RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koju masku?

3 posters

Ići dole

Koju masku? Empty Koju masku?

Počalji od Trle94 Sre Nov 12, 2014 7:49 am

Pozdrav, ljudi moze mala pomoc ako neko ima iskustva sa AquaLung maskama?
Nasao sam ove dve na kupujemprodajem i nove su:
Aqualung LOOK 2
kupujemprodajem.com/Ronilacka-maska-Aqualung-LOOK-2-16954351-oglas.htm?filter_id=372


Aqualung Infinity
kupujemprodajem.com/Ronilacka-maska-Aqualung-Infinity-16954336-oglas.htm?filter_id=372

Da li moze neko da mi kaze koju je bolje da uzmem i da li uopste da uzmem odatle?

Hvala! Smile

Trle94

Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Koju masku? Empty Re: Koju masku?

Počalji od mr joy Sre Nov 12, 2014 11:10 am

Pozdrav Trle,

sto se tice Aqualung maski, budi siguran da su dobrog kvaliteta. Mada skoro od svih velikih prozvodjaca, maske su dobrog kvaliteta. Pre nego sto kupis masku, obavezno probaj. Jer jedino ces tako moci ustanoviti, da li ta maska odgovara tebi, tj. tvom obliku lica.
Ja imam Look2 i veoma je dobra maska. Srednje velicine i veoma lepa maska. Ona je naslednik legendarne maske Look, koja je bila u proizvodnji dugi niz godina. Mada se moze jos i sad kupiti.
Sto se tice Infinity maske, ona ima velika stakla i stim veci ugao za gledanje. Ali tu masku treba obavezno probati, posto je velika i donji rub maske lezi dosta nisko na licu. Pa zbog toga ne prianja na svacije lice.

Nadam se da sam uspeo da ti malo pomognem.

Nisi napisao cenu, posto prodaju.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koju masku? Empty Re: Koju masku?

Počalji od Trle94 Sre Nov 12, 2014 12:03 pm

Hvala mr joy, saznao sam takodje da lik prodaje i 'Teknika' masku od Aqualung-a.
Look 2 je 35 Evra, Infinity 50 evra a Teknika 45 Evra...

Tako da se sada dvoumim izmedju Look 2 i Teknika maske.

Inace nemam gde ni jednu od njih da probam, trenutno imam masku marke TecnoPro, ali je od belog silikona pa mi je tokom godina malo pozutela, pa reko da se pocastim pred novu godinu Smile

Tako da ako moze pomoc izmedju Look 2 i Teknika Very Happy

Pozdrav!

Trle94

Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Koju masku? Empty Re: Koju masku?

Počalji od mr joy Ned Nov 16, 2014 9:43 am

Pozdrav Trle,

Teknika je maska za apneu. Ja bi uzeo Look 2. Cena od 35 Eur je normalna cena.

Dubok pozdrav  mr joy

ps. ja nosim Tekniku sa sobom kao rezervnu masku u dzepu od prsluka.
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koju masku? Empty Re: Koju masku?

Počalji od perop Pon Nov 17, 2014 8:33 pm

Unapred se izvinjavam sto upadam u rec starijem kolegi ali pretpostavljam da si mislio na neku drugu tekniku jer Aqualung Teknika je dosta velika maska, po obliku jako slicna infiniti, obe sam koristio i zadrzao se na tekniki.

Infinity ima prozore sa strane i obicno ima providan silikon, super stvar ako vodis ljude na zaron pa imas i periferni vid, ali ako ronis u mutnoj vod poput nasih jezera ima jako veliku senku na staklu od tih prozora i providnog silikona.

Tekknika ima stakla mislim iste velicine kao infinity i lezi jako blizu licu tako da sa njom imas veliki ugao vidljivosti ali posto nema prozorcice sa strane i crni silikon (barem moja ima crni ne znam da li ih im u drugim bojama ali preporucio bih crnu) nema senku na staklu. Za razliku od stare look savrseno mi je udobna, ali to je naravno jako individualno.

pozdrav
Pera

perop

Broj poruka : 32
Datum upisa : 05.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju masku? Empty Re: Koju masku?

Počalji od mr joy Uto Nov 18, 2014 10:29 am

Apsolutno si u pravu. NIsam pogledao slike i pomesao sam maske. Hvala na ispravci. Ja nosim Aqualung Micro mask kao rezervnu masku.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koju masku? Empty Re: Koju masku?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu