RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela

2 posters

Ići dole

POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela Empty POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela

Počalji od lukijano Pet Mar 14, 2014 1:28 pm

Da li neko zna kako zakrpiti poderotinu na odelu. U pitanju je Technisub, mokro, 5mm, jednodelno. Nespretno sam ga navlačio i pocepao gore na prsima oko 6 cm. Na tom delu na grudima je odelo kao gumirano-ojačano.
Probao sam ga lepiti sa nekom flekom od neoprena. Kupio sam neki specijalni lepak , kao za nepopren... kao neka smola... Međutim, nije mi uspelo... Ili nešto nisam dobro uradio il ne može sa tim.
Voleo bih kad bi nekako mogao to zakrpiti, ali i sami znate, da je šivenje odela sa tim specijlanim ukrštenim štepovima... Ko to može da radi??? Koji krojač? Da li neko zna?
 Question Question Question 

lukijano

Broj poruka : 7
Datum upisa : 13.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela Empty Re: POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela

Počalji od mr joy Pon Mar 17, 2014 11:31 am

Odelo se moze zalepiti, ali prvo moras taj deo koji si pocepao da iseces, posle moras da sa flekom zakrpis taj deo. Naravno i fleku moras da iseces na tu velicinu i oblik kakav ti je na odelu. Moras na obe ivice da naneses lepak za neopren, da sacekas i posle da spojis neopren. Mozse sa unutrasnje strane da zalepis jos jednu fleku od tankog neoprena koji ce ti jos malo ojacati zalepljeni deo.

Ako ti se ne radi to, mozes da mi posaljes odelo i lepak pa cu ti ja zalepiti.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela Empty Re: POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela

Počalji od lukijano Pet Mar 21, 2014 10:23 am

Puno, puno hvala... Nikako da stignem da otvorim forum....
Ustvari, pola te nisam baš razumeo...
I ja sam kao napravio fleku (kupio sam kao neki glupi pojas za mršavljenje, samo zbog tog što je od neoprena, pa sam tako dobio lepo parče neoprena za krpljenje)... Međutim, nešto nisam dobro uradio, jer mi se fleka odlepila.... A lepak sam specijalno naručio od neke firme, baš lepak za neopren.... Taj lepak kad se osuši, napravi kao neku smolasto-gumiranu masu i to dobro izgleda...
Međutim nešto nije ispalo kakao treba...

U suštini najviše bih voleo kad bi došao do tebe, pa da zajedno to sa tobom to uradim... i onda odmah vidim kako to radiš...

Gde živiš ustvari? Vidim tu piše da si na relaciji Segedin -Pfaffstatten?

lukijano

Broj poruka : 7
Datum upisa : 13.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela Empty Re: POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela

Počalji od mr joy Sub Mar 22, 2014 6:03 am

Ja ti zivim dvostruki zivot. Preko nedelje sam u austriji i tamo radim. A preko vikenda sam u Segedinu. Ja planiram za 2-3 nedelje da idem za Zrenjanin. Mislim da ti je to blize. Javicu ti pre nego sto budem isao, pa mozemo i tamo da se nadjemo i da ti popravimo odelo.

Strpljenje....

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela Empty Re: POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela

Počalji od lukijano Sub Mar 22, 2014 9:03 am

Ufff... kako ono kažu, "kao kec na 11"... bilo bi to lepo...

Ako uhvatiš vremena, javiš mi se... dođeš kod mene... uradimo odelo... piće... klopa... sve...




lukijano

Broj poruka : 7
Datum upisa : 13.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela Empty Re: POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela

Počalji od mr joy Sub Mar 22, 2014 11:27 pm

Gde si ti ? Mislim u kom mestu zivis?

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela Empty Re: POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela

Počalji od lukijano Ned Mar 23, 2014 8:38 am

Pa baš u Zrenjaninu... Blizu centra grada...

lukijano

Broj poruka : 7
Datum upisa : 13.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela Empty Re: POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela

Počalji od mr joy Pon Mar 24, 2014 12:05 am

E pa onda se vidimo.....

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela Empty Re: POMOĆ u vezi krpljenja ili lepljenja neoprena-ronilačkog odela

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu