RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

podvodni ribolov Bokokotorski zaliv? Predlog lokacija

3 posters

Ići dole

podvodni ribolov Bokokotorski zaliv? Predlog lokacija Empty podvodni ribolov Bokokotorski zaliv? Predlog lokacija

Počalji od ducka Ned Avg 02, 2015 8:54 pm

Momci,
planiram početkom septembra ići dole negde u Boku, ono sa ženom na desetak dana pa me interesuje da mi date predlog gde bih mogao dole malo loviti?
Konkretno, možda čak i u Perastu odsednem ali sam kolima tako da nije problem odvesti se do bilo koje lokacije u Boki, ženu postavim pod suncombran, ušuškam je sa knjigom u rukama i ja odoh da opuštam glavu od svakodnevnog stresa i ludila Smile

Hvala unapred na odgovorima.

ducka

Broj poruka : 4
Godina : 42
Datum upisa : 08.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

podvodni ribolov Bokokotorski zaliv? Predlog lokacija Empty Re: podvodni ribolov Bokokotorski zaliv? Predlog lokacija

Počalji od Mikeli Čet Jul 28, 2016 2:51 am

Godinu dana niko nije odgovorio na ovo pitanje sto je Ducka postavio ??
Znamm da u zalivu ima podvodnih ribolovaca... ulaze li oni na ovaj forum ?
Interesuje I mene zaliv, vise nego otvoreni dio mora...
Ako opet niko ne odgovori, ja cu prenijeti moje utiske sa ronjenja I podvodnog ribolova od Kamenara do Igala Smile
Mikeli
Mikeli

Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.07.2016

Nazad na vrh Ići dole

podvodni ribolov Bokokotorski zaliv? Predlog lokacija Empty Re: podvodni ribolov Bokokotorski zaliv? Predlog lokacija

Počalji od Joki Uto Nov 08, 2016 10:32 am

Ulaz u sam zaliv je prebogat ribom a posebno se istice tuna, jer ih tu dosta ima oko mamule. Dubine su preko 15m, ali nije tesko naravno iskusnom i utreniranom lovcu na dah da savlada dubinu do 25m, ceka se preporucuje naravno kao i uvek.
Joki
Joki

Broj poruka : 2
Godina : 30
Lokacija : Dubina
Datum upisa : 08.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

podvodni ribolov Bokokotorski zaliv? Predlog lokacija Empty Re: podvodni ribolov Bokokotorski zaliv? Predlog lokacija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu