RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kupujem kompjuter

5 posters

Ići dole

Kupujem kompjuter Empty Kupujem kompjuter

Počalji od mikal Čet Dec 16, 2010 7:29 am

Ako neko hoće da se podnovi za NG, evo prilike da proda stari.

mikal

Broj poruka : 36
Lokacija : Niš
Datum upisa : 27.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kupujem kompjuter Empty Re: Kupujem kompjuter

Počalji od ProUrke Čet Dec 16, 2010 10:27 am


Sta te interesuje? Mogu da ti ponudim nove SUUNTO kompove po odlicnim cenama ako te interesuje...
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 46
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kupujem kompjuter Empty Re: Kupujem kompjuter

Počalji od mikal Čet Dec 16, 2010 10:55 am

Treba mi nesto iz entry levela. Al da nije bas zoop. SUUNTO ima raznih modela po raznim cenama. Ako imas toga vise pusti cene na private.

mikal

Broj poruka : 36
Lokacija : Niš
Datum upisa : 27.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kupujem kompjuter Empty Re: Kupujem kompjuter

Počalji od . Čet Dec 16, 2010 11:59 am

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Čet Jun 27, 2013 10:05 am, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kupujem kompjuter Empty Re: Kupujem kompjuter

Počalji od ProUrke Čet Dec 16, 2010 12:01 pm


Vidi ga ovaj Silbaski - ne truj temu, a da nije ni pocela... Very Happy
Idi kupi jos neki Persil prasak, mozda dobijes jos nekog Edija unutra... :p Smile))))
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 46
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kupujem kompjuter Empty Re: Kupujem kompjuter

Počalji od . Čet Dec 16, 2010 12:06 pm

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Čet Jun 27, 2013 10:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kupujem kompjuter Empty Re: Kupujem kompjuter

Počalji od ProUrke Čet Dec 16, 2010 12:07 pm


Super sto si mi rekao, da znam da ne kupujem... Very Happy Very Happy Very Happy
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 46
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kupujem kompjuter Empty Re: Kupujem kompjuter

Počalji od Mayday67 Uto Maj 24, 2011 12:10 am

Kako je naziv teme odgovarajući, a ne želim nepotrebno otvarati novu temu i bukirati forum, molim da me savjetujete.

Ronim malo, jer zbog posla nisam u prilici da uzmem slobodan dan, a zbog situacije u obitelji ne mogu roniti vikendom. Na godinu napravim oko 25 urona (godišnji odmor). Ronim dvije sezone i ove godine mi je savjetovano da kupim ronilački kompjuter kako bi bila sigurnija i slobodnija pod vodom. Ništa drugo od opreme nemam i ne mogu priuštiti, uzimam sve RENT. Ronim na zrak s bocama do maksimalne dubine 50 metara. Kompjuter je najvjerovatnije jedina stvar za koju ću odvojiti novac (kojeg imam na kapaljku). Buđet mi se može razvući do maksimalno 150eura.
Kupila bi nešto polovno, da mi pokaziva najbitnije, dubinu, temperaturu i koliko brzo idem i vrijeme bez dekompresije itd. Poželjno je da zamjena baterije nije komplicirana i da nije preskupa (do 15 eura). Koji bi mi kompjuter preporučili s obzirom na uvjete i buđet?

Unaprijed zahvaljujem!

Mayday67

Broj poruka : 12
Datum upisa : 23.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kupujem kompjuter Empty Re: Kupujem kompjuter

Počalji od . Uto Maj 24, 2011 1:44 am

.


Poslednji put izmenio vlada747 dana Čet Jun 27, 2013 10:05 am, izmenio ukupno 2 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kupujem kompjuter Empty Re: Kupujem kompjuter

Počalji od ProUrke Uto Maj 24, 2011 1:48 am

Mayday67 ::Kako je naziv teme odgovarajući, a ne želim nepotrebno otvarati novu temu i bukirati forum, molim da me savjetujete.

Ronim malo, jer zbog posla nisam u prilici da uzmem slobodan dan, a zbog situacije u obitelji ne mogu roniti vikendom. Na godinu napravim oko 25 urona (godišnji odmor). Ronim dvije sezone i ove godine mi je savjetovano da kupim ronilački kompjuter kako bi bila sigurnija i slobodnija pod vodom. Ništa drugo od opreme nemam i ne mogu priuštiti, uzimam sve RENT. Ronim na zrak s bocama do maksimalne dubine 50 metara. Kompjuter je najvjerovatnije jedina stvar za koju ću odvojiti novac (kojeg imam na kapaljku). Buđet mi se može razvući do maksimalno 150eura.
Kupila bi nešto polovno, da mi pokaziva najbitnije, dubinu, temperaturu i koliko brzo idem i vrijeme bez dekompresije itd. Poželjno je da zamjena baterije nije komplicirana i da nije preskupa (do 15 eura). Koji bi mi kompjuter preporučili s obzirom na uvjete i buđet?

Unaprijed zahvaljujem!

Ako imas jos 20-30 eura "viska", preporucujem ti Suunto Zoop, jednostavni i ultra pouzdani kompjuter koji koriste moji prijatelji vec godinama (model Gekko) i rone stotine zarona godisnje sa njima, a zamena baterije je jednostavna i jeftina... Ovo ti je naravno cena za nov kompjuter, a polovni Gekko verovatno mozes za manje od 120e da nadjes na netu... Smile
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 46
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kupujem kompjuter Empty Re: Kupujem kompjuter

Počalji od Mayday67 Uto Maj 24, 2011 2:27 am

Hvala, ali ne putujem nigdje već 6 godina niti mogu. Samohrana sam majka i mogu ići samo kolko može moje dijete tako da sam poprilično usidrena. Iz istog razloga ni ne mogu roniti jer nemam je gdje kome ostaviti dok sam ja na brodu. Sad je malo veća pa je od ove godine vodim sa sobom tako da očekujem da ću više roniti pa sam se odlučila nabaviti sat. Inače za sat nemam novca, službeno govoreći. Odlučila sam se odreći nekih drugih stvari kako bi uštedjela ovaj novac, i držala sam repeticije iz navigacije, pa sam skupila 120 eura, ostalih 30 imam u kasici prasici negdje, ako ih nisam već potrošila na hranu.

Ne znam nikoga, niti u gradu gdje živim a kamoli vanka grada (tipa Njemačka).

I ja bi htjela Aladina jer sam ga do sad koristila na posudbu od instruktora..... i muka mi je što nisam uhvatila ovaj Aladin od gospodina milutina. Posjedila sam kad sam vidjela koliko je tražio za njega , a ja to propustila.

vlada747 ::Uwatec Aladin je sasvim ok opcija. Mada, najbolja varijanta je ebay.at ili ebay.de i jos ako imas nekoga da ti posalje ili donese .......
Na tim stranicama prodavci daju rubu po uplati na racun, paypal ili licno (sto je bolja opcija)

Npr.
http://cgi.ebay.at/Uwatec-Aladin-Prime-Tauchcomputer-/130523308812?pt=LH_DefaultDomain_16&hash=item1e63cba30c#ht_500wt_1156

Pozzzzzz
V.

P.S. Sad sam video da covek salje robu za Hrvatsku za 15 eur. A inace, Knittelfeld je udaljen od Zagreba je oko 250 km.
Embarassed Embarassed Embarassed

Mayday67

Broj poruka : 12
Datum upisa : 23.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kupujem kompjuter Empty Re: Kupujem kompjuter

Počalji od mr joy Uto Maj 24, 2011 2:57 am

I ja imam Aladin, ali on ima jedan problem. Zamena baterije. Kod Suunto kompjutera mozes sama da menjas baterije. ja bi ti preporucio ipak Suunto. Ako hoces mogu da pogledam neki polovni ovde. Dostavu mogu da ti organizujem, nije problem.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kupujem kompjuter Empty Re: Kupujem kompjuter

Počalji od Mayday67 Uto Maj 24, 2011 6:58 pm

Naravno da hoću.... kako vrijeme prolazi sve više dolazim u napast da ušteđeni novac potrošim na hranu.....

Držim se da je ljeto pa da ionako moram smršaviti i bolje da manje jedem... ali neće me to dugo držati Smile

Hvala unaprijed!

Mayday67

Broj poruka : 12
Datum upisa : 23.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kupujem kompjuter Empty Re: Kupujem kompjuter

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu