RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da se predstavim

5 posters

Ići dole

Da se predstavim Empty Da se predstavim

Počalji od H2O Pon Jan 23, 2012 4:27 am

Vec dugo znam za ovaj forum i stalno gledam dal ima nesto novo,pa sam odlucio da se registrujem
Imam 18 godina i iz Beograda sam,poceo sam da se zanimam za ronjenje sa 15 godina , mogu da drzim vazduh skoro 4.5 minuta jel tada nisam ni razmisljao o scuba-divingu , vec sam samo samo ronio sa snorkelom i maskom Very Happy
Ja i drugar idemo svake godine po 2 meseca u Alzir na raspustu i ubijamo se... niko ne trazi nikakvu dozvolu,nista.
Najdublji zaron oko 15-20 metara.Tek sad vidim kakvi smo retardi bili tad, meni je par puta isla i krv na nos , on imao problem sa bubnom opnom, nije cuo 20 dana...
Tek smo prosle godine kupili nesto profesionalne opreme.Pa me zanima gde mozemo da zavrsimo neki kurs u BG, i koja je cena.Znam da ima na Tasu nego se nisam raspitao
Uploadovacu slike ovih dana sta smo sve nalazili: pozlacene nozeve, prstenje , delovi od starih pistolja ( kubura )
Dosta tih stvari smo nosili na procenu i dosta vrede nego nismo hteli da ih prodamo

Inace ronjenje u Alz. je neverovatno, jedan manji gradic, ima bogatu istoriju i stvarno ima svakakvih mesta za ronjenje, od uvala , do malih ostrvca oko 2 km od obale
Imamo i jednu plasticnu jedrilicu za 2 osobe ,gprs & homemade podvodni metal detektor

Imam neka pitanja pa ako neko zeli da mi pojasni Very Happy
Pazili smo da ne izranjamo previse brzo sa 10 metara , dal je nesto moglo da nam se desi?
Jel treba neka mesavina za 15 metara? Mi imamo obican kompresor i 2 male boce od po 10 litara i 2 rezervne od po 3L


Poslednji izmenio H2O dana Pon Jan 23, 2012 9:46 am, izmenjeno ukupno 1 puta

H2O

Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da se predstavim Empty Re: Da se predstavim

Počalji od stojkuki Pon Jan 23, 2012 8:01 am

Batice, pod hitno na neki kurs. I da smanjis gas jer neces dugo.
A na kursu ces nauciti nesto i shvatiti sta ti govorim.

Nema nista od skolovanja preko net-a.
Do sada si se ludirao a hajde od sada cuvaj glavu !!!!!

stojkuki

Broj poruka : 82
Datum upisa : 08.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da se predstavim Empty Re: Da se predstavim

Počalji od H2O Pon Jan 23, 2012 10:06 am

ahahah znam zato sam ovde

H2O

Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da se predstavim Empty Re: Da se predstavim

Počalji od stojkuki Pon Jan 23, 2012 9:58 pm

To sto znas je pohvalno, ... nego pod hitno na obuku i u crkvu da zapalis svecu ... sto te je pogledao pa si jos ziv ...

stojkuki

Broj poruka : 82
Datum upisa : 08.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da se predstavim Empty Re: Da se predstavim

Počalji od ratko Uto Jan 24, 2012 2:02 am

E ljudi odavno nisam nešto ovako čuo. H2O pod hitno da uradiš ono što ti je rekao stojkuki, shvati to veoma ozbiljno, jer lepo se živi i posle 18-te.
Pozdrav

ratko

Broj poruka : 18
Godina : 46
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da se predstavim Empty Re: Da se predstavim

Počalji od Maras Uto Jan 24, 2012 2:16 am

Ja sve nesto mislim da nas on mozda zeza. Suvise je neverovatno da bi bilo istinito Smile

Maras

Broj poruka : 83
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 26.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da se predstavim Empty Re: Da se predstavim

Počalji od H2O Uto Jan 24, 2012 3:27 am

Maras... nemoj tako.
ma nisam ja isao u nikakve ekstreme,niti sam nameravao nesto ozbiljnije bez obuke,samo nisam imao vremena
a jos mi niko nije odgovorio Very Happy

H2O

Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da se predstavim Empty Re: Da se predstavim

Počalji od stojkuki Uto Jan 24, 2012 3:38 am

E upravo zato i treba da odes na obuku jer ces tamo nauciti da se najveci broj barotrauma desava na dubinama od 0 do 10 m, cak od 0 do 5 m!!!
To je malo fizika, ali naucices vec.
Za sada neka bude na onome sto sam ti rekao u proslom postu. Idi u crkvu i zapali svecu jer te je pogledao!!!!!

Nemoj da na internetu trazis odgovore na tvoja pitanja, i to sam ti rekao. Pun je nama K..... internet ronioca koji od ronjenja imaju tri clanka procitana na netu.
Upravo zato ti niko i ne odgovara na pitanja poput treba li mesavina na 15 m. to su stvari koje ces vec posle prvog casa teorije shvatiti.
I kada zavrsis obuku, onda lepo da pozoves ovde drugare ronioce na pice i da slavis dan kada si se ovde prijavio sa pitanjima kao drugi rodjendan.

Nemoj da mislis da ti solim pamet jer shvatices da to ne radim i da si mnooogo srecan.
Nego bratac na obuku! i dooobro da naucis i savladas gradivo iz teorije jer tada ces da shvatis da nije moja preporuka za odlazak u crkvu toliko glup.

stojkuki

Broj poruka : 82
Datum upisa : 08.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da se predstavim Empty Re: Da se predstavim

Počalji od ratko Uto Jan 24, 2012 3:43 am

Pa kurs možeš da završiš na nekoliko mesta u BG, ali da ne bih reklamirao najbolje ti je da nađeš na forumu predstavljanje klubova, ljudi su ostavljali kontakte, pa lepo pozoveš i pitaš. Cena je mislim od 180-200 e, mnogi daju i na rate.

ratko

Broj poruka : 18
Godina : 46
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da se predstavim Empty Re: Da se predstavim

Počalji od stojkuki Uto Jan 24, 2012 5:14 am

E upravo to. Imas bar na 4 do 5 mesta, klubova koji to rade stvarno korektno.

stojkuki

Broj poruka : 82
Datum upisa : 08.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da se predstavim Empty Re: Da se predstavim

Počalji od . Uto Jan 24, 2012 12:32 pm

.

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da se predstavim Empty Re: Da se predstavim

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu