RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SOPAS i zloupotrebe u njemu

+10
medigo
Bulldog
.
milutinm
Dixie RK Sebastian
mica77
zensea
Sile
mr joy
SRDJAN
14 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

SOPAS i zloupotrebe u njemu - Page 4 Empty Re: SOPAS i zloupotrebe u njemu

Počalji od SRDJAN Čet Maj 12, 2011 9:49 am

Nego daj da vidimo koliko pojedincima radi mozak, ajde da vidimo ko ce prvi da pogodi, saucesnik u ovome je muskog roda, i sto nas narod kaze, nasla krpa zakrpu, suruje sa Tanjom posto ne moze da nadje nikoga sa normalnim mozgom za takve budalastine, specifican po "Gospodjica Bozana Ostojic" stari Sopas-ovci odlicno znaju ko je u pitanju, a da vidimo znaju li i mladje generacije, placam pice ko prvi pogodi u naredna 24 sata.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

SOPAS i zloupotrebe u njemu - Page 4 Empty Re: SOPAS i zloupotrebe u njemu

Počalji od cma(r)sovac Ned Jun 05, 2011 11:05 am

Vec duze vreme pratim desavanja i prljave igre u Sopasu ali ovo sto sam cuo neki dan je van svake kategorije.Na B92 se pojavio Bratislav Markovic iliti siroj populaciji poznat kao Bane Mungos.Coveku je malo bilo sto je bio najgori predsednik u istoriji Sopasa zapamcen po tome da je ujedno napravio i najvise stete po isti a posledice osecamo i dan danas,da ne govorimo o poklanjanju kategorija i neregularnim kursevima pa je sad jos poceo i da laze javno,ocigledno nezadovoljan poslednjim izborom predsednika pokusava da omalovazi istog svojim lazima.Daleko od toga da je Bozana Ostojic sjajna,i o njoj bi se svasta moglo napisati,ali stoji cinjenica da je ona jedina koja je ronila sa legendarnim Kustoom,kada sam cuo da Mungos prica budalastine kako je on ronio sa njim i bio clan tima sve mi se zgadilo,javna je tajna da ga je u svoje vreme jedva namolila da se slika sa njim,covek nije hteo,pa za njega je Mungos bio neki nn lik,cak sta vise mu je bio i antipatican.Koristiti se ovakvim lazima,pogotovo u medijima je i vise nego jadno,sramota je da covek u tim godinama dozvoli sebi tako nesto samo iz zavisti i ljubomore prema Bozani Ostojic.


cma(r)sovac

Broj poruka : 11
Datum upisa : 15.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

SOPAS i zloupotrebe u njemu - Page 4 Empty Re: SOPAS i zloupotrebe u njemu

Počalji od mica77 Ned Jun 05, 2011 10:41 pm

Nije tu u pitanju ljubomora prema Bozani,u pitanju je ljubomora prema svakome ko je na toj poziciji,verovatno covek misli da je samo on bogom dan za tu funkciju,a po meni je ni Bozana ne zasluzuje,ni ona nista nije uradila za savez

mica77

Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

SOPAS i zloupotrebe u njemu - Page 4 Empty Re: SOPAS i zloupotrebe u njemu

Počalji od cma(r)sovac Pon Jun 06, 2011 3:47 am

slazem se u potpunosti

cma(r)sovac

Broj poruka : 11
Datum upisa : 15.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

SOPAS i zloupotrebe u njemu - Page 4 Empty Re: SOPAS i zloupotrebe u njemu

Počalji od SRDJAN Pon Jun 06, 2011 8:37 am

Jeste tako, Bozana je jedina bila na Calipso-u i ronila sa njim, Banetova slika je sa nekog sajma ili tako nesto slicno, ne mogu da se setim tacno.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

SOPAS i zloupotrebe u njemu - Page 4 Empty Re: SOPAS i zloupotrebe u njemu

Počalji od Sile Pon Jun 06, 2011 9:10 am

Very Happy
To je jedna ista slika, ako mislimo na onu na kojoj je Božana sa leve strane Kustoa i koja je okačena uvek negde iznad mesta gde Bokica obično obituje. To je slikano kada je Bokica otišla na Kalipso, a Mungos ostao na doku da sačeka njihov povratak Embarassed ... Na toj slici se Kusto nalazi u sredini između Bokice i Mungosa koji je sa Kustoove desne strane. Sliku su podelili tako da Muki kod sebe drži svoju desnu stranu (u svom okruženju), a Bokica levu. Wink . Tako da svako od njih može da ima svoju priču... Samo neki su videli i tu zajedničku sliku Rolling Eyes
Sile
Sile

Broj poruka : 172
Godina : 68
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.12.2008

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

SOPAS i zloupotrebe u njemu - Page 4 Empty Re: SOPAS i zloupotrebe u njemu

Počalji od SRDJAN Pon Jun 06, 2011 10:18 pm

Nije zajednicka, odvojene su, ja bar nisam video tu zajednicku, u svakom slucaju je sigurno slikano kako sam rekao, ne mogu se tacno setiti ali mislim da je bio sajam nautike u Francuskoj, a Bozana mi je svojevremeno pokazivala i slike sa Calipsa, na njima nema nikoga osim nje, u svakom slucaju sve se moze proveriti u Kustoovoj organizaciji, ali znam sigurno da Bane nije nikada ronio sa njim, ako je to rekao onda je cista laz, uostalom zvacu ga da ga pitam.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

SOPAS i zloupotrebe u njemu - Page 4 Empty Re: SOPAS i zloupotrebe u njemu

Počalji od mr joy Pon Jun 06, 2011 11:00 pm

Zar u SOPAS-u se bira predsednik po tome s kim se slika???? Ajd i ja da posaljem neku sliku sa nekim poznatim likom pa da budem predsednik.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

SOPAS i zloupotrebe u njemu - Page 4 Empty Re: SOPAS i zloupotrebe u njemu

Počalji od SRDJAN Pon Jun 06, 2011 11:09 pm

Ma bira se na Skupstini, nego je skroz bezveze i sramota kititi se tudjim perjem, nevezano o kome se radi, to bi bilo isto kao kad bi ti ili ja rekli da smo ronili sa nekom legendom, a sve se svodi na sliku sa sajma
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

SOPAS i zloupotrebe u njemu - Page 4 Empty Re: SOPAS i zloupotrebe u njemu

Počalji od denasi Uto Jun 07, 2011 12:52 am

Ako nešto znači imam i ja Kustoov autogram... Very Happy
Možda nije dovoljno za predsednika ali može neka funcija... Very Happy
denasi
denasi

Broj poruka : 53
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

SOPAS i zloupotrebe u njemu - Page 4 Empty Re: SOPAS i zloupotrebe u njemu

Počalji od mr joy Uto Jun 07, 2011 3:31 am

Jel mogu da budem u komisiji za medjunarodnu saradnju. I onda bi putovao po svetu i sirio medjunarodnu saradnju na racun SOPOS-a. Razumem ja sve to Srdjane, ali ne razumem to, zasto se klubovi toliko vezuju za SOPAS. Jednom smo vec pricali o toj temi, da moze da se radi i bez saveza. Naravno najlepse bi bilo da je sve u redu i da savez funkcionise kako treba. Ako vam znaci nesto, ni u madjarskoj savez ne funkcionise bas 100%.

Dubok pozdrav mr joy
mr joy
mr joy

Broj poruka : 316
Godina : 59
Lokacija : Segedin - Pfaffstatten
Datum upisa : 30.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

SOPAS i zloupotrebe u njemu - Page 4 Empty Re: SOPAS i zloupotrebe u njemu

Počalji od Sile Uto Jun 07, 2011 6:01 am

SRDJAN ::Nije zajednicka, odvojene su, ja bar nisam video tu zajednicku, u svakom slucaju je sigurno slikano kako sam rekao, ne mogu se tacno setiti ali mislim da je bio sajam nautike u Francuskoj, a Bozana mi je svojevremeno pokazivala i slike sa Calipsa, na njima nema nikoga osim nje, u svakom slucaju sve se moze proveriti u Kustoovoj organizaciji, ali znam sigurno da Bane nije nikada ronio sa njim, ako je to rekao onda je cista laz, uostalom zvacu ga da ga pitam.

Sad ozbiljno, jeste sa sajma i jeste zajednička. Pokušaću da je nađem, ali možeš uporediti i sa obe (jedna je kod Bokice, a druga bila u Amfori, neznam gde je Bane sada drži), videćeš da je Kusto "isti" jedino su njih dvoje sa različitih strana... Inače Bokica jeste zaista jedina od žena koja je kročila na Kalypso (naravno sa njima i ronila, video sam i ja te slike) i jeste da Bane to nikada nije uradio, ali zar je to u opšte bitno... Samo sam se malo našalio...
I drugo, Bane je bio predsednik SRJ (Savez Ronilaca Jugoslavije), dok je na čelu SOPASa bio Miloš i mislim da nije baš direktno pretendovao na mesto u SOPASu u to vreme kada je Bokica došla na njega 2002. godine. Ona je tu iz određenih razloga i došla, a i ostala Laughing . Ali ni to nema veze, jer ne vuče "ona " konce, već neko "drugi iz pozadine". Znaš to i ti od Pece (nisi baš neinformisan...), ali što reče mr joy, sve je to već ispričano...
Sile
Sile

Broj poruka : 172
Godina : 68
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.12.2008

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

SOPAS i zloupotrebe u njemu - Page 4 Empty Re: SOPAS i zloupotrebe u njemu

Počalji od SRDJAN Uto Jun 07, 2011 9:16 am

Ma to je druga prica, ovde je koliko sam ja razumeo tema bila ronjenja sa Kustoom, i tu misteriju smo razjasnili, nismo samo jos sigurni jel Bane to stvarno rekao ili je rekla kazala.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

SOPAS i zloupotrebe u njemu - Page 4 Empty Re: SOPAS i zloupotrebe u njemu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu