RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvomajska ronilacka ekskurzija

4 posters

Ići dole

Prvomajska ronilacka ekskurzija Empty Prvomajska ronilacka ekskurzija

Počalji od Silent Sub Mar 03, 2012 9:38 pm

RK AMFORA organizuje ronilacku ekskurziju za prvomajske praznike.

Polazak 28.4. (subota pred prvi maj), povratak 6.5. (nedelja posle 1. maja)
Boravak 8 dana.
Smestaj u apartmanima do 4 kreveta u apartmanu. Ovo do 4 kreveta kazem jer ima mogucnost smestaja i u dvokrevetnim itd, zavisno od strukture grupe. Npr ako podjete sa devojkom/momkom ili porodicno naravno da cete imati zasebni apartman za sebe.
Lokacija: Halkidiki, smestaj u Hanioti-ju, ali tamo na raspolaganju kombi koji ce prevoziti ronioce na razne lokacije po Halkidikiju.

Cena: 90e/osobi ukupno (autobuski prevoz+smestaj 7 nocenja).
Ronioci koji nose svoju opremu placaju 10e po zaronu, a oni koji nemaju svoju opremu 15e po zaronu.
ZA SVE RONIOCE obavezno zdravstveno osiguranje koje pokriva ronilacke aktivnosti (DAN,MEDICARE ili sl). Za one koji ga nemaju, cena je 10e ukupno (ne po zaronu, vec za vreme trajanja cele ekskurzije).

Takodje u tom terminu svi zainteresovani mogu pohadjati PADI ronilacke kurseve od Open Water-a do Rescue diver-a, zavisno od prethodne kategorije koju imaju, po SRPSKIM cenama. Posebno atraktivna ponuda za NITROX i emergency O2 provider specijalisticki kurs.

Znaci za neupucene, koji nikada nisu pre ronili, mogu da na ovoj ekskurziji zavrse OWD (i AOWD) kurs, i postanu certifikovani ronioci kojima ce biti otvorena vrata svih ronilackih centara sirom sveta. Ili za P2 ili AOWD ronioce je prilika da odrade Recue kurs ili Nitrox...

Dobrodosli su svi ronioci i neronioci.

Kontakti za rezervacije i sva pitanja:
064 615 3203 -Bane za detalje oko smestaja
063 329 041 -Vlada za detalje oko PADI kurseva
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvomajska ronilacka ekskurzija Empty Re: Prvomajska ronilacka ekskurzija

Počalji od . Pon Mar 05, 2012 11:37 am

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Čet Jun 27, 2013 10:46 am, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvomajska ronilacka ekskurzija Empty Re: Prvomajska ronilacka ekskurzija

Počalji od Silent Pon Mar 05, 2012 8:28 pm

Imenjace, znas da si uvek dobrodosao,
(a u poverenju bi mi dobro dosao DM od poverenja jer cu imati pune ruke kursista dole Very Happy)

Za MITILINI... hmmm... "lovely jobely"...
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvomajska ronilacka ekskurzija Empty Re: Prvomajska ronilacka ekskurzija

Počalji od . Uto Mar 06, 2012 3:58 am

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Čet Jun 27, 2013 10:46 am, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvomajska ronilacka ekskurzija Empty Re: Prvomajska ronilacka ekskurzija

Počalji od Silent Ned Mar 11, 2012 7:24 am

!!!UPDATE!!!

MALA PROMENA U VEZI INFORMACIJA oko ronilacke ekskurzije:

Ona ce se odrzati u navedenom periodu i sve od navedenog ostaje na snazi osim:

Lokacija ce biti Neos Marmaras, srednji krak Halkidikija, smestaj u apartmanima u vili George&Sia House, http://www.georgeandsiashouse.gr/

Cena smestaja 9e/po osobi znaci 7 nocenja ukupno 63e.

Za one koji ne putuju sopstvenim prevozom, neka se jave na gore pomenute telefone da se "spakuju" sa kolegama roniocima koji imaju mesta u sopstvenim kolima uz deljenje putnih troskova na ravne casti, ili imamo u ponudi autobus direktno iz Bgd-a za N. Marmaras, cena povratne karte 55e.

Sve ostalo kakko je navedeno u prvobitnoj ponudi.

U medjuvremenu mi se javilo nekoliko ljudi sa pitanjima oko lokacija i zarona. Ukratko, bice u svakom zaronu bar dve grupe ronilaca podeljenih po kategorijama/iskustvu, tako da ce pocetnici raditi blage i plitke njima primerene zarone, a za naprednije ronioce, imamo naravno u vidu terene/zarone primerene njima. U planu imamo i da uradimo i poneki nocni zaron, koji ce biti narocita poslastica sa nezaboravnim uspomenama jer ce isti biti posebno sniman podvodnom kamerom ili sa vise njih.

Molim samo sve zainteresovane da sto pre potvrde svoje ucesce jer je smestajni kapacitet kao i broj mesta u autobusu ogranicen. I jos jedna bitna napomena, za sve ronioce koji nemaju svoju opremu narocito odela, da se jave Banetu na gore postavljeni broj telefona radi "rezervacije" istog u odgovarajucoj velicini za tu ekskurziju.

Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvomajska ronilacka ekskurzija Empty Re: Prvomajska ronilacka ekskurzija

Počalji od Silent Pon Mar 12, 2012 12:58 am

Evo detalja i za autobuski prevoz:

Autobus krece iz Bgd-a 27.4 u 20:30 uvece, i ocekivano vreme stizanja u N. Marmaras je izmedju 9 i 12 ujutro.
Povratak je 5.5. u 17:00 a u Bgd ocekivano vreme stizanja je 6 ujutro.
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvomajska ronilacka ekskurzija Empty Re: Prvomajska ronilacka ekskurzija

Počalji od Scubasaurus Pon Mar 12, 2012 9:35 am

Otkud sad da se toliko angazujes za jedan klub iz "propalog sistema" pa Mungos ti je bio jedan od najvecih tirana u tom sistemu,u jednom mi se momentu ucinilo da ne podnosis taj sistem,ispravi me ako gresim.

Scubasaurus

Broj poruka : 26
Datum upisa : 24.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prvomajska ronilacka ekskurzija Empty Re: Prvomajska ronilacka ekskurzija

Počalji od Silent Pon Mar 12, 2012 8:41 pm

Ne gresite naravno. Evo objasnjenja koje ocigledno dugujem:

1. Baneta (Mungosa) sam upoznao na IDC-u. On covek u svojim godinama je sa nama "klincima" bio na kursu, jer je on koji je inace PADI instruktor od 1988 godine (!!!), a nije radio PADI kurseve ko zna od kada po sopstvenom secanju eto resio da se "reaktivira", pa je sa nama "klincima" seo u klupu. Kurs jeste bio izuzetno (kako je neko napisao govoreci o tome) zahtevan i naporan u smislu da sam ustajao svako jutro cesto i pre 6 casova, da bih stigao da se "razbudim", pojedem nesto u trku i stignem u pola 8 na bazen ili na predavanja, a vise dana se ostajalo i do kasnih sati u noc bilo rezimirajuci gradivo od prethodnog dana ili spremajuci se za sledeci dan (priprema izlaganja, brifinga, vezbi itd). A Bane je bio kao "melem na ranu" svima nama. On nikada nije bio umoran, mrzovoljan, nije podlegao malodusnosti kojoj smo svi mi bar po jednom podlegli za vreme tog kursa. U jednom trenutku sam se osecao kao da smo "u kuci velikog brata", ne u smislu da nas neko posmatra, nego smo toliko vremena provodili zajedno radeci zajednicki na zadatcima koje su pred nas postavljali, u ovim ili onim ulogama, pa je nekome nesto padalo lakse, nekom teze, pa su tu pale i razne reci i situacije, naravno sve prilicno u meri i sa dozom kulture. Jedino Bane, on je uvek bio nasmejan i uvek je izuzetno vesto "vadio stvar".
E sad, ja ne mogu reci nista za ili protiv njega u smislu da li je sta i koliko radio za ili protiv ronjenja na ovim prostorima u proslosti, jer to prosto ne znam. Ono sto znam je da je ono sto je on uradio zaista za svaku pohvalu. Covek nije zauzeo stav "Ma ja sam tolika velicina i toliko sve znam da ja nemam sta novo da naucim, prihvatim, promenim..."
Ne, seo je u "skolsku klupu" sa nama koji smo u odnosu na njega totalni autsajderi i amateri, ako bismo to gledali sa "scubasaurovskog" stanovista. Ja ne znam da li je on zaista i nesto novo naucio, pre bih rekao da je se upoznao sa novim trendovima u obuci rekreativnih ronilaca koje PADI implementira danas. Jos jedan kvalitet koji je on pokazao je da je on to i usvojio i nije rekao "ma, budalastine, ja radim kako radim 30 godina i tako je najbolje". Ne, on je masu tih stvari prihvatio i aktivno sprovodi u svom klubu.


2. Ja se ne angazujem za jedan klub "iz propalog sistema". Ako cemo tako, svi mi (ili bar vecina nas) smo (ronilacki) potekli iz tog sistema, i ja ne kazem da je taj sistem (kao npr. stara Jugoslavija da gledamo sire, i sve kako smo tada ziveli) bio toliko los da ga je trebalo napustiti, ubiti ili pljuvati na svaki nacin. Ne, koliko god to bilo dobro ili lose (a nije na meni da sudim niti je ikada bilo), to vreme je proslo, i doslo je novo. Stari sistem je umro (ne samo u ronjenju, vec celo drustvo i drzava, drustvene vrednosti na kojima je vecina nas odrasla i vaspitavana, nazalost). Bane je to sto se tice ronjenja shvatio i prihvatio (moje licno misljenje, tj. onoliko koliko moja malenkost zna i vidi) i prilagodjava se kao i njegov klub novom vremenu.
Tako da ovo moje zalaganje i angazovanje je za RONjENjE. Ja ovo ne radim iz bilo kakvog finansijskog, politickog ili kakvog god treceg interesa, vec kao sto sam rekao i u prvom post-u, svi ronioci su dobrodosli, nebitno od koje federacije, kluba, grada, boje koze ili naglaska.
Glavne prednosti ovakve ekskurzije za ronioce ili one koji bi to da postanu su da ce imati prelepe zarone (sto je naravno zasluga mora, i lepih terena), u bezbednim uslovima (dovoljno instruktora i DM-ova, sva oprema po P.S.-u, grupe razdeljene po iskustvu, svi bezbednosni protkoli ispostovani, (EAP-ovi, kiseonicki kompleti prisutni na mestu zarona)) i za one koji budu na kakvom kursu, po zavrsetku istog ce dobiti validne certifikate, a ne neke papirice kucane na pisacoj masini na kome pise da je taj i taj certifikovani ronilac federacije "majka da mi umre ako lazem"... Ne bi verovali koliko sam sreo ljudi koji su se razocarani vracali sa raznih destinacija po svetu gde su pokusali da zarone sa takvim "certifikatom", i naravno nisu uspeli, ili su morali tamo da upisu kurs da bi ronili uopste. A sto je najgore ima medju njima ljudi koji rone na nasim prostorima godinama, i "pravi" su ronioci, samo ko ce napolju ko im "prvi put vidi oci" poverovati...
Bane je imao ideju da napravi tu ekskurziju, ima potrebne tehnicke resurse i dobru volju sto cini finansijsku kombinaciju (citaj cenu zarona) prihvatljivom za nasu populaciju, ja sam dodao na to i svoju dobru volju i kontakte u Grckoj, i poznavanje terena, i eto.
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvomajska ronilacka ekskurzija Empty Re: Prvomajska ronilacka ekskurzija

Počalji od denasi Pon Mar 19, 2012 1:00 am

Pozdrav za Mungosa... Very Happy
denasi
denasi

Broj poruka : 53
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prvomajska ronilacka ekskurzija Empty Re: Prvomajska ronilacka ekskurzija

Počalji od Silent Pon Mar 26, 2012 9:20 pm

Jos jedan UPDATE u vezi rezervacija.

Posto se jedan broj ljudi koji su dislocirani bilo iz unutrasnjosti Srbije ili iz okruzenja, zbog svih detalja najzgodnije je da sve rezervacije saljete na email:

vlstanojevic@gmail.com

Gore navedeni telefoni su i dalje dostupni za informacije.
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvomajska ronilacka ekskurzija Empty Re: Prvomajska ronilacka ekskurzija

Počalji od Silent Uto Mar 27, 2012 6:46 am

NAJNOVIJI UPDATE:

U subotu 31.03. u 18h u prostorijama kluba AMFORA u Beogradu, Dunavki Kej 4 bice odrzan sastanak svih zainteresovanih za ucesce u ekskurziji. Znaci svi zainteresovani mogu da se informisu licno uzivo o svim detaljima, da potvrde rezervacije i "odvoje" odgovarajucu opremu za sebe za tu ekskurziju, u zavisnosti sta kome treba, fali u smislu velicine itd.

Ovo nije poslednji rok za prijavu, vec samo prvi skup na tu temu.
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvomajska ronilacka ekskurzija Empty Re: Prvomajska ronilacka ekskurzija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu