RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moj prvi post... :)

3 posters

Ići dole

Moj prvi post... :) Empty Moj prvi post... :)

Počalji od NoobinA Pon Avg 20, 2012 8:50 am

Pozdrav svima, ovo je moj prvi post, nadam se ne i jedini...Bauljao sam po netu i trazio ono sto me zanima i zakljucio sam da mi je najlakse ovde da postavim pitanje...

Dakle ne bavim se ronjenjem, nikada i nisam ali sam bio dugogodisnji takmicar u plivanju, blah, blah,blah i jos dok sam bio klinac provodio sam dosta vremena na moru (po par meseci) i konstantno sam se bavio snorklingom...Idem za tri dana u egipat i voleo bih da se setim starih dana pod vodom, a i nikada nisam bio na crvenom moru, problem je sto nemam opremu, a dosta sam se istrosio za ovo putovanje... Sad
E sad, moje pitanje je sledece, moze li se za 6000din kupiti oprema, odnosno peraja, maska i disaljka, a da ne bude bas ona plastika iz decijih radnji nego nesto sto ce iole da radi (i ovkao idem na 10 dana)??? Smile


Hvala unapred! pozz Smile Smile

NoobinA

Broj poruka : 3
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Moj prvi post... :) Empty Re: Moj prvi post... :)

Počalji od SRDJAN Pon Avg 20, 2012 8:53 am

Za te pare mozes kupiti samo neko djubre, iole kvalitetniji komplet koji si naveo kosta minimum 10-ak hiljada
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moj prvi post... :) Empty Re: Moj prvi post... :)

Počalji od NoobinA Pon Avg 20, 2012 9:03 am

...a prodaje li neko polovnu opremu?

NoobinA

Broj poruka : 3
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Moj prvi post... :) Empty Re: Moj prvi post... :)

Počalji od SRDJAN Pon Avg 20, 2012 9:07 am

Prodaje dosta njih, pogledaj u temi za prodaju opreme
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moj prvi post... :) Empty Re: Moj prvi post... :)

Počalji od Silent Pon Avg 20, 2012 7:12 pm

Pazi za snorkel, kupi kvalitetnu masku pre svega, a peraja i disaljku, vidjao sam celo leto u InterSport-ovim radnjama veoma korektan izbor u smislu kvalitet/cena. Sasvim lepo ce te posluziti i potrajati za to sto ti treba.

Ako peraja nisu neka ekstra efikasna, to je nesto sto mozes osetiti tek na nekoj ne znam kojoj dubini u "punoj ratnoj opremi", pa moras da mlatis nogama kao lud a kreces se kao puz i sl. Posto ti trebaju za snorkel, sva osim onih "jadnih plasticnih" sto puknu (ali bukvalno) posle 10-ak zamaha, sve ti radi posao.

Ista prica za disaljku.

Jedino za pravu masku vredi izdvojiti pare i za snorkel, da bi uzivanje bilo potpuno.
Samo ne zaboravi da je "odmaglis" pre prve upotrebe, ima tema na forumu koja se bavi time, pa procitaj.

I obavezno se lepo provedi u Egiptu!!!
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moj prvi post... :) Empty Re: Moj prvi post... :)

Počalji od SRDJAN Pon Avg 20, 2012 7:43 pm

Za 6.000 dinara ne postoji da se kupi nikakav komplet, a sto se peraja tice, razlika izmedju nekih iole da kazem pristojnih no-name peraja i recimo Mares Avanti Tre ne moze biti vise od 2.000 dinara, s tim sto je razlika u kvalitetu nemerljiva, kupis ih jednom i zaboravis na tu stavku.
Sto se disalice tice, i tu su razlike minimalne, onih sto kostaju 5 Eura ces videti pune kante na brodovima u Egiptu, ljudi se zajebu, kupe jeftino i onda kad vide da od toga nema vajde bace i kupe ponovo, ali kvalitetniju, zato je bolje kupiti odmah nesto sto valja, a ne bacati pare za kojekakvo djubre.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moj prvi post... :) Empty Re: Moj prvi post... :)

Počalji od NoobinA Uto Avg 21, 2012 12:46 am

Hvala puno, dosta ste mi pomogli, danas krecem u obilazak radnji...pozz Smile


...samo jos jedna stvar, ako nije problem da mi napisete jos koju radnju u Bg-u gde mogu pogledati opremu... Smile

NoobinA

Broj poruka : 3
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Moj prvi post... :) Empty Re: Moj prvi post... :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu