RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podvodna reka u Meksiku, ali neverovatno!!!

2 posters

Ići dole

Podvodna reka u Meksiku, ali neverovatno!!! Empty Podvodna reka u Meksiku, ali neverovatno!!!

Počalji od Silent Sre Okt 13, 2010 7:33 pm

Drugar neronilac mi je poslao ovaj link, poceo sam da citam prvih par linija teksta i video prvu sliku onako ravnodusno. Mahinalno pre nego sam zatvorio stranicu sam skrolovao ekran nadole i video sledece slike.... No comment!!! (osim da sem sto pre nisam planirao Meksiko kao "must dive" lokaciju u zivotu, sam promenio misljenje...)

http://blejac.com/podvodna-reka-u-meksiku/
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Podvodna reka u Meksiku, ali neverovatno!!! Empty Re: Podvodna reka u Meksiku, ali neverovatno!!!

Počalji od PasHke Sre Okt 13, 2010 8:47 pm

Kako bi oni fejsbukovci rekli "veliki LAJK" Smile
Izgleda kao da lebde u nekoj shumi u transilvaniji....keve mi...
pecine su me oduvek opcinjavale jer toliko bistru vodu nigde nisam video. kao da je nema, kao da je vazduh.
primetio sam da je tu i slana i slatka voda........ Silent, sklapaj ekspediciju Smile))))))))
PasHke
PasHke

Broj poruka : 233
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Podvodna reka u Meksiku, ali neverovatno!!! Empty Re: Podvodna reka u Meksiku, ali neverovatno!!!

Počalji od Gost Čet Okt 14, 2010 11:36 am

Za vas dvojcu ljubitelja pećina...mali doprinos organizaciji vase ekspedicije...
www.cenoteangelita.com Wink Pećina malog andela

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Podvodna reka u Meksiku, ali neverovatno!!! Empty Re: Podvodna reka u Meksiku, ali neverovatno!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu