RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Murter oktobar 2009

Ići dole

Murter oktobar 2009 Empty Murter oktobar 2009

Počalji od mr joy Sre Okt 07, 2009 10:55 pm

Eto vratili smo se sa Murtera. Kao i proletos i sad je sve bilo na visokom nivou. Ronilacki centar Najada sada vec raspolaze sa jos jednim brodom, kojeg pokrece motor od 320 KS i moze da stane 12 ronioca. Naravno u centru svako dobija svoj box i svoj ormar. Posle ronjenja boca sa prslukom se ostavlja u brodu i sledeci dan je nalazite napunjenu na svom mestu.
Sad smo uradili 6 zarona. Prvi dan dva zarona na lokaciji Kukuljari i jedan na Visaovac. Drugi dan dva zarona na Hridu Misine i jedan na Prisnjak. Interesnatno je bilo da na Prisnjaku smo naisli na tako bogat podvodni svet , da sam za trenutak pomislio da sam u egiptu. Mnostvo riba i to u jatima, puno ostalog zivog sveta. A najvise puzeva, tako sam sebi nazvao lokaciju Vrt puzeva.
Prvi dan popodne smo doziveli oluju. Ali tako jaku da sam na tren pomisljao da smo u filmu "Perfect storm". Bili smo na 30 m od svetionika i nismo mogli da ga vidimo. Sve je bilo sivo, kisa je padala vodoravno, a mi smo se drzali u brodu kao da nam su to poslednji minuti u zivotu.
Vlasnik ronilackog centra Ana sada vec raspolaze pored PADI, SSI i sa UEF instr. zvanjem. A centar je i zvanican UEF centar ( u hrvatskoj to je trenutno drugi UEF centar, prvi je Blue BAy na Pagu ).
Nadam se da cu uskoro uspeti da postavim i par slika. A na prolece naravno ponovo Murter i Najada.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu