RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronjenje u Alanya

2 posters

Ići dole

Ronjenje u Alanya Empty Ronjenje u Alanya

Počalji od Maras Sub Apr 07, 2012 8:48 pm

Jel neko ronio? Neka iskustva, saveti?

Hvala!


Poslednji izmenio vlada747 dana Ned Apr 08, 2012 10:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Promenjeno :))

Maras

Broj poruka : 83
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 26.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ronjenje u Alanya Empty Re: Ronjenje u Alanya

Počalji od medigo Ned Apr 08, 2012 9:40 am

Pretpostavljam da si mislio na Albaniju, a ako jesi evo ja cu ti reci moja iskustva.. Cesto sam u Valoni i tamo ima ronalicki centar sa kojim mozes da ronis na sjanim pozicijama, centar se nalazi u marini Orikum...
Za individualno ronjenje je skoro nemoguce dobiti dozvolu, to znam jer Gacevic ide tamo stalno na ronjenja, bas se proslog vikenda vratio i pokazivao mi materijale koji su fenomenalni... Potrebno je poznavati ljude, a on ih ima i zna pa moze da roni gdje pozeli... zadnje ronjenje je radio na Brindiziju u Sindjinu... sjajna olupina sa jos boljom pricom....
posto nisam davno nista pisao ajde da pomenem i ekspediciju Franc Jozef 2012 na koju sam pozvan 1. maja, znajuci prisutne i da je to omiljena destinacija Hercegnovskih ribara bice mi drago da prisustvujem druzenju....
pozz medigo
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronjenje u Alanya Empty Re: Ronjenje u Alanya

Počalji od Maras Ned Apr 08, 2012 10:17 am

Moja greska. Nisam bio dovoljno precizan. Rec je o Alanya - Turska. Svakako hvala na trudu.

Btw. jel moze neko da edituje topic umesto mene (posto ja ne mogu) pa da bude precizniji?

Maras

Broj poruka : 83
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 26.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ronjenje u Alanya Empty Re: Ronjenje u Alanya

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu