RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PREVARE I PREVARANTI

+16
greben
_
djuro strugar-stari
PasHke
.
posejdon
stojkuki
makso
denasi
Dixie RK Sebastian
Pljozgo
mr joy
cma(r)sovac
ProUrke
SRDJAN
medigo
20 posters

Strana 19 od 19 Prethodni  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Ići dole

PREVARE I PREVARANTI - Page 19 Empty Re: PREVARE I PREVARANTI

Počalji od stojkuki Sre Sep 09, 2015 8:00 pm

Vratih se danas iz Crne Gore gde sam malo buckao i pravio mehurice. Iz price sa drugarima roniocima iz lokala saznah nesto neverovatno. Prosto fascinantno.

Navodno u pripremi je novi zakon (ne zapamtih mu naslov) koji tangira podvodne aktivnosti. U okviru toga "Prof Dr Trt Mrt i usput po koja iznenadna smrt" Mijailovic Dr Vesko se proglasava za Apostola podvodnih aktivnosti i bez njegovog blagoslova niko ali niko ne moze da roni u CG, sta vise, posedovanje kompresora koji on nije odobrio se tretira kao krivicno delo, odnosno za svaki kompresor, svaki klub, svaku licencu, svaki zaron on mora da da pristnak ....
E sada, posto je ovo na pola uha cuta informacija koja me je omamila ima tu pozvanih ljudi da pojasne ovo. Od gosn Gacevica pa na dalje ...

Da li se to nama roniocima Crna Gora kao lokacija za ronjenje gasi?

stojkuki

Broj poruka : 82
Datum upisa : 08.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

PREVARE I PREVARANTI - Page 19 Empty Re: PREVARE I PREVARANTI

Počalji od medigo Uto Dec 08, 2015 10:10 am

Ima li iko pismen da mi prevede ovo?
I da li je neka ****** jos bila pozvana medju nesvrstane?
Jesu li svi u CMAS-u ovako pismeni ili je stvar novca i pojedinca?

p.s
Ti Blesko drugi put ponesi grickalica kad krenes na put, eventualno neki sendvic. Nikad se ne zna, mozda bude guzva na grani...

PREVARE I PREVARANTI - Page 19 2uh7a8m
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

PREVARE I PREVARANTI - Page 19 Empty Re: PREVARE I PREVARANTI

Počalji od SRDJAN Sre Dec 09, 2015 12:19 am

A gde su potpis i pecat, pa ovo je Blesko mogao i sam sebi da posalje ovako
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

PREVARE I PREVARANTI - Page 19 Empty Re: PREVARE I PREVARANTI

Počalji od medigo Čet Dec 31, 2015 11:55 pm

Ove b*dalaštine što radio Herceg Novi ( naravno sve ćirilicom ) piše morate pročitati. Kakav idotluk majko mila.

http://www.radiohercegnovi.net/index.php/3682-uspjesna-godina-regionalnog-centra-za-podvodna-istrazivanja
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

PREVARE I PREVARANTI - Page 19 Empty Re: PREVARE I PREVARANTI

Počalji od SRDJAN Pet Jan 01, 2016 6:13 am

SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

PREVARE I PREVARANTI - Page 19 Empty Re: PREVARE I PREVARANTI

Počalji od medigo Uto Jan 05, 2016 6:11 am

Ja bih prvo da nosicu ove teme, a nadam se ubrzo i pidzame, cestitam novu godinu i pozelim  puno srece jer ce mu sigurno trebati. Isto tako mu zelim dug zivot i dobro zdravlje!
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

PREVARE I PREVARANTI - Page 19 Empty Re: PREVARE I PREVARANTI

Počalji od medigo Uto Jan 05, 2016 6:17 am

Evo za Panice i ostale Panice uskoro cete moci kao pravi dupelizci Dr.Mr. Bleska ici u najsavremeniji kamp na buljno ronjenje. Kupio vam Blesko plac. A i vi strucnjaci iz uprave SOPASA mozete da se pomirite sa vasom starom ljubavi.

Rad u državnoj upravi berićetan: Mijajlović komšija Statisu i Savirisu

http://www.vijesti.me/vijesti/rad-u-drzavnoj-upravi-bericetan-mijajlovic-komsija-statisu-i-savirisu-868487
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

PREVARE I PREVARANTI - Page 19 Empty Re: PREVARE I PREVARANTI

Počalji od medigo Ned Jan 10, 2016 11:47 am

E pa derugari ovako, iako ce biti kuknjave i cimanja vezano za ovaj post ja ne mogu, a da ne komentarisem par stvari iz ovog hvalospjeva. Pokusacu da ukazem na nebuloze iz teksta koji jako podsjeca na tekstove Mr. Bleska zbog koga je ova tema otvorena.
Nadam se da cete se ukljuciti u raspravu, znam da vas je strah ali jbg, stisnite petlju pa napisite sta mislite, nije tesko.
Napominjem da mi je slika poslata! Ne citam ova sranja, pretpostavljam da je neki Kurir.
Obzirom da je ronilacki forum baziracu se na svega par stvari vezanih za ronjenje.

Kaze tekst da je "jedina je nasa žena instruktor u svjetskoj federaciji"
NADAM SE DA NIJE I DA SAM U PRAVU KADA KAZEM DA JE OVO LAŽ!!! A FEDERACIJA NEMAM POJMA STA JE

Kaze tekst isto, tome slicno "Među svega sedam CMAS instruktora jedina je žena"
MOGU SE ZAKLETI DA IH JE VIŠE, ŠTO BI SE REKLO OPET LAŽ, IMA SRBIJA JOS ZENA KOJE SU INSTRUKTORI RONJENJA

Ova Ginsova dostignuca ne mogu da komentarisem iz dva i vise razloga, prvi je da nisam kompetentan, a drugi je iz higijenskih razloga.

Dalje tekst za nas ronice daje jedan jako zanimljiv podatak, kaze ovako"U svojoj školi na Tašmajdanu obučila je oko 3000 ljudi"

DA SAM MATEMATIČAR LAKO BIH ZAKLJUČIO DA U ŠKOLICI NA TAŠMAJDANU SVAKI DRUGI DAN U PROTEKLIH 20 GODINA ISTRČI PO JEDAN GNJURAC, SAMIM TIM DO KRAJA RONILAČKE KARIJERE U SRBIJI NEĆE BITI NERONILAČKOG ŽIVLJA. X250€=750.000€/PDV 20% U BUDŽETU SRB DO SADA 150.000€ I KAKO NE PODRŽATI KANDIDATURU ZA TITULU NAJ ŽENE?

Zaključak!
Smatram da je ova kandidatura opravdana i da bi trebalo kao kolege ronici da podrzite svog predsednika Ronilačkog saveza i time pokažete dokle ste dogurali. Ne zaboravite da je i Vulinu uručen orden Svetog Save, da tragedija bude veća....

Napomena!
Pošto se na fotki ne vidi, glasati tako sto posaljete SMS na broj 063 257 000
u poruci napisati NZ pa ime i prezime kandidata.


Svakako poželjeti puno sreće, ako ništa onda više sreće u sledećem kolu.

PREVARE I PREVARANTI - Page 19 14mw7zt
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

PREVARE I PREVARANTI - Page 19 Empty Re: PREVARE I PREVARANTI

Počalji od medigo Čet Feb 18, 2016 2:40 am

Nego da se vratimo mi na naseg nikad ne prezaljenog Bleska. Juce prekjuce tom juncu bilo sudjenje na koje je ipak morao da dodje. I naravno govedo se izblejalo za medalju.

http://www.vijesti.me/vijesti/mijajlovic-zaposljavao-da-ucini-sinu-875271
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

PREVARE I PREVARANTI - Page 19 Empty Re: PREVARE I PREVARANTI

Počalji od medigo Čet Feb 18, 2016 3:15 am

A evi kompetan tekst!

Direktor „Regionalnog centra za podvodno deminiranje“ (RCUD) iz Bijele Veselin Mijajlović negirao je juče na saslušanju pred Osnovnim sudom u Herceg Novom, sve tvrdnje dvojice bivših radnika te JU koji su RCUD tužili zbog neisplaćenih honorara. Bivši roniloci i demineri Dalibor Todorović i Veselin Dubljević preko suda traže isplatu dnevnica koje im kako tvrde, nisu izmirene u punom iznosu za posao podvodnog deminiranja rijeka i jezera u blizini bugarskog grada Čelopečeno. Posao vrijedan preko 408 hiljada dolara RCUD je odradio u jesen 2011 i naplatio ga, ali prema tvrdnjama njih dvojice, Mijajlović roniocima nije isplatio kompletan iznos dnevnica koje su ugovorene sa naručiocem posla, a iznosile su 700 dolara dnevno po čovjeku. Mijajlović koji se juče konačno pojavio pred sutkinjom Aleksandrom Krivokapić-Kuhar  čije je izuzeće bezuspješno tražio prije mjesec dana, dao je detaljan iskaz o poslu u Bugarskoj, poslovnim odnosima RCUD-a sa ljubljanskim ITF-om preko kojega je on realizovan i načinom na koji je sve to finansirano donacijom američke Vlade. Kazao je da ne postoji nikakav dug prema Todoroviću i Dubljeviću istakavši da je  cifra od 700 dolara dnevno, zapravo dnevni „trošak angažovanja ronioca“ po cjenovniku koji je još 2003, usvojio UO RCUD. „To ne znači da je taj iznos honorar ronioca, već je to cifra za angažovanje ronioca sa svom opremom i drugim troškovima.“- kazao je Mijajlović dodajući da je roniocima u Bugarskoj obračunavao dnevnicu od 183 eura koliko ona iznosi za državne službenike po aktima koje je usvojila Vlada. Naveo je da je sve ponude, ugovore i finansijske izvještaje oko tog posla obrađivao Konstantin Maljukanović iz RCUD-a, a on kao direktor potpisivao i da je sve urađeno po zakonu, na što ga je Todorović upozorio da je Maljukanović negirao takvu svoju ulogu dajući iskaz na prvom ročištu, kao i da je Mijajlović honorare koje je davao roniocima angažovanim u Bugarskoj, knjižio kao putne troškove i time izbjegao plaćanje poreza. „Pojedinačno su svi iz RCUD-a anagžovani u Bugarskoj dobili po 7-8 hiljada dolara, pored redovnih plata. Kad god sam tamo dolazio, ja sam ulazi u vodu da pogledam što ste vi uradili.“- kazao je Mijajlović na što je Todorović uzvratio da Mijajlović nijednom nije zaronio u Bugarskoj i da to pokazuju i dnevnici ronjenja. Sve je međutim, ostalo u sjenci Mijajlovićevih tvrdnji o navodnoj nelojalnosti Todorovića i Dubljevića koje je on „zaposlio u RCUD-u i omogućio im da steknu diplome i zvanja“ koja sada kako je rekao, koriste u privatnoj firmi „Big Blue“ i istoimenoj NVO, nudeći iste usluge koje su u opisu posla RCUD-a. „Sve dok niste stekli diplome bili ste dobri sa mnom i tada sam vam valjao.“- kazao je Mijajlović dodajući da je Todorovića zaposlio 2010. u RCUD-u „kao kuma mog sina i stavio na rukovodeće mjesto odjeljenja koje nije imalo ni jednog zaposlenog“. „Sin mi je rekao - daj da ga izvadimo iz nekog kamenoloma gdje je Todorovič radio. Nisam imao đe da ga stavim pa sam ga stavio u Odjeljenje diverzanata i protivdiverzanata. Todorovića sam postavio za rukovodioca tima u Bugarskoj, iako on tada nije imao nikakve kvalifikacije. Dubljevića koji je 2010. uzeo otpremninu iz Boksita, u RCUD sam primio kao podvodnog deminera na brojne  intervencije, između ostalih i mog sina.“- objasnio je Mijajlović kadrovsku politiku JU kojom rukovodi i u kojoj je inače, zaposlen i njegov sin Danilo. Na konstataciju Dubljevića da objasni kako svom sinu ne zamjera što dok radi u državnom RCUD-u, ima i privatnu firmu za izvođenje podvodnih radova „Aquanaut“, Mijajlović je odgovorio da to nije bitno jer se „Aquanaut“ koji Danilo posjeduje od 1996, ne bavi podvodnim deminiranjem, a da RCUD „nema pravo da izvodi bilo kakve podvodne radove“. „Nikada RCUD i „Aquanaut“ nisu zajedno konkurisali za bilo kakve poslove.“- kazao je Mijajlović na što je Dubljević reagovao da je to bio slučaj u poslovima koji su odrađeni u Kumboru za „Azmont“. Njih dvojica često su ispod glasa komunicirali u sudnici i ispred nje pa je Mijajlović zatražio od sutkinje da u zapisnik unese da ga Dubljević proivocira i prijeti mu, a što je ovaj negirao. Suđenje se nastavlja 22.marta saslušanjem finansijskog vještaka.
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

PREVARE I PREVARANTI - Page 19 Empty Re: PREVARE I PREVARANTI

Počalji od medigo Pon Feb 22, 2016 10:30 pm

Već danima Bleskovu izjavu na portalu Vijesti vode kao PENAL!!!
Bašme čudi. hahahah


PREVARE I PREVARANTI - Page 19 34xorck
medigo
medigo

Broj poruka : 936
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

PREVARE I PREVARANTI - Page 19 Empty Re: PREVARE I PREVARANTI

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 19 Prethodni  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu