RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koju skolu izabrati?

+9
TRITON
sale88
zensea
Dixie RK Sebastian
medigo
SRDJAN
Svet Ronjenja
.
grenendal
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Koju skolu izabrati? - Page 2 Empty Re: Koju skolu izabrati?

Počalji od TRITON Sub Dec 26, 2009 12:24 pm

Ovaj put smo/ste se zaista izblamirali. Nije u pitanju trol, covek je stvarno zvao i raspituje se za kurs.

@grenedal
Na forumu se uglavnom svi posredno ili neposredno poznajemo. Sa vremena na vreme neko medjutim koristi mogucu anonimnost za razne price pa su clanovi postali malo "skepticni". Zao mi je sto su se kola na tebi slomila, inacemogu da ti kazem da su svi koji su ucestvovali u tvom postu OK i dobronamerni.

Neko vreme se nisam kacio na forum pa vidim da je prilicno zamro. Iskoristicu tu priliku da otvorim novu temu u podforumu medicina, mislim da ce za sve biti jako zanimljiva.

Pozdrav
TRITON
TRITON
TRITON

Broj poruka : 283
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.09.2009

http://www.triton-ast.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koju skolu izabrati? - Page 2 Empty Re: Koju skolu izabrati?

Počalji od Sile Sub Dec 26, 2009 12:39 pm

Hm... ne kažem da si zlonameran... ali malo čudno si postavio pitanje. Ušao si u sobu sa predstavnicima svih škola ronjenja koje postoje i pitaš baš njih "ko je od vas najbolji"? I šta očekuješ? Da će bilo ko od njih reći "znaš moja škola nije baš naj bolja idi u onu drugu"?!?! Shocked
Eto to ti je čudno u tvom postu confused
Sile
Sile

Broj poruka : 172
Godina : 68
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.12.2008

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koju skolu izabrati? - Page 2 Empty Re: Koju skolu izabrati?

Počalji od TRITON Sub Dec 26, 2009 12:45 pm

Problem je sto kod na 99% ronilaca roni u nekom klubu i naravno da ce svaki clan za svoj reci da je najbolji. Neko ko je nov u ronjenju to ne moze da zna, a forum je "nezavistan". U svakom slucaju od nas nebi nikad cuo mi smo najbolji dodji kod nas (mada se to ocigledno kosi sa modernim marketingom) Cool
TRITON
TRITON

Broj poruka : 283
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.09.2009

http://www.triton-ast.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koju skolu izabrati? - Page 2 Empty Re: Koju skolu izabrati?

Počalji od mikal Ned Dec 27, 2009 1:47 am

Pratim ovaj forum kao ilegalac. Par puta sam hteo da se uključim, ali zbog raznih komentara i negativnih stavova POJEDINIH diskutanata sam odustajao.
Sada sam se konačno našao u onom 1% koji ne roni u nekom klubu nego u nekoj vodi. Very Happy
Živim u Nišu. Tu sam i završio u gusaru pre mnogo godina. Gusar sam napustio zbog ljudi. Odavno. I neću da se vraćam.
Ronim sam (znam da se nesme)! Gde stignem i kad stignem. Uglavnom na letovanju u ronilačkim centrima, a u lokalu u par jezera u okolini.
Da li ima nekog (a da se to ne razvuče u svadju) da da par saveta za nastavak obuke, ali u Egiptu. Biću dole jedno 6-7 meseci.

mikal

Broj poruka : 36
Lokacija : Niš
Datum upisa : 27.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koju skolu izabrati? - Page 2 Empty Re: Koju skolu izabrati?

Počalji od Dixie RK Sebastian Ned Dec 27, 2009 3:40 am

Srđan. I on je tamo često. Mi drugi idemo 2-3 puta godišnje na po desetak dana...
Dixie RK Sebastian
Dixie RK Sebastian

Broj poruka : 334
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koju skolu izabrati? - Page 2 Empty Re: Koju skolu izabrati?

Počalji od zensea Ned Dec 27, 2009 4:48 am

@grenendal Da li si pitao za skolu kao asociaciju (PADI,CMAS.SSI...) ili koji klub da ti ljudi preporuce?? Ima tu dosta razlike. Vidis u Srbiji se dosta neguje to klubsko ronjenje, znaci clan si kuba iliti tima pa samim tim tako se i obrazujes to jes ucis da ronis, a verujem postoje tu jos neke obaveze a i benificije. Sto ne mora da bude lose, ali ni dobro zavisi od tvoje persone.
Klub si verovatno izabrao dobar a koliko znam i asociacjiu. Sto i nema neke veze, sve zavisi od tebe i koliko se zalazes u materiju. I samo polako bice sve ok.
Ronjenje je jako jednostavno i lako samo treba malo vremena dok se ne udje u rutinu.
SVe najbolje i zapamti mantru "ja disem sporo i polako" Wink
zensea
zensea

Broj poruka : 346
Godina : 51
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koju skolu izabrati? - Page 2 Empty Re: Koju skolu izabrati?

Počalji od SRDJAN Ned Dec 27, 2009 4:53 am

Nije problem, samo mi moras precizno reci sta tacno zelis
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koju skolu izabrati? - Page 2 Empty Re: Koju skolu izabrati?

Počalji od grenendal Ned Dec 27, 2009 5:45 am

zensea ::@grenendal Da li si pitao za skolu kao asociaciju (PADI,CMAS.SSI...) ili koji klub da ti ljudi preporuce?? Ima tu dosta razlike. Vidis u Srbiji se dosta neguje to klubsko ronjenje, znaci clan si kuba iliti tima pa samim tim tako se i obrazujes to jes ucis da ronis, a verujem postoje tu jos neke obaveze a i benificije. Sto ne mora da bude lose, ali ni dobro zavisi od tvoje persone.
Klub si verovatno izabrao dobar a koliko znam i asociacjiu. Sto i nema neke veze, sve zavisi od tebe i koliko se zalazes u materiju. I samo polako bice sve ok.
Ronjenje je jako jednostavno i lako samo treba malo vremena dok se ne udje u rutinu.
SVe najbolje i zapamti mantru "ja disem sporo i polako" Wink

Pitao sam prvenstveno za klub, tek kasnije sam video da postoje razlike asocijacija (PADI, CMAS, SSI...ali jos uvek nisam stigao da proucim u cemu se tacno razlikuju)
Mantra upamcena Smile

grenendal

Broj poruka : 11
Datum upisa : 22.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koju skolu izabrati? - Page 2 Empty Re: Koju skolu izabrati?

Počalji od grenendal Ned Dec 27, 2009 5:52 am

TRITON ::Ovaj put smo/ste se zaista izblamirali. Nije u pitanju trol, covek je stvarno zvao i raspituje se za kurs.

@grenedal
Na forumu se uglavnom svi posredno ili neposredno poznajemo. Sa vremena na vreme neko medjutim koristi mogucu anonimnost za razne price pa su clanovi postali malo "skepticni". Zao mi je sto su se kola na tebi slomila, inacemogu da ti kazem da su svi koji su ucestvovali u tvom postu OK i dobronamerni.

Neko vreme se nisam kacio na forum pa vidim da je prilicno zamro. Iskoristicu tu priliku da otvorim novu temu u podforumu medicina, mislim da ce za sve biti jako zanimljiva.

Pozdrav
TRITON

Nije nikakav problem, verujem da jesu dobronamerni i nadam se da smo resili nedoumice.
Veliki pozdrav i vidimo se kad se vratim sa puta 10.01.

grenendal

Broj poruka : 11
Datum upisa : 22.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koju skolu izabrati? - Page 2 Empty Re: Koju skolu izabrati?

Počalji od medigo Ned Dec 27, 2009 5:57 am

Sretan put !
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koju skolu izabrati? - Page 2 Empty Re: Koju skolu izabrati?

Počalji od Pocetnik extremista Pon Jan 04, 2010 11:24 pm

@Grenendal

Triton ti je sve objasnio u nekoliko recenica...Svi klubovi su dobri.Cast svakome i ne bih nikako zeleo nekog da uvredim na forumu,ali TI sam odlucujes ko cete obuciti za takav sport ( kazu neki,najekstremniji ) i TI odlucujes sa kime ces jednog dana biti u dubini gde ima dosta opasnosti i ko ce ti biti,,Bady" i kome ces poveriti svoju glavu,kao i on svoju tebi.... Naravno,razmisli da li si se odlucio za ronjenje ili za nesto drugo.Ima raznih klubova.Pitanje je ko sta voli.Raspitaj se dobro.....
Nadam se da me razumes ??
Ja sam izabrao svoj klub. pirat

Pocetnik extremista

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju skolu izabrati? - Page 2 Empty Re: Koju skolu izabrati?

Počalji od Vladimir206 Sub Jul 31, 2010 3:33 am

Drugari,
jasam nov i pocinjem obuku. Obzirom da treba da idem na lekarski pregled, u BG gde mi preporucujete?
Unapred hvala.

Vladimir206

Broj poruka : 4
Datum upisa : 27.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koju skolu izabrati? - Page 2 Empty Re: Koju skolu izabrati?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu