RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronilacki klub Alfa Diving Team

+11
medigo
neron
_
Dixie RK Sebastian
posejdon
SRDJAN
anibus
Svet Ronjenja
.
zensea
milosdir
15 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 3 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od SRDJAN Pet Mar 12, 2010 5:02 am

Jeste, ali u nekoj drugoj zemlji, ovde ce ih pokidati za primer, pa sta je i Saric to uradio ovde i koji su dokazi, osim sto je ulozio u ovu drzavu stotine miliona Eura, izracunaj samo koliki je PDV drzava inkasirala, narucio 2 tene kokaina iz neke Kolumbije za neku Nemacku, bas je ostetio Srbiju, ne znam samo kako. Sve je to politika i nista vise, ovi su se usrali u zivot lutriji, to jest Dinkicu, a svi znate sta to znaci.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 3 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od SRDJAN Pet Mar 12, 2010 5:05 am

anibus ::Evo novo pitanje za "divera", ko su sad pa ovi ljudi koji nude kurseve
u Crnoj Gori i Hrvatskoj, jesu li ti neki instruktori za koje mi
neznmao ili samo pisu nesto iza cega niko ne stoji? Daj i njima da
napravimo malu reklamu, neka istaknu kartice pa da vidimo, xa, xa. Ruku
na srce moras da priznas da im je sajt vrhunski uradjen i jako lep, ali
sta se krije iza svega toga, to je posao za tebe, to treba ispitati.
Ajde, javi se "dok smo jos mladi", pa te vodim na rucak.

E, momci, nisam bas mislio da ih ovako izrekalamiraju. Steta sto nece moci da iskoriste tu reklamu u ronilacke svrhe jer, kako sam nacuo, smese im se maksimalne kazne...

Pa pisao je Diver vec o tome koliko me secanje drzi, vrati se malo na starije postove, mrzi me sada da trazim Very Happy Very Happy Very Happy
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 3 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od ProUrke Sub Mar 13, 2010 5:42 am

Sve u svemu, imaju 99% sanse da ih j..u, jer, ko sa djavolom tikve sadi, o glavu mu se obijaju - ja znam za milion i jedan slucaj da se neko upustio u "rat" sa drzavom, i svi su zavrsili ili u jarku ili na dugogodisnjim robijama - drzava ubire od igara na srecu milijarde, i ko se u to blago nameri, iz mesta je najebao...
I samo cu na temu ovoga sto su radili da kazem jedno - nije kriv ko RADI, nego koga UHVATE i kome DOKAZU...
Oni su radili, uhvatili su ih, i sad jos da im dokazu, i eto njima lepog dela u dosijeu... A ko u Ustanicku udje, taj tesko da izlazi napolje - to je praksa pokazala... Sad
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 46
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 3 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od _ Sub Mar 13, 2010 8:12 am

Ovo je slika Soma u Adi koji je Milos Banduka uslikao samo jedan da pre privodjenja. Ako leti bude misterioznih "davljenja" sad makar znamo zboc cega... Very Happy

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 3 Somuadi.th

Prema recima jednog od clanova Alfa diving team-a koji je na tom poslednjem zaronu ronio sa Milosem som je bio dugacak oko 2,5m.

Momci cvrsto se drzite i pobetite bagru...

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 3 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od _ Sub Mar 13, 2010 8:17 am

A hapsenje je izvedeno tako sto je SAJ opkolio celu kucu gde Milos zivi i upadom u kucu sa vise strana. Kao da je unutra bio sam Legija!

_

Broj poruka : 469
Datum upisa : 28.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 3 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od milosdir Uto Jun 29, 2010 6:31 am

milosdir
milosdir

Broj poruka : 27
Datum upisa : 02.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 3 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od milutinm Uto Jun 29, 2010 8:31 am

Very Happy
milutinm
milutinm
Admin

Broj poruka : 286
Godina : 40
Lokacija : Beograd, Dobre Vode(Bar)
Datum upisa : 28.11.2008

http://ronjenje.forumado.net

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 3 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od . Uto Jun 29, 2010 9:00 am

.


Poslednji izmenio vlada747 dana Sub Jun 08, 2013 1:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 3 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od Sile Uto Jun 29, 2010 9:09 am

DOBRODOŠAO... Very Happy
Sile
Sile

Broj poruka : 172
Godina : 68
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.12.2008

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 3 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od Gost Uto Jun 29, 2010 9:25 am

Pozdrav za Marijanu,Milosa i Pedu...Imam jednu molbu...Uplatio bih loto za vikend pa ako moze mala pomoc prijatelja... cheers

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ronilacki klub Alfa Diving Team - Page 3 Empty Re: Ronilacki klub Alfa Diving Team

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu