RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puška za podvodni ribolov za početnika

Ići dole

Puška za podvodni ribolov za početnika Empty Puška za podvodni ribolov za početnika

Počalji od 100ka Pet Maj 25, 2018 11:47 pm

Pozdrav svima.

Razmišljam se između nekoliko pušaka, na odmor u Grčku idem 10.6. Odlučio sam se za dužinu od 75 cm, pošto je ok za transport i kapiram da za veličinu ribe koja može da se nađe u priobalju i na dubinama gde ja mogu trenutno da zaronim ne moram da imam nešto veće.
Podvodni ribolov planiram da praktikujem na godišnjem odmoru 10-ak dana godišnje, obično idemo u Grčku, a s obzirom da mi je supruga iz CG možda bude neki dan i na Jadranu. Budžet m ije recimno 60e
Podvodne puške sam gledao na nekim grčkim sajtovima pošto planiram da poručim online i da mi stigne na adresu hotela.
Modeli o kojima sam razmišljao su:

Seac sub sting 75cm
47€
Video sam da je hvale na netu kao odličnu pušku za početnike, ima "žutu" gumu od 16 mm i izmenjiv vrh strele. Najveća mana, koliko sam ja kao totalni početnik uvideo, je što nema vođicu za strelu celom dužinom. Mada je neki Australijanac nahvalio u jednom videu.

I tri puške grčkih proizvođača koje sve tri imaju vođicu celom dužinom.

Lanara plus pothos extra 75cm (90cm), 17mm žuta guma, nisma siguran da li ima izmenjiv vrh.
48€

Xdive Alpha 75cm (90 cm), 16mm crna guma, izmenjljivi vrh.
57€

Xdive triton 75, 18mm crna guma, doalzi sa tahiti strelom, dodatnom strelom sa navojem i torbicom za transport. Od svih navedenih ova deluje najbolje, ali je pitanje da li meni kao početniku treba puška sa gumom od 18mm.
53€

Svaki savet je dobrodošao.

P.S. cene su najniže koje sam uspeo da nađem na netu i nisu sve sa istog sajta.

100ka

Broj poruka : 2
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu