RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@

+10
alijas
Scubasaurus
SRDJAN
morfeo
Diver
zensea
Don Hari
PasHke
Bane
.
14 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Page 2 Empty Re: @@@@@@@@@@@@@@@@@@

Počalji od Scubasaurus Sre Okt 28, 2009 11:25 am

Vidim od silnog ronjenja prosto se ne skidate sa foruma,samo vi ronite kod kuce u kadi i uzivajte,za to vam ne trebaju sertifikati

Scubasaurus

Broj poruka : 26
Datum upisa : 24.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Page 2 Empty Re: @@@@@@@@@@@@@@@@@@

Počalji od alijas Sre Okt 28, 2009 11:38 am

Pa gde si ti magareci klonu. Very Happy Very Happy Very Happy Njaces , njaces.U kadi se ,konju ,ne roni . u kadi se kupa, To imaj to na umu kad pedjes na zaron, i potopi ,sledeci put celo lice. Mozda ti tvoj klon magarac da sertifikat za umivanje. Smrdis
alijas
alijas

Broj poruka : 55
Godina : 48
Lokacija : sabac
Datum upisa : 11.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Page 2 Empty Re: @@@@@@@@@@@@@@@@@@

Počalji od Bane Sre Okt 28, 2009 11:50 am

@Scubasaurus
Ни ти немаш сертификат да си дерпе па ти ми не замерамо!
Bane
Bane

Broj poruka : 75
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Page 2 Empty Re: @@@@@@@@@@@@@@@@@@

Počalji od . Sre Okt 28, 2009 12:00 pm

@


Poslednji izmenio vlada747 dana Sre Jun 26, 2013 12:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Page 2 Empty Re: @@@@@@@@@@@@@@@@@@

Počalji od alijas Sre Okt 28, 2009 12:05 pm

Genijalno Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
alijas
alijas

Broj poruka : 55
Godina : 48
Lokacija : sabac
Datum upisa : 11.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Page 2 Empty Re: @@@@@@@@@@@@@@@@@@

Počalji od milutinm Sre Okt 28, 2009 12:20 pm

E sta sve nece biti ovde, opste rasulo svako svako jebe, a nezna niko ga je jebo. Very Happy
milutinm
milutinm
Admin

Broj poruka : 286
Godina : 40
Lokacija : Beograd, Dobre Vode(Bar)
Datum upisa : 28.11.2008

http://ronjenje.forumado.net

Nazad na vrh Ići dole

@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Page 2 Empty Re: @@@@@@@@@@@@@@@@@@

Počalji od Silent Sre Okt 28, 2009 10:41 pm

PasHke ::i mi sebe nazvamo roniocima....vlado, brisi SVE postove i sva prepucavanja sa foruma! Ovo je jadno i bedno! ali stvarno! sve topice gde su ovakve reci! Jeste brate slobodan forum i tako to al sto je mnogo puno je.... Zamisli neko iz saveza ili iz drugih asocijacija dodje i procita ovakve postove! ne samo ovde nego po celom forumu! Samo da nam se smeju i sazaljevaju. Srpski mentalitet....Da sam na mestu zastupnika PADI-ja ili CMAS-a u srbiji, (navodim figurativno kao primer) sve instruktorske licence bi ukinuo! Svim instruktorima ovde na forumu! Jer, ako ne zna da prica sa kolegama, kako ce onda nekoga nesto da nauci.... "Vidis, ovo ti je regulator, imas prvi i drugi stepen! Drugi stepen sluzi da......e, jesi cuo za onaj i onaj klub? mogu da ti kazem da su tamo prave jajare! nemaju sertifikate i tako to!!!" aman-zaman! Dokle... mislim da je stvarno postalo degutantno za svaciji zeludac! Ja cu napraviti jedan topic, cisto da glasamo! Dal da se nastavi ovako sa ovakvom pricom (onda ovaj forum leti iz bookmarks-a definitivno i svima cu predloziti da nema sta pametno da procitaju ovde i da ga se klone jer ce im se zgaditi ronjenje) ili cemo se upristojiti i prestati da seremo po sebi (ronilackom svetu)! Jebem mu mater, matori konji, imate minimum po 30 godina svi! ako ne i vise! ko jebena deca se ponasate! Dobro se keve ne javljaju sa pitanjima "kako ti mom sinu...bla,bla"! Sramota

Svaka ti se pozlatila kolega. Ali posto se napokon nasao ipak pametan kompromis da se otvori tema licna pljuvanja itt, neka tu psuje ko koliko zeli, a neka se ovo sto si rekao primeni na ostale teme, a ovo neka ostane vulgarni kutak, pa neka i dalje pise sta god i koliko god nebiranim recima hoce, a kome se ne svidja neka to ne cita, samo dok se to ne prosiri na ceo forum.
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Page 2 Empty Re: @@@@@@@@@@@@@@@@@@

Počalji od PasHke Sre Okt 28, 2009 10:55 pm

[quote="Scubasaurus"]Kakav si ti genije,ajde nam prvo objasni sta si hteo da kazes u ovom postu

PasHke :: Moja licenca je vazeca i ima svoj broj i svoju kategoriju! Iako sam P1 (vec P2 samo bez teorijskog dela) quote]

Kakva je to polu-P2 kategorija,mozda si u toj polovini naucio da pises ovakve glupe komentare,mislim da nije u redu sto se pisu ove psovke i vulgarnosti,pogotovo ljudima koji uredjuju ovaj forum,ali lepo je covek sklonio pa ne moras da citas ako ti se ne svidja,sta si mi ti,neki puritanac.
Ono sto je najvaznije se zove sloboda,svako ima pravo da izrazi svoje misljenje ma kakvo bilo.

A da ga jebes:D ova tema mozda i dobije na smislu na kraju:D

e jesi retardiran za medalju:D hahahaha! vec P2 znaci da sam polozio prakticni deo (da sam zaronio na 8m i opremio) jer smo iskoristili putovanje na more i dobru vidljivost a ne u adi da se mucimo. ostalo je ucenje i polaganje. pirutanac, koliko vidim, prokljuvio bi sta sam hteo da kazem da si zaronio dublje nego u kadu:D
PasHke
PasHke

Broj poruka : 233
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Page 2 Empty Re: @@@@@@@@@@@@@@@@@@

Počalji od PasHke Sre Okt 28, 2009 11:09 pm

p.s. Hvala Silent:D Slazem se! Samo da ostane sve u ovom krugu i sve je ok po mom misljenju:D pricao sam juce sa vladom boing 747 i shvatio cari ovog topica:D (procitati post iznad ovog:D) hehehehee
PasHke
PasHke

Broj poruka : 233
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Page 2 Empty Re: @@@@@@@@@@@@@@@@@@

Počalji od zzz Čet Okt 29, 2009 2:20 am

Treba promeniti ime teme u "LICNA PREPUCAVANJA (dozvoljeno psovanje i pominjanje familije)" Very Happy

zzz

Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Page 2 Empty Re: @@@@@@@@@@@@@@@@@@

Počalji od Darko Petkovic Čet Okt 29, 2009 11:19 am

Steta da se ovakvi forumi koriste za ovakve stvari.O kvalitetu ronjenja dovoljno je citati izjave nekih pojedinaca i sve je jasno.Bilo bi puno bolje da se neki pozabave o kvalitetu a ne o prepucavanju.Volio bih da i nasi momci zauzmu mjesto na ronilackoj sceni a ne da budu poslednji strokeri.Steta pozdrav

Darko Petkovic

Broj poruka : 38
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Page 2 Empty Re: @@@@@@@@@@@@@@@@@@

Počalji od Diver Pet Okt 30, 2009 11:33 pm

Vidi vidi,tritonci se ucutali,mora da opet spremaju neki fantomski kurs pa nemaju vremena

Diver

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Page 2 Empty Re: @@@@@@@@@@@@@@@@@@

Počalji od alijas Pet Okt 30, 2009 11:48 pm

Umes li ti sta drugo, majmune, osim da viris u tudje dvoriste. Pozdravio bih te al mi se gadi.
alijas
alijas

Broj poruka : 55
Godina : 48
Lokacija : sabac
Datum upisa : 11.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Page 2 Empty Re: @@@@@@@@@@@@@@@@@@

Počalji od morfeo Sub Okt 31, 2009 12:11 am

@Diver

Svakom ima pravo na slobodno tumacenje svacije poruke, mada mislim da je smisao poruke sasvim suprotan. Mozda bi trebalo da pitas Darka sta je zapravo mislio.
morfeo
morfeo

Broj poruka : 47
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Page 2 Empty Re: @@@@@@@@@@@@@@@@@@

Počalji od Bane Sub Okt 31, 2009 2:35 am

@diver
После оваквог поста ми немамо шта да додајемо! Very Happy

SKYLAB

Diver ::Da je sve ovo o cemu pisemo i vise nego tacno potvrdjuje i privatna poruka koju sam dobio od jednog clana Tritona koji kao i Pedja i Milos zbog nekih stvari hoce da napusti klub u skorije vreme Evo izdvajam dve recenice iz nje

"njihovi ucenici NISTA ne znaju o standardima i da se u njihovom klubu JAKO krse. Zika Stojankic im izdaje PADI sertifikate a ne drzi im kurseve, a Ljustinu pola njih nikada nisu ni videli!"

Sto se Zike Stojankica tice,ovo samo potvrdjuje ono sto sira ronilacka populacija odavno zna a to je da on poklanja i prodaje kategorije,isto kao i Karjuk,mogu se pod ruku uhvatiti ali o njemu cemo detaljno kada dodje vreme

Jos jedna stvar je SRDI asocijacija cije kurseve nude,opet fantomski "ovlasceni regionalni centar" koji kod nas predstavlja polupismeni Stojan Bogosavljev koji je svojim prevarantskim sposobnostima uspeo cak i Bozanu da prevari (uzeo opremu u vrednosti vise hiljada evra koju nikada nije platio iako ju je prodao) znam da nema veze sa temom,ali takvi postupci dovoljno govore o tome kakav je neko covek i karakter,sertifikate takodje jos niko do sada nije video,prema nekim informacijama kod nas postoji neki instruktor,negde u Zrenjaninu ali se ne zna o kome se radi.U svakom slucaju prica nema veze sa onom koju predstavljaju

Alfa tim je dokazao svoje,lepo je to sto je gospodin Gacevic napisao,i jako cenim njegov rad i da je vise takvih kao sto je on mi ne bi pisali ovakve stvari,ali prosto jedno je ronjenje a drugo obuka,vec smo pricali o tome,znaci jos jedan divlji centar koji vrsi obuku.





Bio sam clan RK Triton od 2002 do kraja 2005 i kod Zike Stojankica sam polozio sve kurseve od PADI OWD do Divemastera. Mogu odgovorno da potvrdim da kod Zike morate da savladate minimum gradiva i vestina koje PADI propisuje da bi ste kurseve polozili. Ovo posebno vazi za Recue i Divemaster kurs. Znam dosta ljudi, iz drugih federacija, koji su u TRITON dosli da rade crossover za Divemaster, i koji jednostavno nisu mogli da ispune cak ni najosnovnije PADI standarde da bi polozili kurs. A tek kad sam otisao u Egipat i video kako se "zavrsavaju kursevi" i koliko se standardi spustaju da bi "americka domacica" mogla da roni, onda sam jos vise naucio da cenim Zikin, Vlatkov i Mirkov rad. Prema tome pricati da je Zika delio kartice u blagom smislu je uvredljiva laz.

Sto se tehnickih kurseva tice tu je situacija jos jasnija. IANTD Nitrox i ADV. Nitrox kurs sam takodje zavrsio u TRITONU (licno kod Sase Ljustine (Ljukija) uz hard-core praksu kod Vlatka i Mirka) i mogu slobodno da kazem da su svi prethodni PADI kursevi bili decija igra spram IANTD tehnickih kurseva. Ovi kursevi se ne polazu da bi se kartice skupljale u futroli vec da bi se ronilo na ozbiljnim zaronima, i u tom smislu kursisti u Tritonu dobijaju mnogo vise informacija i vestina nego sto im je potrebno da ispune zahteve kursa.
Mogu da potpisem da svi ronioci koji su u Tritonu zavrsili neki od tehnickih kurseva imaju daleko vece teoretsko i prakticno znanje od ljudi koji su zavrsili ekvivalentan nivo tec. kursa, na primer u Egiptu.
Gledao da svojim ocima kako tkz. "dobro izbalansirani" DSAT Trimix-kursisti izlomise perajama sve korale ispod sebe ili kako osciluju po 3 do 5 metara na dekompresiji. A na 2m iznad dna crvenog mora dizu oblake mulja!
U Tritonu se radi tako sto na 20cm iznad dna u ADI moze da prodje ceo odred ronilaca a da voda posle njih ostane bistra, kao da niko nije prosao.

I jedno pitanje za Diver-a, da li si cuo za GUE http://gue.com/Projects/WKPP/index.html?
Na primer, kursevi i certifikati te federacije nisu priznati u mnogim zemljama Evropske Unije, izmedju ostalog u Nemackoj. Jer to znaci da njihovi instruktori koji rade krse zakon?

Pozdrav
SKYLAB

_________________
PADI DM
IANTD ADVANCED NITROX
Bane
Bane

Broj poruka : 75
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

@@@@@@@@@@@@@@@@@@ - Page 2 Empty Re: @@@@@@@@@@@@@@@@@@

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu