RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomoć pri kupovini 2

4 posters

Ići dole

Pomoć pri kupovini 2 Empty Pomoć pri kupovini 2

Počalji od nevr Pet Sep 27, 2013 7:21 am

Pozdrav svima.
Nov sam na forumu i krenuo bih sa konkretnim pitanjem: da li uzeti pušku sa gumom od 95 ili 115 cm? Nekoliko godina ronim sa pneumo puškom od 75 cm i sad bih malo da "povećam domet i brzinu". Puška bi bila MARES fantom fv.
Unapred hvala na svim predlozima.

nevr

Broj poruka : 10
Godina : 54
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 27.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć pri kupovini 2 Empty Re: Pomoć pri kupovini 2

Počalji od FLOYD_APNEA Ned Sep 29, 2013 7:27 am

pozdrav,
ako si pocetnik moj iskreni predlog je 95,ja je imam i odlicno se pokazala za sve,sa njom se mozes zavlaciti i po rupama a ici na neku blazu varijantu ceke,115 je vec duze i malo teze za rupe Smile
moj iskreni predlog je (postoji vec na nekoj od prethodnih tema,slicnoj ovoj) je puska koju i ja imam a to je salvi mar voodoo rail open 95....puska je apsolutno fenomenalna za te pare,ja sam je platio 105e preko onog bugarskog widraxfixhing.com sajta  zato sto ipak ne placas firmu kao maresu npr. Salvi mar je generalno firma samo za apneu i podvodni ribolov Smile....a puska je sjajna.....isceprkaj malo po forumu,mislim da se tema isto zove pomoc oko kupovine,ili tako nesto,ima cela konverzacija o toj pusci....ali da, definitivno 95 Smile
FLOYD_APNEA
FLOYD_APNEA

Broj poruka : 26
Godina : 28
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 08.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć pri kupovini 2 Empty Re: Pomoć pri kupovini 2

Počalji od nevr Ned Sep 29, 2013 7:05 pm

Hvala na savetima i za dužinu i marku puške.Dvoumim se iz razloga što sa trenutnom puškom nisam imao ni domet ni brzinu pa bih to ovom nabavkom da rešim.Rupa u mom reonu baš i nema i više me zanima varijanta čeki i otvorenog.Mares mi je bliži jer uzimam iz fabričke radnje u Rapallu.
Pozdrav.

nevr

Broj poruka : 10
Godina : 54
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 27.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć pri kupovini 2 Empty Re: Pomoć pri kupovini 2

Počalji od pecaros021 Pon Sep 30, 2013 4:41 am

nevr ::Hvala na savetima i za dužinu i marku puške.Dvoumim se iz razloga što sa trenutnom puškom nisam imao ni domet ni brzinu pa bih to ovom nabavkom da rešim.Rupa u mom reonu baš i nema i više me zanima varijanta čeki i otvorenog.Mares mi je bliži jer uzimam iz fabričke radnje u Rapallu.
Pozdrav.
da nije ova adresa puška je sasvim ok

http://www.vidrax-fishing.com/catalog/product_info.php?products_id=3298&language=en
pecaros021
pecaros021

Broj poruka : 29
Datum upisa : 28.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć pri kupovini 2 Empty Re: Pomoć pri kupovini 2

Počalji od MILAN.MURINA Uto Okt 01, 2013 4:30 am

Ako uzimas maresa uzmi mares viper pro 90 ili 100 duzinu ja je kupio letos sjajna puska mnogo bolja od fantoma .

MILAN.MURINA

Broj poruka : 22
Godina : 46
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć pri kupovini 2 Empty Re: Pomoć pri kupovini 2

Počalji od nevr Uto Okt 01, 2013 6:59 pm

Raspitacu se o dostupnosti i ceni vipera pa cu videti. Koja je prednost cekrka posto mi se cini da znatno utice na cenu?
Pozdrav

nevr

Broj poruka : 10
Godina : 54
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 27.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć pri kupovini 2 Empty Re: Pomoć pri kupovini 2

Počalji od MILAN.MURINA Uto Okt 01, 2013 11:28 pm

Lov na ceku sa puskom bez cekrka nije preporucljiv , ako ti naidje veci komad i pogodis ga a nemas cekrk mozes da ostanes bez puske i ribe . Kad imas cekrk izronis na povrsinu i dovuces ribu do sebe bez velikog napora . Normalno da je puska sa cekrkom skuplja ali zato ima svoje prednosti , bolje kupi odmah pravu pusku nego dvaput da bacas pare . Moja iskrena preporuka mares viper pro ja imam 100 , cak sam sa njom lovio i po rupama .

MILAN.MURINA

Broj poruka : 22
Godina : 46
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć pri kupovini 2 Empty Re: Pomoć pri kupovini 2

Počalji od nevr Sre Okt 02, 2013 6:47 pm

Razlika u ceni je oko 40 e, tako da cu verovatno uzeti viper, u svakom slucaju hvala na savetima

nevr

Broj poruka : 10
Godina : 54
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 27.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć pri kupovini 2 Empty Re: Pomoć pri kupovini 2

Počalji od FLOYD_APNEA Ned Nov 17, 2013 10:48 pm

pogeldaj salvi mar voodoo rail open pro,ona ima i cekrk i duzinu Very Happy i manju cenu Very Happy
FLOYD_APNEA
FLOYD_APNEA

Broj poruka : 26
Godina : 28
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 08.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć pri kupovini 2 Empty Re: Pomoć pri kupovini 2

Počalji od nevr Ned Jul 13, 2014 7:46 pm

[quote="MILAN.MURINA"]Lov na ceku sa puskom bez cekrka nije preporucljiv , ako ti naidje veci komad i pogodis ga a nemas cekrk mozes da ostanes bez puske i ribe . Kad imas cekrk izronis na povrsinu i dovuces ribu do sebe bez velikog napora . Normalno da je puska sa cekrkom skuplja ali zato ima svoje prednosti , bolje kupi odmah pravu pusku nego dvaput da bacas pare . Moja iskrena preporuka mares viper pro ja imam 100 , cak sam sa njom lovio i po rupama .
Pozdrav,
došao sam do puške po tvojoj preporuci,međutim pošto mi je prva puška sa gumom zanima me da li ima neka posebna tehnika oko natezanja pošto je guma poprilično jaka. Gde je naslanjaš i da li imaš neku podlogu?

nevr

Broj poruka : 10
Godina : 54
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 27.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć pri kupovini 2 Empty Re: Pomoć pri kupovini 2

Počalji od MILAN.MURINA Pon Jul 14, 2014 2:44 am

Jeste fabricka guma je poprilicno jaka 19 mm zato prvo natezes na treci zub strele tako sto pusku naslonis na pojas sa tegovima ili donji deo stomaka barem ja tako radim pa navuces gumu na treci zub . Onda pusku naslonim na grudi i navucem gumu na drugi ili prvi zub , moje odelo ima ojacanje na grudima bas za tu namenu . Treci zub je za lov po rupama a prvi za lov na ceku . Imas i varijantu da zamenis fabricku gumu od 19 mm i stavis dve gume od 16 mm , lakse ces natezati gume i dobices na brzini strele to sam ja uradio i mogu ti dati duzinu gume za 16 mm . Ako ti jos nesto nije jasno slobodno pitaj pozdrav Milan .

MILAN.MURINA

Broj poruka : 22
Godina : 46
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć pri kupovini 2 Empty Re: Pomoć pri kupovini 2

Počalji od nevr Pon Jul 14, 2014 5:59 am

MILAN.MURINA ::Jeste fabricka guma je poprilicno jaka 19 mm zato prvo natezes na treci zub strele tako sto pusku naslonis na pojas sa tegovima ili donji deo stomaka barem ja tako radim pa navuces gumu na treci zub . Onda pusku naslonim na grudi i navucem gumu na drugi ili prvi zub , moje odelo ima ojacanje na grudima bas za tu namenu . Treci zub je za lov po rupama a prvi za lov na ceku . Imas i varijantu da zamenis fabricku gumu od 19 mm i stavis dve gume od 16 mm , lakse ces natezati gume i dobices na brzini strele to sam ja uradio i mogu ti dati duzinu gume za 16 mm . Ako ti jos nesto nije jasno slobodno pitaj pozdrav Milan .
HVALA na odgovoru, pomučio bih se(nažuljao) dok bi došao do odgovarajućeg načina. Dimenzija guma za 16mm bi mi odgovarala da bih imao alternativu jakoj 19-ici pogotovo ako dve 16-ice daju bolje rezultate. Zanima me i da li gume naručuješ ili ih sam praviš?
Pozdrav,
Nebojša

nevr

Broj poruka : 10
Godina : 54
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 27.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć pri kupovini 2 Empty Re: Pomoć pri kupovini 2

Počalji od MILAN.MURINA Uto Jul 15, 2014 4:10 am

Gume sam pravim nije neka nauka imas cak i ovde na forumu uputstvo u jednoj od tema ili youtube sve lepo objasnjeno . Moja puska je 100 i gume 16 za nju su 68 i 66 cm ako je tvoja puska druge duzine nisu iste gume . Imas i gotove gume da narucis , cena gume ako pravis je oko 10-15 evra metar a ako narucujes napravljene oko 30 par .

MILAN.MURINA

Broj poruka : 22
Godina : 46
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć pri kupovini 2 Empty Re: Pomoć pri kupovini 2

Počalji od nevr Uto Jul 15, 2014 5:08 am

MILAN.MURINA ::Gume sam pravim nije neka nauka imas cak i ovde na forumu uputstvo u jednoj od tema ili  youtube sve lepo objasnjeno . Moja puska je 100 i gume 16 za nju su 68 i 66 cm ako je tvoja puska druge duzine nisu iste gume . Imas i gotove gume da narucis , cena gume ako pravis je oko 10-15 evra metar a ako narucujes napravljene oko 30 par .

nevr

Broj poruka : 10
Godina : 54
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 27.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć pri kupovini 2 Empty Re: Pomoć pri kupovini 2

Počalji od nevr Uto Jul 15, 2014 5:10 am

nevr ::
MILAN.MURINA ::Gume sam pravim nije neka nauka imas cak i ovde na forumu uputstvo u jednoj od tema ili  youtube sve lepo objasnjeno . Moja puska je 100 i gume 16 za nju su 68 i 66 cm ako je tvoja puska druge duzine nisu iste gume . Imas i gotove gume da narucis , cena gume ako pravis je oko 10-15 evra metar a ako narucujes napravljene oko 30 par .
Hvala još jednom,probaću da ih napravim

nevr

Broj poruka : 10
Godina : 54
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 27.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pomoć pri kupovini 2 Empty Re: Pomoć pri kupovini 2

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu