sertifikate mogu mislit, vjerovatno u klesanoj formi posto mi ne lice na osobe koje se bave stampanom formom, a za osiguranje mogu da zamislim, ni Dunav im nebi izdao polisu..... A taj Manda je sigurno legenda jer je pokrsio svo CG primorje..... Ovaj ZR mi je pricao licno da su najvece anfore na Siciliji i da ih je vadio sa nekim njegovim dvobocnikom koji ima kukasti krst i najbolji je te vrste u svijetu.....Sjecam se da je popizdio tom prilikom jer nisam znao sta je to ZR prilokom upoznavanja pa mi je i rekao da sam nikakav ronilac kad za njega nisam cuo, hahahahahahaha
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od anibus Čet Nov 05, 2009 3:48 am

@Srdjane,
Cutanje je zlato, zato i nisam hteo da se javljam, lepo sam pratio forum i mislim da je sve krenulo na bolje, sve dok se diver opet nije oglasio. Tako ti je to, neda mu djavo mira, pri tom ne mislim na Djavola iz KPA, nego na onog pravog...

@diver,
A gde to da dojdu diveru, nisi naveo adresu i telefon da ti se najave, napisi slobodno gde da te nadju, pa da vidimo...,
anibus
anibus

Broj poruka : 78
Datum upisa : 09.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od TRITON Čet Nov 05, 2009 3:50 am

Hahaha, Mladjo avatar ti je najjaci Laughing
TRITON
TRITON

Broj poruka : 283
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.09.2009

http://www.triton-ast.rs

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od anibus Čet Nov 05, 2009 3:51 am

Diver ::
anibus ::@ diver-uMislim da si ga sad preterao, pa ti mora da nisi normalan. Pa ove legende ce te umlatiti govnivom motkom. A uuu, evo sada sam totalno iznenadjen tvojom hrabroscu. Tebi nema pomoci, tek sada ne smes otkriti svoj identitet, a ja cu da cutim koliko mogu...

"LEGENDE" ?pa ti bi trebalo da znas ko su i sta su i da je taj ZR opljackao sve to sto su ljudi godinama stvarali,izlobirao protiv mungosa koji je sve to stvorio dok je bio predsednik,on je bio i ostao legenda,a ne jajara ZR sa njegovim klovnovima

@diver,
Izvini sto te pitam jer Urke bio sa ZR-om ili sa Mungosom u ekipi?
anibus
anibus

Broj poruka : 78
Datum upisa : 09.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od SRDJAN Čet Nov 05, 2009 3:57 am

Ajde Urke, da cujemo malo traceve
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od _ Čet Nov 05, 2009 4:20 am

medigo :: Sjecam se da je popizdio tom prilikom jer nisam znao sta je to ZR prilokom upoznavanja pa mi je i rekao da sam nikakav ronilac kad za njega nisam cuo, hahahahahahaha

To je isto meni rekao kad smo se prvi put upoznali pred ekskurziju na Vis, uz to mi je predstavio URS, taj cuveni klub od koga je sve pocelo (kao veliki prasak), i iz koga su ponikli skoro svi ronilacki instruktori kod nas. Takodje mi je predstavio njegove cuvene osnivace koji su sedamdeset i neke nestali u dubinama Jadrana i otisli u legendu...

Bez ikakvih omalovazavanja i vredjanja coveka samo mogu da konstatujem da je on produkt jednog drugog vremena i ronjenja u kome na srecu nisam ucestvovao.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od medigo Čet Nov 05, 2009 5:09 am

Izvini skylab ali te slabo razumijem.... Ocu rec nisam siguran dal se salis ili si ozbiljan. Ti ih nahvali. Kakav produkt? Kod proizvodnje imas proizvod i skart.
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od _ Čet Nov 05, 2009 6:55 am

Imao je on jos svakakve umotvorne izjave poput: "prvo treba godinama roniti zimi u pocepanom mokrom odelu pa tek onda uzeti suvo, eto tako je URS nekada ronio u slavnim danima i to su bili pravi ronioci!" i slicne bisere. bom
Ja sam se na toj ekskurziji sit ismejao, na kraju mi je bio i simpatican, posebno sa onom njegovom portiklom i dvobocnikom djuro dakovic koga je nosio autobusom na Vis, pored kompletno opremljenog centra!
Mislim salu na stranu on roni isto kao pre trideset godina i nije shvatio da se ronjenje u medjuvremenu promenilo.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od medigo Čet Nov 05, 2009 7:41 am

Ja sam se sad sit ismejao da ti pravo kazem, ne mogu da zamislim sebe na ekskurziji koju predvodi neki tip sa DjDJ dvobocnikom i portiklom, jedino ako to mozda nije po DIR-u......
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od _ Čet Nov 05, 2009 8:48 am

Ja sam isao preko ZR-a iz URS-a zato sto je bilo nesto ultra povoljno. A tamo sam ronio za sebe i svoju dusu onako kako sam hteo po dir-u naravno. Obicno smo ja i ProUrke bili par i super nam je bilo. I vlasnik centra Sinisa Izakovic je super i kao ronioc i kao covek, i u svakom slucaju Vis i ISSA Diving Centar toplo preporucujuem.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od Diver Čet Nov 05, 2009 9:08 am

medigo ::Ja sam se sad sit ismejao da ti pravo kazem, ne mogu da zamislim sebe na ekskurziji koju predvodi neki tip sa DjDJ dvobocnikom i portiklom, jedino ako to mozda nije po DIR-u......

Dragi moj Medigo,da je samo to pa covek i da prezivi,kod nas u savezu (sopasu) taj isti covek sedi u nastavnoj komisiji i upravnom odboru,znaci on i jos par istih kao on kroje kapu i uredjuju ronjenje u srbiji,eto gde mi idemo,u pravu je anibus za motku,samo je pogresio stranu.voleo bih cuti i misljenje ostalih o ovome.

Diver

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od _ Čet Nov 05, 2009 9:25 am

Ja ne bi pridavao ZR-u i SOPASU toliki znacaj. Mozda je tako bilo pre 30 ili 40 godina u vreme Tita kad se nije smelo roniti mimo vojske, policije i saveza ali danas su za ronjenje potrebne samo dve stvari: dobra volja i pare.
Mogu da razumem ljude koji su mozda prosli neku vrstu torture u tom sistemu i koji danas zbog toga iznose optuzbe ali ponavljam "berlinski zid" je odavno pao i mora, jezera i reke su sirom otvoreni za ronioce.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI - Page 5 Empty Re: BEOGRADSKI RONILACKI KLUBOVI

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu