RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronilacki klub Alfa Diving Team

+11
medigo
neron
_
Dixie RK Sebastian
posejdon
SRDJAN
anibus
Svet Ronjenja
.
zensea
milosdir
15 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od milosdir Ned Mar 15, 2009 9:06 am

U dogovoru sa administratorom ovog foruma dobili smo dozvolu da ukratko predstavimo nas klub na ovom forumu.

U decembru prosle godine osnovan je novi ronilacki klub sa sedistem u Beogradu. Ideja da okupi sve ronioce koji zele da putuju, rone i uzivaju na najlepsim lokacijama nase zemlje kao i ostalih nama susednih zemalja. Organizovace se ekskurzije i izleti tokom cele godine. Zelimo da putujemo i posecujemo lokacije kad god se ukaze prilika a po najpovoljnijim cenama i uslovima. Clanovi kluba dobijaju svu mogucu pomoc oko realizacije svojih ronjenja, implementacije DIR pristupa konfiguraciji opreme kao i samom pristupu ronjenja, nabavke opreme i pronalazenja informacija ili lokacija koje ih interesuju bez obzira na to da li isli sa nama ili zeleli sami da posete neki od ronilackih centara. Clanovi naseg kluba mogu biti svi koji zele da rone bez obzira da li su istovremeno i clanovi drugog ronilackog kluba. Vise informacija o clanstvu, samom klubu kao i o lokacijama koje smo do sada izdvojili mozete pogledati na nasem sajtu.

Srdacno Vas,

www.alfadivingteam.com
milosdir
milosdir

Broj poruka : 27
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od zensea Ned Mar 15, 2009 9:20 pm

Lepo,lepo.
Par saveta: napisite gde ste, ko ste i neke slike npr. cisto da se vidi da iza stoje ljudi, vedri i srdacni,ovako malo misteriozno, malo napisite o lokacijama u srbiji i tako.
Vas Stroke
zensea
zensea

Broj poruka : 346
Godina : 51
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od . Pon Mar 16, 2009 10:59 am

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Sub Jun 08, 2013 1:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od Svet Ronjenja Sub Mar 21, 2009 8:51 pm

Kolegama srecan rad i puno novih clanova zele kolege iz Svet Ronjenja

Ivana O.K.
063 84 85 985
www.svetronjenja-sdt.rs
svetronjenja@yahoo.com
Svet Ronjenja
Svet Ronjenja

Broj poruka : 186
Datum upisa : 17.03.2009

http://www.svetronjenja-sdt.rs

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od anibus Uto Okt 13, 2009 1:39 am

"Kurseve organizujemo na hrvatskom i crnogorskom primorju, pri čemu se trudimo da celokupan boravak na kursu bude interesantan, prijatan i udoban, a u isto vreme i pristupačan.

Posebno bismo istakli da je Alfa Diving Team licencirani centar za obuku tehničkih ronilaca po PSS asocijaciji za Srbiju.

alfa"

Evo novo pitanje za "divera", ko su sad pa ovi ljudi koji nude kurseve u Crnoj Gori i Hrvatskoj, jesu li ti neki instruktori za koje mi neznmao ili samo pisu nesto iza cega niko ne stoji? Daj i njima da napravimo malu reklamu, neka istaknu kartice pa da vidimo, xa, xa. Ruku na srce moras da priznas da im je sajt vrhunski uradjen i jako lep, ali sta se krije iza svega toga, to je posao za tebe, to treba ispitati. Ajde, javi se "dok smo jos mladi", pa te vodim na rucak.
anibus
anibus

Broj poruka : 78
Datum upisa : 09.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od SRDJAN Uto Okt 13, 2009 9:21 am

Sajt je odlican, mislim da bi samo trebali dodati deo o Instruktorima, njihove slike i kratku biografiju.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od SRDJAN Čet Mar 11, 2010 3:54 am

Evo da se vratimo na pocetak i predstavimo Alfa Diving Team u punom svetlu.

Ronilacki klub Alfa Diving Team Smsprevara



Izgleda da je sindrom "Pocuca" uzeo maha u ronjenju, ne znam samo sta im je ronjenje krivo da ga koriste za ovakve vidove kriminala, licno nemam nista protiv nicije bilo kakve aktivnosti, makar i kriminalne, svako radi ono sto misli da njemu odgovara, ali imam protiv zloupotrebe ronjenja u ovakve svrhe, kad su smekeri neka stave carapu na glavu i udju u banku, a nas neka ostave da ronimo i uzivamo u nasem lepom sportu (sad ce Urke reci da nije sport Very Happy Very Happy )
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od posejdon Čet Mar 11, 2010 3:57 am

Au Srdjane,pretekao sam te za minut. Vidis da je ronjenje sport
posejdon
posejdon

Broj poruka : 227
Godina : 55
Lokacija : Becej
Datum upisa : 12.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od SRDJAN Čet Mar 11, 2010 4:20 am

Nisi bogami, ja sam pre zapoceo, nego je slika oduzela dragoceno vreme Very Happy Very Happy Very Happy
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od SRDJAN Čet Mar 11, 2010 4:25 am

E sada valjda neki od vas razumeju kako pojedini klubovi mogu da dele dzabe opremu i zarone, opet se vracamo na ekonomiju i marketing.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od Dixie RK Sebastian Čet Mar 11, 2010 6:37 am

Svet Ronjenja ::Kolegama srecan rad i puno novih clanova zele kolege iz Svet Ronjenja

Ivana O.K.
063 84 85 985
www.svetronjenja-sdt.rs
svetronjenja@yahoo.com

Very Happy Very Happy Very Happy Ovo je vrh !!!

p.s.pogledati Srđanov post sa isečkom iz novina... Very Happy Very Happy Very Happy
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od _ Čet Mar 11, 2010 9:32 am

Tresla se gora a rodice se mis!

Ovo nije nikakva prevara nego su momci nasli rupu u sistemu nagradne igre.
Nisu provalili i u kakav sistem nego su prosto slali veliki broj ponuda u opsegu u kom se najcesce izvlace najnize jedinstvene ponude i sasvim legalno osvajali nagrade. Svako od nas ko je bio spreman da ulozi par hiljada evra mogao je da radi slicnu stvar. Povezes veliki broj telefona u mrezu i preko racunara generises automatizovane SMS poruke u poslednjim minutima slanja. Naravno svaka poruka je kostala 60 din + PDV, znaci drzava namirena, drzavna lutrija srbije namirena, telelizije PINK i RTS namirene. Pa jel svako od nas dnevno mogao da posalje 1000 sms poruka sa svog telefona, pa puta broj SIM kartica. Ja ih licno imam 2 i moja zena dva znaci to je vec 4000 poruka dnevno!
I sam RTS je kazao da igra ima svoje slabosti u smislu nemogucnosti kontrole te da je vise nece emitovati. To dovoljno govori o svemu.
Druga je stvar sto sad ti momci MORAJU DA BUDU OSUDJENI u montiranom procesu jer u protivnom kredibilitet Drzavne Lutrije Srbije pada u vodu, niko nece hteti da igra loto i ostale nagradne igre, a svi mi dobro znamo odakle se dotira budzet.
Ipak uz dobrog advokata nadam se da ce se izvuci a nastalu stetu ce platiti poreski obveznici ove zemlje u ostalom kako to uvek biva na kraju, a da ne kazem da ako budu isli na evropski sud u Strazburu bice parpeno na kraju ali za drzavu.
A inace sve te nagradne igre su LEGALNA PLJACKA i oni koji ih igraju pomazu to. Ovde najvecu odgovornost snosi organizator a to je Drzavna Lutrija Srbije, RTS i PINK.

Pa oni nasi u Londonu sto su uz pomoc mobilnog i softvera uzeli u kazinu 6 miliona funti, oslobodjeni su na kraju. I Engleska im je jos na kraju isplatila odstetu.

Sto se njihovog kluba tice oni bar nisu imali nikakav "marketing", momci su ronili za sebe i nikom nisu smetali ili bilo koga ugrozavali.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od SRDJAN Čet Mar 11, 2010 9:47 am

Ne bi bas rekao, vrati se malo u nekadasnje postove
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od _ Čet Mar 11, 2010 9:52 am

Ne bi rekao sta? U kom smislu za njihov klub ili optuznicu koja ih tereti?

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od Dixie RK Sebastian Čet Mar 11, 2010 10:08 am

Nije to baš sve tako jednostavno kako si gore opisao, ali neka sad oni o tome brinu.
Ono što je interesantno je da nit' manjeg sporta/rekreacije/razonode/KVISKO!, nit' više manipulanata.Neviđen prosek imamo!
Neverovatno !
Samo retardirani ljudi mogu svoje živote, ličnu budućnost i budućnost svojih porodica da zasnivaju na ideji da će da zajebu državu...
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od SRDJAN Čet Mar 11, 2010 10:13 am

Mislio sam i na jedno, i na drugo, sto se ronjenja tice, imali smo prilike da vidimo da nije sve bas tako bajno, cim smo postavili par pitanja, nestali su sa foruma, sta ti to govori?
Sto se optuznice tice, nije bas to tako, mozes slati sa milion telefona, ali ih jebu kompjuteri i softver, to je zabranjeno.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od _ Čet Mar 11, 2010 10:18 am

@Dixie

Videcemo vreme ce pokazati. Moj bivsi gazda kome je Dinkic ugasio banku jos 2003 je tuzio drzavu evropskom sudu i dobio je spor samo to ne smeju da objave nego mu u tajnosti placaju odstetu, naravno o trosku poreskih obveznika.
Suma je cirka 30 miliona evra, pa ti sad vidi ko je ovde lud.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od Dixie RK Sebastian Čet Mar 11, 2010 10:23 am

Kod ovih majstora je problem nešto što se u zakonu zove ZLOČINAČKO UDRUŽIVANJE, dakle činjenica da su seli, smislili, nabavili softver, našli lažne dobitnike, itd... Svašta nešto može da se podvede pod to.
Mislim, svako radi ono što misli da treba, probali su...
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od _ Čet Mar 11, 2010 10:33 am

SRDJAN ::Mislio sam i na jedno, i na drugo, sto se ronjenja tice, imali smo prilike da vidimo da nije sve bas tako bajno, cim smo postavili par pitanja, nestali su sa foruma, sta ti to govori?
Sto se optuznice tice, nije bas to tako, mozes slati sa milion telefona, ali ih jebu kompjuteri i softver, to je zabranjeno.

Cuo sam se sa drugarom koji radi u specijalnom, branio je neke clanove zemunskog i drumske mafije, i dobro je upucen u njihov slucaj. Kaze da postoji pravilnik licitacije koji se poziva na zakon o igrama na srecu ali da ce biti jako tesko dokazivo. Tuzilac ce morati da trazi misljenja sudske prakse od zemalja gde je slicno delo vec pocinjeno i da se rukovodi njihovom praksom. Kod nas nista slicno do sad nije zabelezeno i proces moze potrajati duze vreme.

A to sto su se povukli sa foruma verovatno govori da su ljudi isli i ronili i furali svoju pricu.

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od _ Čet Mar 11, 2010 10:36 am

Dixie RK Sebastian ::Kod ovih majstora je problem nešto što se u zakonu zove ZLOČINAČKO UDRUŽIVANJE, dakle činjenica da su seli, smislili, nabavili softver, našli lažne dobitnike, itd... Svašta nešto može da se podvede pod to.
Mislim, svako radi ono što misli da treba, probali su...

Znas onu pesmu od Bore corbe "i Hitlere i Staljine zavili su u haljine..." cheers

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od SRDJAN Čet Mar 11, 2010 10:43 am

skylab ::
SRDJAN ::Mislio sam i na jedno, i na drugo, sto se ronjenja tice, imali smo prilike da vidimo da nije sve bas tako bajno, cim smo postavili par pitanja, nestali su sa foruma, sta ti to govori?
Sto se optuznice tice, nije bas to tako, mozes slati sa milion telefona, ali ih jebu kompjuteri i softver, to je zabranjeno.

Cuo sam se sa drugarom koji radi u specijalnom, branio je neke clanove zemunskog i drumske mafije, i dobro je upucen u njihov slucaj. Kaze da postoji pravilnik licitacije koji se poziva na zakon o igrama na srecu ali da ce biti jako tesko dokazivo. Tuzilac ce morati da trazi misljenja sudske prakse od zemalja gde je slicno delo vec pocinjeno i da se rukovodi njihovom praksom. Kod nas nista slicno do sad nije zabelezeno i proces moze potrajati duze vreme.

A to sto su se povukli sa foruma verovatno govori da su ljudi isli i ronili i furali svoju pricu.

Kako god da bude, ulaznica za specijalni je u startu bar 2 godine, tako da.............
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od _ Čet Mar 11, 2010 10:47 am

Eto uci ce u aleju slavnih sa Legijom. A marketinga su dobili i dobice vise nego svi ronilacki klubovi u ovoj zemlji zajedno... Nemojmo sad jos i to da im pripisemo kao minus... Very Happy
Kad izadju sve estradne zvezde na celu sa Sasom Popovicem ce roniti kod njih pa vi sad vidite... Very Happy

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od SRDJAN Čet Mar 11, 2010 10:50 am

Samo ih jebe kategorija, tesko da ce drzati kurseve.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od . Čet Mar 11, 2010 10:54 am

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Sub Jun 08, 2013 1:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od neron Čet Mar 11, 2010 10:57 am

Danima vas citam i pitam se - dokle?
Kriv vam Alfa team, Triton, Svet ronjenja, Pocuca.. Polemisete o velicini necije guzice, o necijem hapsenju (ko da jedva cekte da se nesto slicno desi) i tu trazite krivce za vas neuspeh.
Ljudi vam ne dolaze i odlaze upravo zato.
U RL ste onakvi kakvi su vam postovi.
A ko zeli sa takvima da roni?

neron

Broj poruka : 1
Datum upisa : 11.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu