RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

+6
waterworld
zensea
Dixie RK Sebastian
medigo
SRDJAN
.
10 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od medigo Sub Dec 05, 2009 10:12 am

Zaboravio sam da prokomentarisem izjavu sa onog novinskog natpisa kojeg je Srdjan okacio, a odnosi se na ronilackog maga juniora koji je polagalo za DAJKONA... Nisam siguran jeli to ronilacka kategorija ili karakteristika.... A da je tata strog to znam.... Da nije strog nebi dogurao do mjesta gdje je, a da je bio obazriv nebi otisao dje ce.... Neznam samo treba li za Hag dnevnik...
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od cma(r)sovac Ned Dec 06, 2009 1:49 am

Evo jos malo novosti od ovih ljaksera iz CG......

https://www.youtube.com/watch?v=W8p20Ce8RXE

cma(r)sovac

Broj poruka : 11
Datum upisa : 15.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od SRDJAN Ned Dec 06, 2009 2:59 am

Mislim da bi Blesko brze isao sa nogom u bulju
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od medigo Ned Dec 06, 2009 7:17 am

Onaj sa cekicem sto pusta Bleska u pogon je Bobica samo bez djozluka pa ga mozda niste prepoznali.
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od SRDJAN Ned Dec 06, 2009 7:33 am

To je Dixijev prijatelj Very Happy Very Happy Very Happy
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od Dixie RK Sebastian Ned Dec 06, 2009 9:38 am

affraid
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od . Pet Dec 11, 2009 5:07 am

@


Poslednji izmenio vlada747 dana Sre Jun 26, 2013 10:35 am, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od Dixie RK Sebastian Pet Dec 11, 2009 5:54 am

Prvo da kažem da lično nemam nameru da idem tamo da zviždim.A što se generalno zviždanja tiče, publika zviždi kada jo se nešto ne dopada i to je tako uvek bilo i biće. Svaki autor umetničkog dela koje je odlučio da pusti u javnost mora da bude spreman na svakakve reakcije pa i na zvižduke (kontroverzni muzičar Bregović je svojevremeno izlazak jedne od svojih ploča nazvao "početkom njenog kurvanja u javnosti").
U SAD postoji pandan nagradi Oskar i dodeljuje se za najgora umetnička ostvarenja i kreacije i zove se Zlatna Malina...
Lično cenim napor uvaženog gospodina XXXXXXX da zaštiti svog prijatelja i pridružujem se apelu da se na naš Festival ne baci ljaga zbog sina jednog magacionera ( nemam ništa protiv zanimanja magacioner, da ne bude zabune).
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od denasi Pet Dec 11, 2009 6:12 am

Da li je na pragu cenzura ili pak autocenzura...???
denasi
denasi

Broj poruka : 53
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od zensea Pet Dec 11, 2009 6:58 am

Evo mene nesto zanima, da li se ta organizacija RPM Nautical ikada obratila recimo Gacevicu za pruzanje usluga na teritoriji Crne gore??? Posto iz potonjih postova na forumu mozemo videti da doticni zna sta radi a ovaj kome su se obratili nezna, pa mi malo nije jasno kakva je ovo organizacija i koji je njihov cilj, nevezano za ovaj filmski festival.
Pogledao sam njihov web site i deluje mi onako mali ne profesionalno i fantomski, sto dovodi do jednog zakljucka "treasure raiders". Sto se i poklapa sa profilom Mr.RCUD tako da je saradnja bila ocigledna.
P.S. za drugove koji jos nisu ukapirali sta predstavlja forum......jbga pogledajte u eciklopedijama!
zensea
zensea

Broj poruka : 346
Godina : 51
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od SRDJAN Pet Dec 11, 2009 7:11 am

Pa sta mislis, da su dosli u CG zato sto ih vole, boli ih patka i za CG i za Veska, traze ono sto njima odgovara, zlato sa jednog broda koga godinama svi traze, a verovatno i spijuniraju i slikaju za Americku vladu, ne zanima njih sama podmornica koja je potopljena vec mesto gde mogu da se usunjaju sa svojom.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od SRDJAN Pet Dec 11, 2009 7:14 am

Sto se Saleta tice, on je skroz Ok, niko nije rekao ni jednu ruznu rec za njega, ali samom imenu Danila Mijajlovica ne treba da bude mesta nigde u Srbiji, sto bi se u diplomatiji reklo, on je "persona non grata" kod nas, nadam se da se sa time svi slazete i da bi isto podrzali u svakom momentu.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od medigo Pet Dec 11, 2009 8:27 am

Super je sajt od ovih RPM. A i zemlje gdje operisu su drustveno uredjene, Albanija, CG i Sicilija. Sto ne idu u HR, tamo bi ih potopili, oni ne daju da im Ameri kradu amfore, tacnije oni nemaju IZDAJNIKE na Javnim funkcijama....
Gospodina koji je radio film sa ovim govedom malim ne poznajem, ali tolika prica o njegovim poduhvatima i uspjehu, bar po meni pada u vodu kad vidim sa kim je u kolu.
I neznam zasto taj XXXXX gospodin nas koji pljujemo naziva kukavicama kad se mi predstavljamo imenom i prezimenom....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od Dixie RK Sebastian Pet Dec 11, 2009 8:49 am

medigo ::
I neznam zasto taj XXXXX gospodin nas koji pljujemo naziva kukavicama kad se mi predstavljamo imenom i prezimenom....

E da, to sam zaboravio da napomenem. Ton kojim se gospodin XXXXX obraća ima, onako malo, histeričan prizvuk pa pretpostavljam da ga je savladala neka emocija kada je napisao to da smo kukavice.
Mislim, ja stvarno razumem da mu je frka zbog prijatelja i ostajem pri stavu da ne treba dodatno kaljati ugled našeg Festivala. Dovoljno je ukaljan time što su uvrstili projekat u kome je učestvovao jedan član Porodice.
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od SRDJAN Pet Dec 11, 2009 9:09 am

Imam ja resenje, kada budu citali autore, Saletu cemo da tapsemo, a malom govnaru da zvizdimo, mislim da je posteno, svakom po zaslugama.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od medigo Pet Dec 11, 2009 9:17 am

Ma na to je trebao Sale da misli, a ne mi...
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od Dixie RK Sebastian Pet Dec 11, 2009 10:44 pm

... A možeMO i da napravimo transparente na kojima će da piše " Sale je ok, ali se u'vatijo u loše društvo (prevarile ga bitange za eure)", pa da zviždiTE sve vreme....
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od medigo Sub Dec 12, 2009 12:01 am

Ma najmanje je sto su ga zajebali za film, al kad sve to predje u prevaru i pljacku, onda ce opet da bude ronioci iz Srbije, a vi cete da se ljutite na Bleska sto vas psuje i prica svima kako ste lopovi i devastatori. Bice ja ih doveo da snime, a oni se poslije vratili i opljackali nacionalni lokalitet....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od . Ned Dec 13, 2009 1:19 am

@


Poslednji izmenio vlada747 dana Sre Jun 26, 2013 10:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta

.
Admin

Broj poruka : 507
Datum upisa : 29.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od medigo Ned Dec 13, 2009 2:50 am

Smece kao i ovaj nas autor, zamisli da je kao njegov tata, pa to bi bio horor. Vidim nije dobio nagradu, hahahaha, znas kad ce neko iz SRB opet da pazari dnevnik kod autora, NIKAD.....
Sad ce tata da se vrati staroj temi, srbi su ......., srbi su ........... ovo i ono kao sto je uvjek govorio.....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od Gost Ned Dec 13, 2009 6:21 am

Tata će uskoro da štampa knjigu...
U ediciji "Najlepše bajke sveta"...
Naslov knjige " Kako sam pronašao podmornicu"
Za prvih sto najvernijih čitalaca i dodatak " RAKETNI brod iz I svetskog rata"
A za one naj najvernije dnevnik ronjenja gratis.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od medigo Ned Dec 13, 2009 6:41 am

Takav vrsan strucnjak za eksplozive, a kaze da je nasao brod sa lansirnim rampama i da je iz drugog svjetskog rata. Katastrofa, nevjerovatno koliko je covjek glup.... Nemam rijeci....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od medigo Uto Dec 15, 2009 2:05 am

A jel hoce neko nesto da napise o tom festivalu, kad se htjelo zvizdat pisali ste, cak se javio i XXXXXX, a sad niko ni da bekne. kazite jel valja ili nevalja.
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od bataduca Uto Dec 15, 2009 5:06 am

Iz mog ugla:
Prvi dan,
Subota 12.dec 2009 KINOTEKA u Kosovskoj ulici 19.00 h : puno sveta, grickalice, sokici,
stampani program, - pocetak vrlo ubedljiv, cheers
Sala puna, cak stavise puno sveta i stoji.. posle uvodnog govora gradskog sekratara za zastitu okoline (ako sam dobro zapamtio) pocinju filmici:
sasvim dobri: bas onako kavi trebaju da budu, interesantni svi , neki manje , neki vise - meni se svidelo posebno sledece:
THE IKKA COLUMNS GARDEN (snimano pod ledom na Grenlandu)
evo ga na netu: http://www.channels.com/episodes/show/2994783/Episode27-Greenland-Ice-Diving-at-The-Ikka-Column-Garden-

takodje mi se svideo i LIFE AND DEATH OF L‐24 (snimano u Crnom Moru o ruskoj podmornici)
a onda stvarno dobar film THE TRACK OF THE TUNA - http://www.imdb.com/title/tt1278002/
profi uradjen film o zivotu tune u mediteranu...
NAJVECA MANA FILMA je
sto je film imao premijeru 28 September 2007 confused confused confused
malo glupo za festival u decembru 2009 godine Question Question Question INACE film je dobio nagradu PRO CATEGORY ( for professional productions )

predstave od 21.00 h nisam gledao - ocekujem da neko od forumasa napise nesto ?????

NEDELJA 13.dec

ulaznica 200 dinara
17.00 h Kinoteka: u sali ukupno 10 (bukvalano 10) ljudi.
2 filma iz fonda RTV Beograd iz 1974 - prvi: o pronalazenju austro_ugarskog ratnog broda SMS Szent István
drugi o traganju antickog grada u okolini Kotora i Tivta..

19.00 h - ulaznicu ponovo placam 200 dinara
sala pristojno popunjena cheers cheers
na repertoaru 6 filmova... svi dobri.. neki vise neki manje
V DUNAJSKOM POTOKU / SMAL NOCTURNAL PRESENCES / TO RESEARCH THE DREAM / THE SENTINEL /
POSLEDNJA PLOVIDBA BARONA GAUTSCHA / MICRONESIA ‐ TREASURY OF NATURE
Ovaj o brodu Baron Gautsch je super ...treba ga pogledati....

PONEDELJAK, 14.dec 2009 - sala polu prazna - da li zbog snega ili neceg drugog ? - STETA !!!!
ulaznica 200 dinara
Vece apnesa, u organizaciji Sveta Ronjenja
(sa dva odlicna filma: 1) ASPIRING DEPTHS - takmicenje apnesa negde na Bahamima.. gost veceri je jedan od autora : DRAGAN Milutinovic
odrzao kartko predavanje i ispricao kako to sve funkcionise...
2) drugi film je kratak filmic o obaranju rekorda u ronjenju na dah 171 m affraid

posle toga i 2 reportaze o takmicenjima apnesa u Srbiji u 2009 godini sa doelama nagrada asocijacije AIDA Srbija...
steta sto je bilo malo sveta Sad Sad Sad Embarassed

eto tako sam ja to sve doziveo....
bataduca
bataduca

Broj poruka : 26
Godina : 60
Lokacija : BEG
Datum upisa : 30.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od medigo Sre Dec 16, 2009 1:13 am

Super izvjestaj, hvala....
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

13. Medjunarodni Festival podvodnog filma - Page 2 Empty Re: 13. Medjunarodni Festival podvodnog filma

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu