RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

4 posters

Ići dole

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ Empty KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

Počalji od idemo Pet Apr 29, 2011 2:48 am

...TRAZIO SAM PO INTERNETU, ALI U BGD JE SKROZ LOSA PONUDA ODNOSNO NEMA NISTA...
... PISTOLJ JE STARI MODEL OD 42CM... UNAPRED HVALA... MOZE I SMS NA 063/235-359

idemo

Broj poruka : 9
Godina : 52
Lokacija : BGD
Datum upisa : 29.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ Empty Re: KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

Počalji od posejdon Pet Apr 29, 2011 9:04 am

Daj mi tip puske, debljinu strele, duzinu i verovatno saljem posle praznika.
Pozz
posejdon
posejdon

Broj poruka : 227
Godina : 55
Lokacija : Becej
Datum upisa : 12.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ Empty Re: KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

Počalji od idemo Sub Apr 30, 2011 12:38 am

saljem mail

idemo

Broj poruka : 9
Godina : 52
Lokacija : BGD
Datum upisa : 29.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ Empty Re: KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

Počalji od famen Čet Maj 05, 2011 9:27 pm

Ako mi mozes nacrtati tu sipku, mogu ti napraviti. Ili ukoliko mozes od nekog uzeti postojecu sipku pa da ti po njoj napravim istu.

famen

Broj poruka : 53
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ Empty Re: KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

Počalji od idemo Pet Maj 06, 2011 12:05 am

..tesko... nemam... a trazio sam na internetu neki nacrt sa dimenzijama i nista... imam sliku ali ne moze `odokativnom metodom` a i puska je neki stari model maresov... svejedno hvala!

idemo

Broj poruka : 9
Godina : 52
Lokacija : BGD
Datum upisa : 29.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ Empty Re: KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

Počalji od famen Pet Maj 06, 2011 12:12 am

Odokativnom, naravno ne moze. Mozes li mi poslati sliku? Po slici cu odrediti dali je mogu napraviti i kako a dimenzije i mere se mogu uzeti direktno sa puskice. Ja sam za moj stealh 70 pravio isto jer se sipka zaglavila u stenama pa je nisam mogao izvuci i bio sam prinudjen da secem.

famen

Broj poruka : 53
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ Empty Re: KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

Počalji od posejdon Pet Maj 06, 2011 2:20 am

Stigla je strela za maresov pistolj
posejdon
posejdon

Broj poruka : 227
Godina : 55
Lokacija : Becej
Datum upisa : 12.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ Empty Re: KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

Počalji od idemo Sub Maj 07, 2011 6:26 am

e...to je dobra vest... how much? ...i jesi siguran da odgovara mom pistoljcicu Smile
...rekao si da imas i neke povoljne maske?
...ajde da se dogovaramo od ponedeljka?

idemo

Broj poruka : 9
Godina : 52
Lokacija : BGD
Datum upisa : 29.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ Empty Re: KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

Počalji od idemo Sub Maj 07, 2011 6:41 am

feman ::Odokativnom, naravno ne moze. Mozes li mi poslati sliku? Po slici cu odrediti dali je mogu napraviti i kako a dimenzije i mere se mogu uzeti direktno sa puskice. Ja sam za moj stealh 70 pravio isto jer se sipka zaglavila u stenama pa je nisam mogao izvuci i bio sam prinudjen da secem.

...evo izgleda da ovaj `posejdon` stvarno sve moze da nabavi... tako da, ako odgovara sipka i on `ne bije po usima`, ne vredi se muciti...
... ja imam neku sipku koja mi ne treba jer je predugacka i nije od Maresovih modela ali ne znam za koji je model... ima `zub` negde na sredini i vrh sa jednim leptirom koji ne mogu da odvrnem jer je zapekao... kad je natezem u ovaj moj pistolj deluje da fi odgovara (8mm).
...imao sam i ja ideju da je pravim ali ne vidim kako bi odredio daljinu od pocetka sipke do zuba?!
...sve u svemu ako `posejdonova` odgovara, problem resen... pozz
p.s. ako nekome ova sipka `radi posao` poklanjam je...

idemo

Broj poruka : 9
Godina : 52
Lokacija : BGD
Datum upisa : 29.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ Empty Re: KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

Počalji od idemo Uto Maj 10, 2011 7:01 pm

ooo Posejdone.... ziv li si?

idemo

Broj poruka : 9
Godina : 52
Lokacija : BGD
Datum upisa : 29.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ Empty Re: KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

Počalji od posejdon Uto Maj 10, 2011 8:18 pm

Ziv sam ziv. Da li mozes da mi izmeris duzinu strele otprilike posto mi je stiglo vise dimenzija pa da znam koju da ti saljem? Da ti pomognem, imam za tvoj pistolj duzine od 24,3 cm i 37,3 cm. Imam i duze ali mislim da ti nece odgovarati
posejdon
posejdon

Broj poruka : 227
Godina : 55
Lokacija : Becej
Datum upisa : 12.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ Empty Re: KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

Počalji od idemo Uto Maj 10, 2011 11:41 pm

...e jbg... ova 37.3 ili duza, jer 37 je duzina cevi od usta do kraja... kako bi to mogli probati. Plus cene za maske mi dugujes... pa da vidimo...
...imas li nekog da dolazi za Bg... slucajno?
...koja je cena na kraju? pozz

idemo

Broj poruka : 9
Godina : 52
Lokacija : BGD
Datum upisa : 29.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ Empty Re: KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

Počalji od posejdon Sre Maj 11, 2011 12:35 am

Naguraj ako nista drugo armaturu unutra i sabij pusku pa onda izmeri sa tim da treba da viri jedno 10 santimetara. Posalji mi mejl na privatno pa ti saljem cene maski. Cena strela je od 8,8 do maksimum 15 evra zavisi od duzine
Pozz
posejdon
posejdon

Broj poruka : 227
Godina : 55
Lokacija : Becej
Datum upisa : 12.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ Empty Re: KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

Počalji od idemo Sre Maj 11, 2011 8:02 pm

imas mail pozz

idemo

Broj poruka : 9
Godina : 52
Lokacija : BGD
Datum upisa : 29.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ Empty Re: KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

Počalji od idemo Pon Maj 30, 2011 11:53 pm

posejdon ::Naguraj ako nista drugo armaturu unutra i sabij pusku pa onda izmeri sa tim da treba da viri jedno 10 santimetara. Posalji mi mejl na privatno pa ti saljem cene maski. Cena strela je od 8,8 do maksimum 15 evra zavisi od duzine
Pozz
pozovi me 063/235-359

idemo

Broj poruka : 9
Godina : 52
Lokacija : BGD
Datum upisa : 29.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ Empty Re: KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

Počalji od smack11 Pon Jul 11, 2011 4:34 am

Gde mogu da kupim podvodnu pusku/pistolj, kako se krecu cene, i ako moze neka preporuka, sta valja, sta ne...
Cool

smack11

Broj poruka : 8
Datum upisa : 20.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ Empty Re: KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

Počalji od posejdon Pon Jul 11, 2011 10:44 am

Sve mozes kupiti kod mene samo daj mejl i saljem ti cenovnik i katalog
posejdon
posejdon

Broj poruka : 227
Godina : 55
Lokacija : Becej
Datum upisa : 12.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ Empty Re: KUPUJEM/TRAZIM SIPKU ZA MARESOV PISTOLJ

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu