RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAMENA ELISE NA BRODU?

4 posters

Ići dole

ZAMENA ELISE NA BRODU? Empty ZAMENA ELISE NA BRODU?

Počalji od _ Pon Avg 30, 2010 7:28 am

Pitanje za Mediga i sve koji se bave podvodnim radovima.
Kolika je okvirna cena zamene elise na brodu od 15m? Brod se nalazi pored jednog splava na Savi.
Po recima vlasnika broda elisa je stara elisa je neostecena i navodno bi trebalo da je laka za demontažu.

Pozdrav
Nemanja

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAMENA ELISE NA BRODU? Empty Re: ZAMENA ELISE NA BRODU?

Počalji od SRDJAN Pon Avg 30, 2010 10:57 am

Brate naplati po satu,to niko ne moze da zna,mozda je skines za 5 minuta,a mozda je ne skines uopste ako je zaribala.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAMENA ELISE NA BRODU? Empty Re: ZAMENA ELISE NA BRODU?

Počalji od _ Pon Avg 30, 2010 11:34 am

Ma to mi je neki bivsi kolega s posla i posto sam ga otkacio s pricom da ja ne radim podvodne radove ali da znam ljude koji rade. Sad ne znam dal se nekom isplati uopste da dolazi ako posao obavi za 10-15 minuta. Mislim kako to realno da se naplati? Ja to licno ne bi radio ispod 100 do 150 evra.
S druge strane ako se nesto iskomplikuje i ako taj koji bude menjao elisu ostane par sati pod vodom to bi moralo i vise da se plati ali onda se postavlja pitanje dal mu je bolje da izvuce brod na suvo i sam zameni elisu.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ZAMENA ELISE NA BRODU? Empty Re: ZAMENA ELISE NA BRODU?

Počalji od ZlatkoS Pon Avg 30, 2010 5:59 pm

Kolega Skajlab niukom slučaju nemoj pristati da menjaš Elisu pod vodom, jer svaka Elisa je priča za sebe, hoću reći da svaku Elisu pre finalne ugradnje treba utuširati (upasovati) prema konusu osovine na datom objektu, a to se radi samo na suvom. Konus je taj koji drži Elisu čvrsto na osovini. Plus tome svemu Matica koja drži Elisu obično neide lako svaka Matica ima osiguraranje, zavisi kako je to izvedeno i tu se isro tako javljaju problemi. a prvo mora se demontirati strujna kapo koja dolazi preko matice. Tko da taj posao nije jednistavan i nebi ti preporučio da to radiš jer ako elisa otpadne jao tebi. pozdrav ZlatkoS !
ZlatkoS
ZlatkoS

Broj poruka : 23
Godina : 64
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 23.02.2010

http://www.dpasombor.org

Nazad na vrh Ići dole

ZAMENA ELISE NA BRODU? Empty Re: ZAMENA ELISE NA BRODU?

Počalji od medigo Pon Avg 30, 2010 7:45 pm

Skylab,
nisam bas siguran da ce ici lako ta elisa jer nisam jos naisao na nijednu....
Radni sat pod vodom je 100eura plus ako koristis neku hidrauliku ili balone i sta ti ja znam...
znaci 15 min je 100 eura isto kao i 55 min...
I odradi to, sve moze....
pozdrav
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

ZAMENA ELISE NA BRODU? Empty Re: ZAMENA ELISE NA BRODU?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu