RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Administracija foruma

+5
medigo
posejdon
milutinm
smexy
SRDJAN
9 posters

Ići dole

Administracija foruma Empty Administracija foruma

Počalji od SRDJAN Pet Maj 24, 2013 7:00 am

Predlazem da se sada stavi cenzura na administraciju foruma, posto je ocigledno i administriranje foruma preslo u samovolju. Ljudima se brisu poruke iako nisu uvredljive prirode, ocito pisanje pojedinaca i neke cinjenice ne odgovaraju pojedincima. Cilj ovog foruma je da se sve sto je eventualno lose iznese na njegovim stranama pa neka ljudi diskutuju i odluce na osnovu argumenata, a ne licnog ubedjenja. Vise puta sam ovde bio u situaciji da se ljudi sa kojima sam jako blizak izmedju sebe posvadjaju i nikada nisam stao ni na ciju stranu, jednostavno se nisam mesao i pustio sam da argumenti pobede. Mislim da bi clanovi foruma trebalo da se izjasne o ovome.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Administracija foruma Empty Re: Administracija foruma

Počalji od smexy Pet Maj 24, 2013 7:26 am

SRDJAN ::Predlazem da se sada stavi cenzura na administraciju foruma, posto je ocigledno i administriranje foruma preslo u samovolju. Ljudima se brisu poruke iako nisu uvredljive prirode, ocito pisanje pojedinaca i neke cinjenice ne odgovaraju pojedincima. Cilj ovog foruma je da se sve sto je eventualno lose iznese na njegovim stranama pa neka ljudi diskutuju i odluce na osnovu argumenata, a ne licnog ubedjenja. Vise puta sam ovde bio u situaciji da se ljudi sa kojima sam jako blizak izmedju sebe posvadjaju i nikada nisam stao ni na ciju stranu, jednostavno se nisam mesao i pustio sam da argumenti pobede. Mislim da bi clanovi foruma trebalo da se izjasne o ovome.

Slazem se u potpunosti sa Srdjanom, samo bih dodao, ili da ima pravila i cenzure ili da pustite da se ljudi raspravljaju. A administratori i moderatori (ukoliko ima istih) bi trebalo da nauce da koriste lock, a ne da se brisu citave teme sa 8 strana, jer na taj nacin se udara samar svima koji su pisali u istoj. Pricam o forumskom nacinu ponasanja jer sam clan submanije, podvodnog.hr , jos par domacih koji nemaju veze sa ronjenjem pa se znaju pravila igre. I ovako nesto prvi put u zivotu vidim....
smexy
smexy

Broj poruka : 82
Godina : 38
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Administracija foruma Empty Re: Administracija foruma

Počalji od milutinm Pet Maj 24, 2013 7:58 am

Od sad sam samo ja administrator i neme vise brisanja. Pokusao sam na sve nacine da vratim temu nazad ali nisam uspeo, jer je free hosting i cim se obrise nesto to odlazi trajno. Izvinjavam se svima, ovako nesto se nece vise ponoviti. Pozdrav
milutinm
milutinm
Admin

Broj poruka : 286
Godina : 40
Lokacija : Beograd, Dobre Vode(Bar)
Datum upisa : 28.11.2008

http://ronjenje.forumado.net

Nazad na vrh Ići dole

Administracija foruma Empty Re: Administracija foruma

Počalji od SRDJAN Pet Maj 24, 2013 8:09 am

Svaka cast Milutine, drago mi je da forum ostaje slobodan i da ce i ubuduce biti na raspolaganju svim roniocima. Nadam se da ce i ostali clanovi podrzati odluku i nastaviti sa ucescem u radu. Svima nam je cilj da forum opstane umesto da se ugasi sto bi neki ovde jedva docekali. Jos jednom sve molim da podrze rad foruma i ne dozvole pojedincima da ga uniste.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Administracija foruma Empty Re: Administracija foruma

Počalji od SRDJAN Pet Maj 24, 2013 8:30 am

I jos nesto, molio bih Galilea da nam se vrati
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Administracija foruma Empty Re: Administracija foruma

Počalji od posejdon Pet Maj 24, 2013 9:03 am

E, administratore, cekam da obrises i moju trazenu temu. Cekam do ujutro a posle good bay Carli Laughing
posejdon
posejdon

Broj poruka : 227
Godina : 55
Lokacija : Becej
Datum upisa : 12.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Administracija foruma Empty Re: Administracija foruma

Počalji od SRDJAN Pet Maj 24, 2013 9:14 am

Nemoj da si na kraj srca Erneste, nije do Milutina, desilo se da su neke stvari zloupotrebljene i to neka nam svima ubuduce bude nauk. Bitna je dobra volja i Milutinov gest koji ja licno izuzetno cenim.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Administracija foruma Empty Re: Administracija foruma

Počalji od medigo Pet Maj 24, 2013 11:23 am

Milutine svaka ti cast...
Nadam se da ce umjesto Galileja sa foruma otici bivsi administrator koji ionako nista pametno nikada nije ni uradio na ovom forumu...
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Administracija foruma Empty Re: Administracija foruma

Počalji od medigo Pet Maj 24, 2013 11:29 am

Dragi moj Erneste,na nasu veliku srecu taj mis koji je obrisao temu nece vise moci nista da brise.On i njegovi poltroncici i dupelisci ce jedino od sada moci da brisu guzice u koje se jedni drugima uvlace.
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Administracija foruma Empty Re: Administracija foruma

Počalji od . Pet Maj 24, 2013 12:43 pm

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Čet Jun 27, 2013 11:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Administracija foruma Empty Re: Administracija foruma

Počalji od . Pet Maj 24, 2013 12:46 pm

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Čet Jun 27, 2013 11:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Administracija foruma Empty Re: Administracija foruma

Počalji od Scubasaurus Sub Maj 25, 2013 11:29 am

Bravo za administratora,Milutine pokazao si da si dostojan ovog foruma,svaka cast.

Scubasaurus

Broj poruka : 26
Datum upisa : 24.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Administracija foruma Empty Re: Administracija foruma

Počalji od medigo Sub Maj 25, 2013 11:30 pm

Vlado macko nemoj da se ljutis, nemoj da te doticu moji bezvrjedni postovi... Ja na ovom forumu pisem neke druge teme, ako nekoga nesto interesuje da od mene nauci morace da bude u mom drustvu. Bavim se drugim stvarima i ljudima koji su olos, a u koje takvi kao ti gledaju kao u boga. I u svojoj pljuvackoj cu da ronim do kraja zivota ako treba ali nikada necu biti "cave diver" kao ti...
Uzivaj zemljace... Pozz




medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Administracija foruma Empty Re: Administracija foruma

Počalji od mr joy Čet Jul 04, 2013 11:38 pm

Sta je ovo ljudi? Nisam tu jedno vreme i odmah pizd...je. Jel bi neko objasnio sta se desilo??????

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Administracija foruma Empty Re: Administracija foruma

Počalji od frogman Pet Jul 05, 2013 9:46 pm

Ako neko proba da ti ispriča svoje viđenje završiće kao kolateralna šteta. Ali da se podsetimo filmova:



ili ovo



Very Happy  cyclops  What a Face  LaughingVery Happy
frogman
frogman

Broj poruka : 25
Datum upisa : 16.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Administracija foruma Empty Re: Administracija foruma

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu