RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomoc oko odabira

3 posters

Ići dole

Pomoc oko odabira Empty Pomoc oko odabira

Počalji od smexy Sre Avg 22, 2012 8:32 am

Bavim se ronjenjem vec oko 10-12 godina, u zadnje vreme podvodnim ribolovom po Jadranu. E sad opreme po BG-u nisam vidjao toliko. Konkretno me zanimaju puske (nikako atmosverke to sam davno batalio), lastikace i to malo bolje (vec imam nesto - cressi 70eura pazarena u CG pre par godina i uredno menjao gume svake sezone) u principu nije ni ona losa samo sto jednostavno nije dovoljno jaka.... vrlo cesto joj fali snage.... neko ce reci stavi nove gume i veceg promera.... Ja nisam za to da prepravljam nesto sto je fabricki namenjeno da bude tako da ne preopteretim mehanizam... Radije bi kupio nesto kvalitetnije. Zanima me da li imate neki kontakt telefon ili adresu radnje koja se time bavi u Beogradu. Zanima me iskljucivo nova oprema. Takodje i maskirna odela (tu vec nemam iskustva jer sam koristio obicno 3 i 5mm). Nadam se da ima ljudi koji mogu pomoci. Unapred zahvalan. Pozz
smexy
smexy

Broj poruka : 82
Godina : 38
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc oko odabira Empty Re: Pomoc oko odabira

Počalji od SRDJAN Sre Avg 22, 2012 8:53 am

Radnja nema, ali sve sto ti treba moze da se nabavi vrlo brzo, posalji na PM detalje
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc oko odabira Empty Re: Pomoc oko odabira

Počalji od mr joy Sre Avg 22, 2012 9:00 pm

AKo ti odgovara Cressi oprema mogu da ti dam kontakt, gde mozse direktno da narucis.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pomoc oko odabira Empty Re: Pomoc oko odabira

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu