RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Potrebno neoprensko odelo i pomoc!

5 posters

Ići dole

Potrebno neoprensko odelo i pomoc! Empty Potrebno neoprensko odelo i pomoc!

Počalji od amater011 Sre Apr 07, 2010 1:33 pm

Pozdrav svima na ronilackom forumu!
Mozda sam promasio forum (ako jesam molim uputite me na drugo mesto).
Potrebno mi je neoprensko odelo za plivanje ( do 5mm). Zelim da upotpunim svoju opremu za triatlon i izmedju ostalog fali mi ovo odelo. Pretpostavio sam da plivaci u hladnoj vodi verovatno nose isto/slicno sto i ronioci. Ja sam visok 182cm i imam 82kg, pa ako neko ima nesto od odela u ovim dimenzijama voleo bih da pogledam/probam. Takodje bio bih zahvalan ako neko moze ukratko da mi objasni do koje najnize temperature se koristi neoprensko 5mm odelo i koliko dugo u istom moze da se provede u vodi na recimo (10-15 C), naravno plivajuci. Hvala

amater011

Broj poruka : 2
Datum upisa : 07.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Potrebno neoprensko odelo i pomoc! Empty Re: Potrebno neoprensko odelo i pomoc!

Počalji od babydiver Sre Apr 07, 2010 8:43 pm

u 5mm neoprenskom odelu neces brzo daleko stici, a ako je triatlon u pitanju pretpostavljam da ti je i prolazno vreme bitno. BARE proizvodjac ronilacke opreme u svom programu ima i odelo za ovakvu namenu.
imas full neoprensko odelo debljine 3mm, kao i 1mm neoprensko presvuceno teflonom sa unutrasnje strane.
radnja u kojoj mozes da pogledas i probas navedena odela se nalazi na banovom brdu. sve potrebne informacije mozes da dobijes i na br 063 8350305 ili 063 374204.

babydiver

Broj poruka : 11
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Potrebno neoprensko odelo i pomoc! Empty Re: Potrebno neoprensko odelo i pomoc!

Počalji od Silent Sre Apr 07, 2010 9:15 pm

U vodi 10-15 stepeni aktivno plivajuci ces da se debelo oznojis ako si u neoprenskom odelu 5mm, a brzinske performanse bi ti bile kao pingvinu na suvom Very Happy
. Kao sto ti rece babydiver, ili neko full odelo specijalno prilagodjeno za plivanje i sigurno ne toliko debelo, ili neki neoprenski shorty ali sigurno tanji.
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Potrebno neoprensko odelo i pomoc! Empty Re: Potrebno neoprensko odelo i pomoc!

Počalji od mr joy Čet Apr 08, 2010 8:43 pm

Aqualung shorty titanium 1mm 70,-Eur
Aqualung overall Bali 3mm 85,-Eur

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Potrebno neoprensko odelo i pomoc! Empty Re: Potrebno neoprensko odelo i pomoc!

Počalji od posejdon Pet Apr 09, 2010 3:05 am

Od SEAC SUB-a imas kod mene odela od 1,5 do 3 mm. Cena im se krece od 96 do 99 evra. Imam i gornje i donje delove presvucene teflonom koje mi uzimaju uglavnom kajakasi, cena im se krece od 20 do 50 evra a debljina od 0,5 mm. Sve informacije na 0638004583 ili na ernest@stcable.rs
posejdon
posejdon

Broj poruka : 227
Godina : 55
Lokacija : Becej
Datum upisa : 12.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Potrebno neoprensko odelo i pomoc! Empty Re: Potrebno neoprensko odelo i pomoc!

Počalji od amater011 Pon Apr 12, 2010 12:46 pm

Hvala svima na pomoci. Konsultovacu se jos ove nedelje sa triatloncima (sta je bolje 1mm sa teflonom ili 3mm odelo), pa se sledece nedelje bacam na probu i kupovinu. Hvala jos jednom i pozdrav.

amater011

Broj poruka : 2
Datum upisa : 07.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Potrebno neoprensko odelo i pomoc! Empty Re: Potrebno neoprensko odelo i pomoc!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu