RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

+10
anibus
.
Mirjana
TRITON
Milan
ProUrke
Edgar
Dixie RK Sebastian
SRDJAN
_
14 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od _ Pon Mar 15, 2010 7:53 am

Dakle pitanje se odnosi kakvu vrstu zarona najviše volite?

1. Floru i faunu
2. Olupine
3. Raznolikost podvodnog reljefa (zidovi, kanjoni, useci, i slično...)
4. Pećine
5. Čisto dubinske zarone
6. Kombinaciju gore navedenih stvari

Na primer ja volim olupine ali bogate florom i faunom. Recimo gde imaju velike kirnje koje se zavlače po raznim rupama na brodu ili murine.
Takodje više volim raznolik podvodni reljef a posebno useke ili kanjone. Naravno ako ima i živog sveta onda još bolje. Ovde je i vidljivost bitan faktor jer sto je bolja boje sagledavaš reljef.

Kad ronim u mutnijim vodama tipa ade tu sam najsrecniji ako vidim nekog zivog stvora a da nije ljudskog roda... Very Happy I takvi zaroni mi daju motiv da sledeci put idem ponovo u te bare kako je neko rekao u šali... Very Happy

Nekad sam se pržio na "dubinske" i takozvane zarone u plavo, ali sad bih išao duboko samo ako dole imam jako dobar razlog zašto idem (lepa olupina) i ako mogu da ostanem neko razumno vreme (bar 10 min) a da pri tom ne "ispaštam" na dekompresiji duže od pola sata.

Šta vi volite?

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od SRDJAN Pon Mar 15, 2010 9:06 am

Toplo i bistro su bogom dani Very Happy Very Happy
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od Dixie RK Sebastian Pon Mar 15, 2010 9:24 am

Kanjon na Thomas reef-u u Sharm El Sheikhu i Arch u Dahabu. Sanjam ih noćima kakva su divota !
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od Edgar Pon Mar 15, 2010 9:28 am

Svi mi prolazimo razne faze u raznim zivotnim aktivnostima.
U poslednje vreme ,nekako me najvise privlaci da ronim sam.
Nema nikoga na koga treba da obratim paznju osim na sebe i svih onih zvukova tisine podmorja, i onda lagano klizim.
Ovakvi zaroni su meni najdrazi, najmanje su -ne znam kako da kazem-rutinski.
Edgar
Edgar

Broj poruka : 162
Godina : 60
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.04.2009

http://www.edgar-dive.com

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od ProUrke Pon Mar 15, 2010 11:31 am

Samo pesak i mesta gde niko pre nije ronio - sve ostalo mi je potpuna dosada, kojigod da je teren, kolikogod zivota da ima... Voleo bi da vidim taj mutljag u Dahabu i taj kanjon, jer volim da se zavlacim po takvim mestima... Smile
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 46
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od Milan Pon Mar 15, 2010 11:36 am

Kako ne ronim, a nadam se i da nikad u zivotu necu (morati) roniti u suvom odelu, volim pre svega dovoljno toplu vodu sa sto boljom vidljivoscu. Crveno more npr. Jadran leti, hrvatska ostrva. Ne Crna gora. Ni jedno sa obale svakako.
Kada su gornji uslovi ispunjeni sve ostalo ide redom:

1. Fauna i flora
2. Reljef, kanjoni, zidovi- lep vizuelni dozivljaj dna. Posebno mi se dopao Canyon u Dahabu, odmah za njim Arch u Blue holu.
3. Olupine koje na "nesto" lice, tj. ima sta da se vidi. Olupina broda koji mi ne bi bio interesantan na vodi
verovatno je da mi nece biti interesantna dovoljno ni pod vodom (i ako to ne mora da bude slucaj ako se nesto nastanilo u istoj).Ta npr. kirnja koju skylab pominje. U tom smislu avion B-17 na Visu zanimljiv, mada preduboko i prekratko za na vazduh uz smarajuce dugacak deco.
4. Dublji zaroni ponekad, iz cistog hedonizma u smislu opijenosti koju takvi zaroni na vazduh nose makar se i ne videlo Bog zna sta.
5. Tek po neka pecina ako ima sta da se vidi

Generalno, imam averziju da iznova ronim na mestima gde sam to vec radio. Toliko mesta postoji u nasoj blizoj ili daljoj okolini da ne vidim svrhu i ne osecam zadovoljstvo da ponavljam zarone u vec vidjeno.


Poslednji izmenio Milan dana Pon Mar 15, 2010 1:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Milan
Milan

Broj poruka : 20
Godina : 64
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od Dixie RK Sebastian Pon Mar 15, 2010 11:44 am

ProUrke ::Samo pesak i mesta gde niko pre nije ronio - sve ostalo mi je potpuna dosada, kojigod da je teren, kolikogod zivota da ima... Voleo bi da vidim taj mutljag u Dahabu i taj kanjon, jer volim da se zavlacim po takvim mestima... Smile
Bolje danas da smo pričali o Kanjonu nego o onim Tvojim revolucionarnim poslovnim planovima !
Batice, ulaz u kanjon mislim na 32m ( do tada padaš i padaš i padaš...), kad uđeš dole pesak, svetla ima jer prolazi kroz pukotine i nema izlaza do 55m. Onda možeš napolje ali NEĆEŠ nego nastaviš i opet nema izlaza do 72m. E tu prestaje pad, ima lep peščani plato da se sakupimo i onda lagano nazad. Ima posle još jedan drop na 90 i kusur metara, ali je neizvodljiv jer se nema vremena. BEAUTIFUL !!!
A što se Arch-a tiče, imaš na pokojnoj Akademiji Ronjenja serijal fotografija, tu reči ne pomažu.
Eeehhhhh.....
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od Dixie RK Sebastian Pon Mar 15, 2010 11:46 am

Milan ::[justify]
Posebno mi se dopao Canyon u Dahabu, odmah za njim Arch u Blue holu.
Kanjon u Dahabu je isto lep, a tu je poseban doživljaj povratak kroz sopstvene mehuriće koji se probijaju kroz stene.
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od TRITON Pon Mar 15, 2010 11:47 am

Najbolje mrak, hladno i duboko. Lagano razlgledanje pecine u kojoj niko nije bio. Kako imam privilegiju da cesto ronim sa dobrim roniocima-parom skoro da sam kao sam. Jos bolje u koliko pozelis uvek mozes startovati "laganu komunikaciju" lampom.
Posle takvih zarona uvek kao da se ponovo radjas, kao da si bio u dalekom svetu, na drugoj planeti...
TRITON
TRITON

Broj poruka : 283
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.09.2009

http://www.triton-ast.rs

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od Milan Pon Mar 15, 2010 11:52 am

@dixie

Arch i Kanjon u Dahabu -meni mrtva trka. Ipak preferiram za nijansu Kanjon zbog svega sto si naveo.
To svetlo koje prolazi u uskom snopu i osvetljava pesak na dnu U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Icon_biggrin. Duboko ali prelepo.
Milan
Milan

Broj poruka : 20
Godina : 64
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od Dixie RK Sebastian Pon Mar 15, 2010 11:54 am

Milan ::@dixie

Arch i Kanjon u Dahabu -meni mrtva trka. Ipak preferiram za nijansu Kanjon zbog svega sto si naveo.
To svetlo koje prolazi u uskom snopu i osvetljava pesak na dnu U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Icon_biggrin. Duboko ali prelepo.

Onda definitivno moraš u Sharm da vidiš i kanjon na Thomas Reef-u ! Ludnica !
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od Milan Pon Mar 15, 2010 12:03 pm

@ Dixie

Naravno. To mi i se uklapa u sve gore navedeno sto volim.
Koja je dubina tog kanjona na T.Reef-u.
Milan
Milan

Broj poruka : 20
Godina : 64
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od Milan Pon Mar 15, 2010 12:13 pm

@Dixie

E omatorilo se. Evo sad konsultovao log book, bili tamo Skylab i ja sa Pecom 30. VII predprosle godine, odmah zatim Jackson Reef isti dan. Ubelezio 67,5m i 52 min. Kako sam se nesto prebacio.
Milan
Milan

Broj poruka : 20
Godina : 64
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od Dixie RK Sebastian Pon Mar 15, 2010 12:19 pm

E pa onda znaš o čemu pričam ! Dno kod tog drugog izlaza je 72 m, moj drug Filip i ja ga uvek overimo pre nego što krenemo nazad.
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od Milan Pon Mar 15, 2010 12:48 pm

Jeste, jeste. E, ovo me demantovalo delom za ono sto sam rekao u prethodnom postu. Nekad valja ponoviti ovakav zaron da se utvrdi lepo gradivo. Bice da sam bio solidno pijan na tom zaronu cim mi ovako izbledelo na momenat. U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Icon_sad
Milan
Milan

Broj poruka : 20
Godina : 64
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od ProUrke Pon Mar 15, 2010 12:56 pm

Dixie RK Sebastian ::Bolje danas da smo pričali o Kanjonu nego o onim Tvojim revolucionarnim poslovnim planovima !

Nisu to poslovni planovi bato, nego zakonski... :p Very Happy

I hodi ti na Vis da vidis dal' se okrecu propeleri na B17 - i to ti je tih 70tak meteri... Wink Evo obecavam da nece kirnja koja zivi ispod krila da te pojede...
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 46
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od Dixie RK Sebastian Pon Mar 15, 2010 7:35 pm

ProUrke :: Evo obecavam da nece kirnja koja zivi ispod krila da te pojede...

Al' zato hoću ja nju !!! Twisted Evil
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od SRDJAN Pon Mar 15, 2010 8:15 pm

Milan ::@ Dixie

Naravno. To mi i se uklapa u sve gore navedeno sto volim.
Koja je dubina tog kanjona na T.Reef-u.

Ima koji metar preko 100
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od _ Pon Mar 15, 2010 9:03 pm

@Urke,
iz perspektive nekog ko radi u ronilacnkom centru verujem da ti je svaki zaron manje vise dosadan. Ne bi licno voleo da dospem u tu fazu... Very Happy
Inace meni licno jedna od najboljih olupina na Visu je Teti koji vi "lokalci" smatrate ekstremno dosadnom. A na mene uvek ostavi utisak zbog ona dva velika ugora sto se uvek motaju po unutrasnjosti broda.
Nadam se da im Veljano nije dosao glave...Very Happy

@Milane,
meni licno je Canyon u Dahabu ostavio mnogo bolji utisak od Arch-a. T. Reef je isto bio fenomenalan samo je steta sto ne mozes ostati bar malo duže dole.
I slazem se sa tobom da ne volim da idem na isto mesto dva puta ako mi prvi put nije ostavilo neki narocit utisak.

@Edgar,
i meni se često dešavalo da idem na zaron čisto da se prepustim samom sebi i uzivam u svojim mislima, ali to su obično bili dosadni zaroni sa ravnim pescanim dnom gde i nema nista da mi odvuce paznju.

Sve u svemu moj utisak je da većina voli kombinaciju interesantnog reljefa i dubine i naravno dobre vidljivosti i tople vode.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od ProUrke Pon Mar 15, 2010 9:49 pm

@ Nemanja - matori, ja nemam problem da mi je dosadan neki zaron - posle milion zarona na istim lokacijama, meni su uvek interesantne - verujem da bi mi bilo super da ronim cak i sa dosadnim Dixiem... Very Happy
Koliko sam procitao, pitanje je u cemu NAJVISE uzivamo u ronjenju... Wink
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 46
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od TRITON Pon Mar 15, 2010 10:04 pm

ProUrke ::@ Nemanja - matori, ja nemam problem da mi je dosadan neki zaron - posle milion zarona na istim lokacijama, meni su uvek interesantne - verujem da bi mi bilo super da ronim cak i sa dosadnim Dixiem... Very Happy
Koliko sam procitao, pitanje je u cemu NAJVISE uzivamo u ronjenju... Wink

Tacno tako
TRITON
TRITON

Broj poruka : 283
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.09.2009

http://www.triton-ast.rs

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od Mirjana Uto Mar 16, 2010 2:10 am

TRITON ::Najbolje mrak, hladno i duboko. Lagano razlgledanje pecine u kojoj niko nije bio. Kako imam privilegiju da cesto ronim sa dobrim roniocima-parom skoro da sam kao sam. Jos bolje u koliko pozelis uvek mozes startovati "laganu komunikaciju" lampom.
Posle takvih zarona uvek kao da se ponovo radjas, kao da si bio u dalekom svetu, na drugoj planeti...


Najbolje mrak, hladno i duboko! Smile


Twisted Evil
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 12
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 11.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od Milan Uto Mar 16, 2010 4:02 am

Evo dokaza koliko ronjenje moze biti shvaceno na razlicite nacine i koliko mi koji volimo ronjenje imamo razlicite, nekad diametralno suprotne afinitete, sto je naravno opste mesto za kojesta u zivotu.
Zato ce neko ovde na forumu spominjati " bare Srbije", s nipodastavanjem se odnositi prema ljubiteljima "ribica i korala" i td.

Ne zeleci da budem jedan od onih koji ne postuju tudji ukus o kome se kao sto znamo ne raspravlja, moram da priznam da mene licno zaroni koje bih opisao sa tri gore nevedene reci neodoljivo podsecaju na vremenski neogranicen zaron koji nas sve na kraju zivota ceka. Sad
Milan
Milan

Broj poruka : 20
Godina : 64
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od Edgar Uto Mar 16, 2010 6:11 am

Milane,

negde smo blizu sto se tice kalendara pa smem da primetim da ovakva interakcija verovatno dolazi sa godinama.( hocu reci da ''znam o cemu pricas")
Sa dvadesetak godina verovatno ni jednom zagnjuriocu ne prolazi ovako nesto kroz glavu.
A sa ...uf,, godina bude i ''tanatizma'' ( dobro-nije ni Milan sigurno tako drasticno mislio ali je mislio !- kao i ja,kao i sigurno jos poneko)
Edgar
Edgar

Broj poruka : 162
Godina : 60
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.04.2009

http://www.edgar-dive.com

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od Milan Uto Mar 16, 2010 6:38 am

Edgare,

u ovim nasim "najboljim" godinama, svaka se racuna duplo, tako da je prednost znacajna, i mladost U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Icon_rolleyes, na tvojoj strani. Ja se tesim da sam ako nista drugo bar mlad u ronjenju, tek nekoliko godinica.

Naravno da nisam mislio nista lose, drasticno i td. Mada, ruku na srce, bas ja u sebi imam toliko tog Frojdovog "tanatosa" da bi nekako bilo logicnije da sam ja taj koji je medju "petjinarima" kako neko rece. onomad U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Icon_biggrin. Cisto da pocnem da se navikavam polako i na vreme U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Icon_wink.
Milan
Milan

Broj poruka : 20
Godina : 64
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI? Empty Re: U ČEMU NAJVIŠE UŽIVATE U RONJENJU IKAKVA VRSTA ZARONA VAS PRIVLAČI?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu