RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uredjenje foruma

+19
markokg1982
frogman
Scubasaurus
mr.diver
ProUrke
ratko
anibus
bataduca
Edgar
rasa
SRDJAN
zensea
medigo
.
PasHke
Silent
Dixie RK Sebastian
mr joy
milutinm
23 posters

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od ProUrke Pon Okt 26, 2009 12:36 pm

Samo se ti spremi sutra da castis jedan domaci ledeni caj u kancelariji, pa posle iz ilegale posmatraj i umetnicko klizanje i regionalno prvenstvo u boćanju... Razz Smile Smile Smile
ProUrke
ProUrke

Broj poruka : 355
Godina : 47
Lokacija : Beograd - Komiža
Datum upisa : 23.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od Dixie RK Sebastian Pon Okt 26, 2009 12:39 pm

But of course ! Gledamo se oko pola 14 !
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Drzanje zadate teme

Počalji od milutinm Ned Jan 23, 2011 1:29 am

Molim sve clanove da ne skreću sa teme, jer nije lako premestati posebno postove! Hvala.
milutinm
milutinm
Admin

Broj poruka : 286
Godina : 40
Lokacija : Beograd, Dobre Vode(Bar)
Datum upisa : 28.11.2008

http://ronjenje.forumado.net

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od mr.diver Sub Dec 17, 2011 2:16 am

Pozdrav svima! Smile
mr.diver
mr.diver

Broj poruka : 4
Godina : 46
Lokacija : Indjija
Datum upisa : 17.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od milutinm Sre Dec 05, 2012 9:04 pm

Mala ispravka:

- Ukoliko post nema veze sa temom, bice obrisan, bez objasnjenja.
milutinm
milutinm
Admin

Broj poruka : 286
Godina : 40
Lokacija : Beograd, Dobre Vode(Bar)
Datum upisa : 28.11.2008

http://ronjenje.forumado.net

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od Scubasaurus Sub Maj 25, 2013 11:33 am

Silent?
A ko je to?
Jel to bese onaj kvazi instruktor?

Scubasaurus

Broj poruka : 26
Datum upisa : 24.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od mr joy Uto Jul 09, 2013 11:40 pm

Dragi ronioci,

veoma mi je zao, ali kao sto vidim, skoro svaka tema na kraju predje u pljuvacinu i kritikovanje drugih. Mislim da jedan ovakav forum bi trebao da ima edukativan zadatak i da informise ronioce i ne ronioce o dogadjanjima u ronilackom drustvu.
Na zalost bez kontrole, ovaj forum ce se oteti u neke druge vode koje nemaju nista sa ronjenjem.
Zeleo bi da se zahvalim svima od kojih sam dobio lepe reci, ali sam odlucio da ne zelim da budem clan ovakvog foruma. Milutin mi je pisao u privatnoj poruci da se nada da cu ostati na forumu i tada sam mu to obecao. Ali nakon par dana sam doneo ovu odluku, te sad mu se izvinjavam zbog obecanja koje nisam odrzao. Moja odluka nema nikakve veze sa tim da nisam vise administrator !!!!!
Milutine molim te da me obrises sa foruma.

Zelim svima lepe zarone !

Dubok pozdrav vas mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od frogman Sre Jul 10, 2013 4:13 am

Izgleda da će svi razumni i fini da napuste ovaj forum. Ovo me podseća na izreku: "Došli divlji i isterali pitome".
Bilo bi dobro ako hoćete da forum opstane da preostali administratori uvedu bar neka pravila.
frogman
frogman

Broj poruka : 25
Datum upisa : 16.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od milutinm Sre Jul 10, 2013 5:35 am

I da mnogi bi hteli da stisnem dugme "DELET FORUM" al toga nece biti.
Kada sam pustio sve ostale da pusuju, prete sto da banujem clana "modrulj" ?
milutinm
milutinm
Admin

Broj poruka : 286
Godina : 40
Lokacija : Beograd, Dobre Vode(Bar)
Datum upisa : 28.11.2008

http://ronjenje.forumado.net

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od markokg1982 Sre Jul 10, 2013 5:44 am

Ja smatram (kao neko ko sa forumima ima dodira godinama unazad) da sa pravilima ne moze nikako da dodje do problema.
Clan sam nekih drugih foruma vezano za automobilizam i poljoprivredu, i osnovno pravilo je da se novi clan predstavi, i da procita pravila foruma.
Jedno je kada neko iznosi svoje misljenje, a drugo je kada se psuje i preti. Ako neko ne moze bez toga, onda ne treba da bude clan bilo koje zajednice tj foruma.

Isto tako nije bilo pravila na jednom auto forumu, pricalo se sve i svasta, i na kraju je forum pukao tj podeljen je na dva dela.

Milutine,
niko ne trazi od tebe da odmah budes surov i banujes nekoga, nego da ga upozoris i skrenes mu paznju na pravila foruma (koja moras da uvedes). Znaci, prvo ide upozorenje, pa upozorenje pred ban, pa ide ban na dve nedelje pa tek onda trajni ban. Ovo ti je najblazi oblik koji mozes da primenis.

U suprotnom, dozvoljavas nekome da prvim post-om krene da vredja nekoga, kao i drugim postom i trecim... i poslednjim, i sve vreme cutis.
Kako god zelis. Tvoja je poslednja. Ja sam rekao sta mislim i sta smatram da je najbolje.
markokg1982
markokg1982

Broj poruka : 56
Godina : 42
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od modrulj Sre Jul 10, 2013 6:09 am

Marko molim te procitaj ponovo moje postove, i Srdjanove odgovore na njih, posebno procitaj moj prvi post i reci kojom sam ga recju ja uvredio, da bi on u prvom odgovoru uvredio mene.
Ja sam prvi za to da ne sme da se vredja i psuje, i da nije Srdjan u svakoj temi psovao i pljuvao ja se covece ne bih ni javio. Pa ne mozes da me ubedis da stari clan treba da psuje a novi ne sme. Da je tvoj predlog uredjenja foruma i banovanja od pocetka na forumu, shvati da bi Srdjan bio banovan 2008 godine. Kako mozes da trzis duple standarde?

modrulj

Broj poruka : 5
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od modrulj Sre Jul 10, 2013 6:29 am

Jos jednom te pozivam da objavis rec kojom sam uvredio Srdjana u prvom postu. Uprotivnom jasna je tvoja objektivnost.

modrulj

Broj poruka : 5
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od Maras Sre Jul 10, 2013 7:06 am

I opet ode sve u tri lepe! Ajmo Jovo nanovo. Gde se selimo?

Maras

Broj poruka : 83
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 26.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od smexy Sre Jul 10, 2013 8:24 am

markokg1982 ::Ja smatram (kao neko ko sa forumima ima dodira godinama unazad) da sa pravilima ne moze nikako da dodje do problema.
Clan sam nekih drugih foruma vezano za automobilizam i poljoprivredu, i osnovno pravilo je da se novi clan predstavi, i da procita pravila foruma.
Jedno je kada neko iznosi svoje misljenje, a drugo je kada se psuje i preti. Ako neko ne moze bez toga, onda ne treba da bude clan bilo koje zajednice tj foruma.

Isto tako nije bilo pravila na jednom auto forumu, pricalo se sve i svasta, i na kraju je forum pukao tj podeljen je na dva dela.

Milutine,
niko ne trazi od tebe da odmah budes surov i banujes nekoga, nego da ga upozoris i skrenes mu paznju na pravila foruma (koja moras da uvedes). Znaci, prvo ide upozorenje, pa upozorenje pred ban, pa ide ban na dve nedelje pa tek onda trajni ban. Ovo ti je najblazi oblik koji mozes da primenis.

U suprotnom, dozvoljavas nekome da prvim post-om krene da vredja nekoga, kao i drugim postom i trecim... i poslednjim, i sve vreme cutis.
Kako god zelis. Tvoja je poslednja. Ja sam rekao sta mislim i sta smatram da je najbolje.

+1 svaka ti je zlatna, vidi se da si obrazovani forumas Wink
Davnih dana sam se zalagao za pravila, ali ....
smexy
smexy

Broj poruka : 82
Godina : 38
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od tiosav Sre Jul 10, 2013 8:39 am

Sa nevericom čitam temu Ajkula u HR i ne verujem, ko je gospodin koji se navrz'o na SRDJAN-a k'o smrt na babu? I zašto niko ne reaguje? Razumem SRDJANOVU reakciju, možda nije najbolja, ali "čovek" je preterao. Ako ima neki problem sa SRDJANOM treba to i da reši sa njim, u 4 oka, a ne da koristi forum za te stvari...

tiosav

Broj poruka : 1
Datum upisa : 10.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od modrulj Čet Jul 11, 2013 2:31 am

Ja kriv posle 5 godina njegovog vredjanja i psovanja ovde. Dobro neka bude tako. A da sam se registrovao da bi mu se suprotstavio, jesam. Posto svi cute a covek laje neprestano.

modrulj

Broj poruka : 5
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 04.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od frogman Čet Jul 11, 2013 4:11 am

milutinm ::I da mnogi bi hteli da stisnem dugme "DELET FORUM" al toga nece biti.
Kada sam pustio sve ostale da pusuju, prete sto da banujem clana "modrulj" ?

Definitivno ne bismo hteli da se obriše forum, onda bismo prešli na forum na kome je srdjan administrator ili bi svako od nas napravio svoj forum i u tom slučaju ne bi više bilo sukoba. Bilo bi zanimljivo da pitamo srdjana da li i na forumu na kome je administrator dozvoljava članovima psovanje i vredjanje, takodje da li i tamo on sam psuje i preti drugima. Što se modrulja tiče on je samo razvoj situacije koju posmatram već par godina ovde. Ako se nastavi slušaćemo samo vređanja, posmatrati odlaske ljudi sa foruma od kojih je nešto moglo da se čuje i u gomili međusobnih uvreda pokušavati da izvučemo poneki zaključak o tome kako treba roniti.

Prvo pravilo bi trebalo da bude zabrana psovanja, nazivanja ljudi pogrdnim imenima, pretnji, govorenja nekom da priča gluposti itd. Sve može da ima civilizovaniji pristup, ako se neko ne slaže sa nečim može da objasni kako treba roniti i to je način na koji će ovde moći nešto da se nauči. Umesto da ovo bude mesto okupljanja, druženja i razmene znanja postalo je mesto razmene bljuvotina.
frogman
frogman

Broj poruka : 25
Datum upisa : 16.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od milutinm Pet Avg 30, 2013 1:11 am

Postovi koij su sadrzali ruzne reci, vredjanja i koji nisu bili u vezi sa temom su obrisani, ako sam nesto ispustio posaljite mi pp.
milutinm
milutinm
Admin

Broj poruka : 286
Godina : 40
Lokacija : Beograd, Dobre Vode(Bar)
Datum upisa : 28.11.2008

http://ronjenje.forumado.net

Nazad na vrh Ići dole

Uredjenje foruma - Page 7 Empty Re: Uredjenje foruma

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu