RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chillout posle zarona

Ići dole

Chillout posle zarona Empty Chillout posle zarona

Počalji od PasHke Ned Nov 15, 2009 11:18 am

A sta vi radite nakon ronjenja? Very Happy
Koliko sam upoznao ronilaca, shvatio sam da je mnogo njih sujeverno, nezainteresovano, opusteno nakon zarona kad izadju na obalu:D
Kako se vi ponasate? Jel imate neki svojstveni ritual raspremanja i odmaranja ili odma na neki sport i plivanje? ili se pak, zalije nekim pivom ceo zaron:D

Sto se mene tice, kad izadjem iz vode prvo sto uradim jeste skinem odelo i razmontiram opremu! sredim sve to nako, kako volem, pod konac i da se lepo cedi, obucem se, zavalim u lezaljku, narucim nes i zapalim pljugu:D ko posle dobrog sex-a:D
imam trip da ne pricam nisakim jos nekih 5-10 min! jednostavno ne zelim! cutim, gledam u vodu, sabiram utiske i uzivam u nesu:D nakon toga, vracam se u normalu za razgovor i onda presabiramo utiske:D Tako je na adi! na moru, raspremimo opremu u klubu, istusiramo sve kako prilici, uvatim stolicu, zabodem isto 10 min u ladovini uz cedevitu ili 3 u 1 i cooliram isto 10 min:D nemam neke specificne prohteve, samo niko da me ne dira dokle sam pod utiscima:D
PasHke
PasHke

Broj poruka : 233
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu