RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ?

+5
perop
TRITON
mr joy
PasHke
SRDJAN
9 posters

Ići dole

Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ? Empty Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ?

Počalji od SRDJAN Sre Okt 05, 2011 7:11 am

Kopija cirkularnog emaila koji kruzi gradom, sta reci, a da ne bude tuzno



Drugari,

u okviru ronilackog kursa koji drzimo Cica i ja nasim seminarcima organizovali smo predavanje koje i vas ne ronioce pecinare moze zanimati.
Predavanje drzi Petar Pocuca iternacionalni instruktor svih ronilackih kategorija i slobodno mogu reci covek koji se danas najvise razume u ronjenje u Srbiji,a na temu speleo ronjenje,tj.ronjenje u pecinama,sa razlicitim tipovima opreme,potrebnom logistikom itd.On ce takodje objasniti na konkretom primeru nekog naseg pecinskog nacrta profil ronjenja u tom objektu.Trebalo bi i da donese najsavremeniju opremu za takvo ronjenje sa sobom tako da cete imati prilike i da vidite opremu koju malo verovatno da ce iko od nas koristiti u skorijoj buducnosti.Predavanje je u cetvrtak od 17h u prostorijama ASAKA.
...a i ne morate sedite kuci,gledajte dosije X ili klizanje na ledu...bas me briga Smile ...

Poz Sinovac
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ? Empty Re: Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ?

Počalji od PasHke Čet Okt 06, 2011 5:27 am

Ma to se neko gadno sprda sa tobom Smile mnogo bi bilo da je ovo istinito Smile))
PasHke
PasHke

Broj poruka : 233
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ? Empty Re: Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ?

Počalji od SRDJAN Čet Okt 06, 2011 6:15 am

Nije poslato na moj mail, vec ljudima koji se rekreativno bave ronjenjem i speleologijom
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ? Empty Re: Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ?

Počalji od PasHke Čet Okt 06, 2011 6:32 am

katastrofa...
PasHke
PasHke

Broj poruka : 233
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ? Empty Re: Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ?

Počalji od mr joy Čet Okt 06, 2011 7:59 am

Tuzno

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ? Empty Re: Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ?

Počalji od TRITON Čet Okt 06, 2011 9:42 am

Ovaj "Sinovac" mora da je glup lud ili blesav...
TRITON
TRITON

Broj poruka : 283
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.09.2009

http://www.triton-ast.rs

Nazad na vrh Ići dole

Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ? Empty Re: Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ?

Počalji od perop Pet Okt 07, 2011 8:39 am

Upoznao sam decka letos na Zanjicama... mislim da je samo jos uvek mlad...

perop

Broj poruka : 32
Datum upisa : 05.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ? Empty Re: Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ?

Počalji od Ucenik Sub Okt 08, 2011 10:52 pm

Ijaooooooooooooooooooo...................!!! I, pitam se , Cica je , ko ?? Tanja ??

Ucenik

Broj poruka : 32
Datum upisa : 20.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ? Empty Re: Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ?

Počalji od Dejan Ned Okt 09, 2011 1:59 am

A i jeste istina znam Sinovca,bili smo na nekim ronjenjima zajedno,i jeste bilo predavanje,mislim bilo je zakazano jer sam i ja dobio taj mail od njega. A sad da li ej bilo ne bih mogao da kazem.

Dejan

Broj poruka : 39
Godina : 47
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 03.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ? Empty Re: Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ?

Počalji od SRDJAN Ned Okt 09, 2011 6:20 am

Ucenik ::Ijaooooooooooooooooooo...................!!! I, pitam se , Cica je , ko ?? Tanja ??


Cica je Milinko Trifkovic, CMAS instruktor, inace za neupucene bio je Pocucin advokat u slucaju "Pivsko jezero"
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ? Empty Re: Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ?

Počalji od Ucenik Pon Okt 10, 2011 5:11 am

Hvala Srki...onda samo komentarisem: IJAAAAOOOOOOOOOOOOOO......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ucenik

Broj poruka : 32
Datum upisa : 20.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ? Empty Re: Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ?

Počalji od stojkuki Pon Okt 10, 2011 10:12 pm

Ima li nacina da se to zaustavi? ..... Opasno je da takvi ljudi bilo sta govore o ronjenju.
Instruktor svih ronilackih kategorija?!?!?!?!?!?
Aloooo Ronjavci, budite se .....

Posle ce da bude djavo kriv kada neko ponovo strada .....

stojkuki

Broj poruka : 82
Datum upisa : 08.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ? Empty Re: Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ?

Počalji od Bane Pon Okt 10, 2011 11:27 pm

affraid
Bane
Bane

Broj poruka : 75
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ? Empty Re: Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ?

Počalji od SRDJAN Uto Okt 11, 2011 2:31 am

Dokle god SOPAS ne pokrene ozbiljnu akciju u saradnji sa nadleznim institucijama imacemo ovakve budalastine i raznorazne Pocuce, Tanje, Karjuke i ostala govna.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ? Empty Re: Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ?

Počalji od stojkuki Čet Okt 13, 2011 5:37 pm

Znas, meni to sve lici na onu grupu ljudi koja gleda da gori kuca i svi vicu pozar, a niko ne preduzima nista. Naravno u tu grupu cu odmah ubrojati i sebe, jer sam i ja pasivan po tom pitanju.
SOPAS nikada, ali nikada!!!!! nece pokrenuti nista. Puno je razloga za to i hajde da to ne obrazlazemo jer smo o toj interesnoj grupi pisali toliko puta na raznim mestima ovog foruma.
A onda se postavlja pitanje koji je mehanizam. Privatne tuzbe??? To moze ali bi bilo efikasno samo da je to ucinila porodica nesrecnog Nemanje, jer je u celoj tragediji bilo elemenata za krivicnu odgovornost. A li i o tome je vec dosta puta pisano.
A onda se postavlja pitanje zasto niko ne pokrene pitanje smene rukovodstva SOPASa, i konacnog resavanja situacije u njemu jer puno je tu i proceduralnih i raznih drugih faulova. I to je .... na dugom stapu.
Znaci zakljucak koji se namece je da smo mi ronioci, iz bilo koje asocijacije, mala grupa ..... gnjuraca koju savrseno boli ..... uvo .... za sve i da najvise volimo da lajemo po forumima i da ogovaramo na nasim sastancima tokom raznih ekskurzija i ronjanja. U to, ponavljam, ukljucujem i sebe kao krajnji izraz samokritike.
Stanje u ronilackoj populaciji se odlicno moze sagledati kroz situaciju oko slucaja Pivskog jezera, Pocuce Petra i raznih likova koji svojim ponasanjem ugrozavaju isvoje ali i tudje zivote.
Ali da kazem i ovo, nije na nama, po kategorijama mladjim roniocima da pokrecemo takve stvari vec je to na Vama, silnim, instruktorima, koji ste po tome profesionalci, da malo stanete svojim znanjem, dignitetom i autoritetom i da onima koji su vam bar po kategorijama ravni posolite rep.
Ovo napisah iako znam da cu verovatno navuci na sebe dosta gneva, ali svestan sam toga da sve bitne stvari zuljaju i bole.
Ja sam rekao, ... a sada udrite ....

stojkuki

Broj poruka : 82
Datum upisa : 08.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ? Empty Re: Obuka pecinskog ronjenja u pokusaju ili skrivena kamera ?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu