RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronilacki klub Alfa Diving Team

+11
medigo
neron
_
Dixie RK Sebastian
posejdon
SRDJAN
anibus
Svet Ronjenja
.
zensea
milosdir
15 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od SRDJAN Čet Mar 11, 2010 10:59 am

Kome se ne svidja ne mora da cita, a za dalju diskusiju se prvo predstavi, sa bezimenima ne diskutujemo.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od _ Čet Mar 11, 2010 11:02 am

Ja poznajem Milosa Banduku zajedno smo bili u Tritonu, ja sam izasao, a on je ostao jos jedno vreme. Po kategoriji je Trimix diver do 60m po PSS asocijaciji.
Predraga sam upoznao dosta kasnije i o njemu imam korektno misljenje. On je inace instruktor OWSI po PSS asocijaciji. Momci su to zavrsili kod Damira Podnara i ronili su za sebe i koliko su mi pricali sam cilj osnivanja njihovog kluba je bio da skupe ljude koji zele da idu s njima da rone ali bez materijalne dobiti po njih vec da ih putovanje kao grupu izadje jeftinije. Prema tome po toj kategoriji oni mozda spadaju u jedini pravi neprofitni klub u ovoj zemlji.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od SRDJAN Čet Mar 11, 2010 11:02 am

vlada747 ::Ko od Vas licno poznale nekoga od njih dvojice?

Ja sam se u startu izjasnio da znam bas Pedju i nemogu nista lose da kazem o njemu.
To sto je ispao glup i dozvolio da ga uhvate to je druga prica.

Kao sto rekoh, kada smo krenuli sa normalnom pricom, oni su otisli sa foruma, sta to govori, pa kada je neko ispravan i ok nema potrebe za time, ocigledno da su price koje su pojedini odavde plasirali istinite, ne vidim drugo.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od _ Čet Mar 11, 2010 11:09 am

Sad sam procitao ranije postove i znaci imali su instruktora u klubu a cak i da nisu niko ne moze da im zabrani da osnuju klub i da rone za sebe.
A ako neko sumlja u sertifikate koje imaju moze slobodno da okrene Damira Podnara a on je po Srdjanovim recima (iz jednog posta) ozbiljan instruktor a Slovenija je ozbiljna drzava.
To sto nisu na sajtu napisali svoj CV to je njihovo pravo.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od . Čet Mar 11, 2010 11:14 am

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Sub Jun 08, 2013 1:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od SRDJAN Čet Mar 11, 2010 11:17 am

Ma ok je sve to, ali kada smo sve te sitnice pitali, oni su zacutali, znaci da je tu nesto trulo i da smrdi, pa sto ti nisi otisao sa foruma kada je pocelo da se spekulise o Tritonu i njegovim clanovima, lepo si se predstavio kao i vecina nas i to je to, nema brate tu sta da se krije kada su stvari transparentne, da ne rovarim sada po postovima, ali cini mi se da su reklamirali i SSI, a to malo teze jer mu nisu ni prisli blizu.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od _ Čet Mar 11, 2010 11:19 am

vlada747 ::@Skylab
Ocigledno da ih samo ti i ja poznajemo a ostali se raspisasheeeee

Very Happy

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od SRDJAN Čet Mar 11, 2010 11:19 am

vlada747 ::@Skylab
Ocigledno da ih samo ti i ja poznajemo a ostali se raspisasheeeee

Slazem se, ali jos uvek imam desetak mailova koje sam jos onda dobio od nekolicine ljudi, a koji ih ne predstavljaju bas u najboljem svetlu.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od Dixie RK Sebastian Čet Mar 11, 2010 11:22 am

Nije potrebno da nekoga poznaješ da bi izneo principijelan stav. A da sam im ortak, nalupao bi im dandare čim bi mi spomenuli šta su smislili da urade. Preventiva bato !
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od . Čet Mar 11, 2010 11:23 am

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Sub Jun 08, 2013 1:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od . Čet Mar 11, 2010 11:25 am

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Sub Jun 08, 2013 1:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od _ Čet Mar 11, 2010 11:28 am

SRDJAN ::Ma ok je sve to, ali kada smo sve te sitnice pitali, oni su zacutali, znaci da je tu nesto trulo i da smrdi, pa sto ti nisi otisao sa foruma kada je pocelo da se spekulise o Tritonu i njegovim clanovima, lepo si se predstavio kao i vecina nas i to je to, nema brate tu sta da se krije kada su stvari transparentne, da ne rovarim sada po postovima, ali cini mi se da su reklamirali i SSI, a to malo teze jer mu nisu ni prisli blizu.

@Srdjane,

ne mozes na sve u zivotu gledati prvo iz negativnog konteksta pa ako se dokaze suprotno onda ok.
Ja postujem tvoje misljenje i za mnoge stvari si u pravu i iznosis istinu direktno u oci sto cenim. Osim toga i licno se poznajemo ronili smo sa Pecom u Egiptu a i vidjali smo se i pre.
Kod ovih momaka to nije slucaj. U svetu ronjenja oni nista nisu zgresili, otimali tudje clanove, radili nelegalne kurseve ispod cene. Ja sam sa Milosem pricao o forumu u par navrata i on mi je rekao da mu ne pada na pamet da se prepisuje na kojekavnim forumuma vec da ide da roni i uziva u zaronima. I meni se "divio" kako imam zivaca da pisem.
Eto to je cela istina... Ti prosudi sam onako kako hoces i donesi zakljucke. A Damira Podnara mozes uvek da kontaktiras i dobices potvrdu. A to za SSI nema veze mozgom nikad nisu ni pomisljali na to.

Pozdrav
Nemanja

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od SRDJAN Čet Mar 11, 2010 11:30 am

vlada747 ::A sta mislis o izjavi nekoga iz Lutrije Srbije da su ih oni i provalili jer vode racuna o svojim igracima.
Koliko su ono bese kola do sada uzeli? 10, 20, 30?
E tu smrdi kao i u svakoj truloj drzavi (Danskoj na primer)

To je posebna bagra, ali kada ide u drzavnu kasu onda se ne zove kriminal nego dobit, to je isto kao i LOTO, satro nikako da neko ubode, pusti te price i izvlacenje iz bubnja, to je ko zec iz sesira, sad ga ima, sad ga nema.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od Dixie RK Sebastian Čet Mar 11, 2010 11:34 am

vlada747 ::
Dixie RK Sebastian ::Nije potrebno da nekoga poznaješ da bi izneo principijelan stav. A da sam im ortak, nalupao bi im dandare čim bi mi spomenuli šta su smislili da urade. Preventiva bato !

Jel svi placate sve poreze, doprinose, dazbine i izdajete fiskalne racune i uzimate za kupljenu robu.
Nemoj da se vracamo na post o tome ko kako radi.

Nisam ovo baš razumeo, mislim kontekst. Ja imam firmu i plaćam i poreze i doprinose, inače ne bih sad blejao na ovom Forumu nego bi kao ovi junaci kroz rešetke posmatrao nebo, ili bi makar bio kraći za nešto para...
Nemam ja ništa protiv da svako proba da se zajebava na ovaj način. Mene samo iskreno čudi što nisu uspeli da sagledaju sve aspekte, odnosno posledice.
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od SRDJAN Čet Mar 11, 2010 11:34 am

skylab ::
SRDJAN ::Ma ok je sve to, ali kada smo sve te sitnice pitali, oni su zacutali, znaci da je tu nesto trulo i da smrdi, pa sto ti nisi otisao sa foruma kada je pocelo da se spekulise o Tritonu i njegovim clanovima, lepo si se predstavio kao i vecina nas i to je to, nema brate tu sta da se krije kada su stvari transparentne, da ne rovarim sada po postovima, ali cini mi se da su reklamirali i SSI, a to malo teze jer mu nisu ni prisli blizu.

@Srdjane,

ne mozes na sve u zivotu gledati prvo iz negativnog konteksta pa ako se dokaze suprotno onda ok.
Ja postujem tvoje misljenje i za mnoge stvari si u pravu i iznosis istinu direktno u oci sto cenim. Osim toga i licno se poznajemo ronili smo sa Pecom u Egiptu a i vidjali smo se i pre.
Kod ovih momaka to nije slucaj. U svetu ronjenja oni nista nisu zgresili, otimali tudje clanove, radili nelegalne kurseve ispod cene. Ja sam sa Milosem pricao o forumu u par navrata i on mi je rekao da mu ne pada na pamet da se prepisuje na kojekavnim forumuma vec da ide da roni i uziva u zaronima. I meni se "divio" kako imam zivaca da pisem.
Eto to je cela istina... Ti prosudi sam onako kako hoces i donesi zakljucke. A Damira Podnara mozes uvek da kontaktiras i dobices potvrdu. A to za SSI nema veze mozgom nikad nisu ni pomisljali na to.

Pozdrav
Nemanja

Nisam ja gledao negativno, sam samo kulturno pitao par stvari, a onda je odgovor izostao, ja bi ga poslao makar na PM ako vec ne zelim da diskutujem na forumu, e onda sam poceo da gledam negativno jer mi je to bilo skroz nelogicno, pa ja bi odgovorio i crnom ciganinu kad bi me nesto pitao, to je osnovni red.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od _ Čet Mar 11, 2010 11:35 am

Dixie RK Sebastian ::Nije potrebno da nekoga poznaješ da bi izneo principijelan stav. A da sam im ortak, nalupao bi im dandare čim bi mi spomenuli šta su smislili da urade. Preventiva bato !

@Dixie,

i sa tobom sam se upoznao i nema potrebe da ti objasnjavam neke stvari. Kao sto rekoh Milos mi je ste bio drug i vidjali smo se povremeno i onaj njegov ronilacki zivot sam dobro poznavao posto smo svi potekli iz Tritonove skole. Ovo sto ja iznosim je moje misljenje bez namere da bilo koga branim mada to izgleda tako. Uvek ce biti ljudi koji imaju neke svoje razloge da o njima pisu negativno i novonastala situacija im je dobro dosla.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od . Čet Mar 11, 2010 11:37 am

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Sub Jun 08, 2013 1:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od Dixie RK Sebastian Čet Mar 11, 2010 11:39 am

skylab ::
Dixie RK Sebastian ::Nije potrebno da nekoga poznaješ da bi izneo principijelan stav. A da sam im ortak, nalupao bi im dandare čim bi mi spomenuli šta su smislili da urade. Preventiva bato !

@Dixie,

i sa tobom sam se upoznao i nema potrebe da ti objasnjavam neke stvari. Kao sto rekoh Milos mi je ste bio drug i vidjali smo se povremeno i onaj njegov ronilacki zivot sam dobro poznavao posto smo svi potekli iz Tritonove skole. Ovo sto ja iznosim je moje misljenje bez namere da bilo koga branim mada to izgleda tako. Uvek ce biti ljudi koji imaju neke svoje razloge da o njima pisu negativno i novonastala situacija im je dobro dosla.

Kao što rekoh, ja ih ne poznajem i samo sam principijelno komentarisao njihovu potrebu da rizikuju na taj način. Mislim, bili su na svim medijima pa što ne bi i ovde. I ništa ružno nisam rekao, sem da takvu vrstu ljudi smatram retardiranim čim imaju potrebu da se kockaju i sa svojim životima i sa životima, ugledom i budućnošću svojih porodica i najbližih.
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od _ Čet Mar 11, 2010 11:46 am

Predrag ima dvoje dece, Milos nema ali u svakom slucaju obadvojica su u teskom sosu to je valjda jedino oko cega se slazemo. Pokusali su da zajebu drzavu to je tacno, ja licno mozda bi se zadovoljio sa jednim, dvoje kola mada tesko je reci kad ti krene to postaje kao droga...
U svakom slucaju skupo ce ih kostati pre svega godina zivota, zivaca, zivaca familije i para ako ne daj boze izgube presudu.
Ja im licno zelim da ih sto pre oslobode.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od Dixie RK Sebastian Čet Mar 11, 2010 11:50 am

skylab ::Predrag ima dvoje dece, Milos nema ali u svakom slucaju obadvojica su u teskom sosu to je valjda jedino oko cega se slazemo. Pokusali su da zajebu drzavu to je tacno, ja licno mozda bi se zadovoljio sa jednim, dvoje kola mada tesko je reci kad ti krene to postaje kao droga...
U svakom slucaju skupo ce ih kostati pre svega godina zivota, zivaca, zivaca familije i para ako ne daj boze izgube presudu.
Upravo o tome sam i ja pisao, i SAMO o tome. Strašno...
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od medigo Čet Mar 11, 2010 11:54 am

Pa ti ljudi su radili na svoju stetu, nisu naudili nikome od nasih kolega, ja im licno zelim srecu.....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od . Čet Mar 11, 2010 12:16 pm

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Sub Jun 08, 2013 1:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od SRDJAN Čet Mar 11, 2010 7:53 pm

Taj clan ne pije vodu, pa nije protiv pravno osvojiti nagradu, to se odnosi na druge stvari, ima neki clan koji se odnosi na igre na srecu, ali ne znam tacno koji. Sve u svemu nije bitno, ovde nam je vazna samo jedna stvar, a to je da se ronilacki sport ne koristi za bilo kakav vid kriminala.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od anibus Pet Mar 12, 2010 3:08 am

Evo novo pitanje za "divera", ko su sad pa ovi ljudi koji nude kurseve
u Crnoj Gori i Hrvatskoj, jesu li ti neki instruktori za koje mi
neznmao ili samo pisu nesto iza cega niko ne stoji? Daj i njima da
napravimo malu reklamu, neka istaknu kartice pa da vidimo, xa, xa. Ruku
na srce moras da priznas da im je sajt vrhunski uradjen i jako lep, ali
sta se krije iza svega toga, to je posao za tebe, to treba ispitati.
Ajde, javi se "dok smo jos mladi", pa te vodim na rucak.

E, momci, nisam bas mislio da ih ovako izrekalamiraju. Steta sto nece moci da iskoriste tu reklamu u ronilacke svrhe jer, kako sam nacuo, smese im se maksimalne kazne...
anibus
anibus

Broj poruka : 78
Datum upisa : 09.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od crazydiver Pet Mar 12, 2010 4:08 am

Ovo je komentar čoveka koji se razume u softvere,pa ću ga citirati:"Čovek nije nikakav kriminalac, već pametan i iskusan programer. Pored navedenog njegovo ime ste mogli pročitati na špici za TV igru IZZY i LORA. Koliko sam iz pročitanog razumeo, nije bilo nikakvog presretanja SMS-ova (što su izmislili pojedini novinari) već je korišćenjem kompjuterske snage uspevao da pobedi sistem tzv. BRUTE FORCE. Kriminalac je koliko i oni koji broje karte na black-jacku u kazinu itd.... Jedini problem je što je pobedio sistem tj. nesavršenost sistema, a kadija te tuži -kadija ti sudi. Još će na kraju ispasti vođa organizovanog kriminala u klasi Spasojevića i Šarića.... Da nije tužno bilo bi smešno...." i apsolutno se slažem sa njim!
crazydiver
crazydiver

Broj poruka : 10
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 2 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu