RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prodavnice ronilacke opreme(pomoc)

+7
pfc
mica77
Ucenik
Prophet
Sile
posejdon
shule1990
11 posters

Ići dole

prodavnice ronilacke opreme(pomoc) Empty prodavnice ronilacke opreme(pomoc)

Počalji od shule1990 Pet Mar 23, 2012 6:18 am

Gde u Beogradu kupiti ronilacku opremu??? molim za pomoc nasao sam na tasmajdanu ali je mali izbor jako ima li jos negde???

shule1990

Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

prodavnice ronilacke opreme(pomoc) Empty Re: prodavnice ronilacke opreme(pomoc)

Počalji od posejdon Pet Mar 23, 2012 9:53 am

Ronilacki klub Posejdon Becej 0638004583 ernest@stcable.rs
posejdon
posejdon

Broj poruka : 227
Godina : 55
Lokacija : Becej
Datum upisa : 12.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

prodavnice ronilacke opreme(pomoc) Empty Re: prodavnice ronilacke opreme(pomoc)

Počalji od Sile Pet Mar 23, 2012 10:59 am

POWER SUB
Steve Todorovića 32, Banovo Brdo

+381 11 3541135
+381 11 3545935
+381 63 374204
Sile
Sile

Broj poruka : 172
Godina : 68
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.12.2008

http://www.nautilus.rs

Nazad na vrh Ići dole

prodavnice ronilacke opreme(pomoc) Empty Re: prodavnice ronilacke opreme(pomoc)

Počalji od Prophet Čet Avg 21, 2014 1:31 am

Negativno iskustvo sa Ernestom. Kontaktirao sam Ernesta jos pocetkom Avgusta u vezi maske, i rekao mi je da se sprema za more, pa kada stigne 3-eg sa mora, cemo srediti sve, prvo sam ga pitao za creesi perl masku, na sta mi je rekao da nema, reko ok. Posalje mi cenovnik i Nadjem ja neku aqualung oyster, covek me zove kada je dosao sa mora, ja mu kazem da hocu tu masku-kaze mi mora da se naruci i bice za par dana i kao tipa zovu me milion njih, dodje mi da bacim telefon-mislim se u sebi, pa sto ste se onda prihvatili tog posla ako vam smeta sto vas zovu da naruce maske ljudi. Zovem ti ja njega posle nedelju dana i dobijam odgovor, kako se ne javljaju i da ce ih on zvati u ponedeljak u sredu je maska kod njega, i da on nikada nije imao problema sa cressi kada je narucivao. Zovem ja opet posle nedelju dana to je vec 2 nedelja, i dobijam odgovor da te maske nema vise i da se rasprodala, ali mu stize u subotu  CRESSI OCCHIO PLUS, reko super moze, ostavite mi je i odmah mi je posaljite. Dolazi subota ili ti 3 nedelja, zovem lika i javlja se, kaze ima problema sa nekim autom i naprica mi ne znam ni ja sta, da je njegov zapalio bi ga vec, i da ga zovem malo kasnije. Zovnem ti ja njega posle tacno 5 sata, i kaze mi da jos namesta kola, al da ne brinem maska je stigla, reko hvala bogu, super, i da ce me on nazvati malo kasnije. Prosao dan, niko ne zove, ja sutradan saljem ernestu mail sta se desava? I dobijam odgovor MASKA JE PRODATA i posalje mi cenovnik koje ima druge, reko kako prodata kada sam vas zvao juce par puta i pre nedelju dana i sve smo se dogovorili, da bih dobio odgovor sledeca tura stize 21 og u cetvrtak , to jest danas. Mislim u sebi ajde ok, posaljem mu mail i poruku -KADA VAS MOLIM DA MI MASKU POSALJETE CIM VAM STIGNE. AKO TREBA I CASTICU VAS, na sta dobijam odgovor porucena je.  Evo dosao je I danasnji dan, posle 4 nedelje cimanja sa njim, ja se razmisljam, taman ako mi posalje sutra masku kurirom Petak 22og, meni stize u ponedeljak 25og i Ja u SREDU idem na more, al djavola. Covek mi se javi i kaze da su poslali maske a da CRESSI OCCHIO MASK nisu, i da je dobija tek sledece nedelje, pa ako mi odgovara? E, pa ako mi odgovara? a milion puta sam mu napisao da idem 27og, ili ako ne sutra ima neke aqualung. Laughing  Laughing  Laughing   Koja neozbiljnost, tako ko god da narucuje masku od ovog prodavca neka je naruci 2 meseca unapred. I da, ako neko ne veruje u pricu sto sam napisao imam sve dokaze u telefonu kao i u meilu. A sada idem da kupim masku Omer Alien ili Sea SUB Extreme na kupujem prodajem, makar znam da ce mi sutra odmah stici. Jos coveku par dana pre cetitam sto je postao zastupnik. E pa gospodine, usrecili su se sa vama sigurno. Ovaj text cu proslediti na sve forume , tako da svi znaju kakvo sam iskustvo doziveo sa ovim covekom.

Prophet

Broj poruka : 5
Datum upisa : 21.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

prodavnice ronilacke opreme(pomoc) Empty Re: prodavnice ronilacke opreme(pomoc)

Počalji od Ucenik Pon Jan 19, 2015 10:53 am

Hahahaha...jesi me nasmejao, svaka ti cast ! Tekst ti je odlican Smile..Samo nije to vrhunac, on ide varijantom,,Ko vas .ebe, vama treba , a meni ne" i tako to prodje..Ima on jos dosta bisera u svojoj ,,ronilackoj" karijeri...SmileSmile
Prosledi, prosledi dalje...neka bar neko cuje nesto...

Pozdrav

Ucenik

Broj poruka : 32
Datum upisa : 20.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

prodavnice ronilacke opreme(pomoc) Empty Re: prodavnice ronilacke opreme(pomoc)

Počalji od mica77 Sre Jan 21, 2015 9:58 pm

Pa dajte da cujemo iskustva, reci ucenice o cemu se radi, da cujemo te bisere, da ljudi znaju o kome se radi

mica77

Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

prodavnice ronilacke opreme(pomoc) Empty Re: prodavnice ronilacke opreme(pomoc)

Počalji od pfc Pon Feb 02, 2015 6:46 am

Pozdrav i ja da se javim malo na ovu temu. Dosad sam kupio dosta opreme od Ernesta i sve je stizalo na vreme i po dogovoru,bio i kući kod čoveka isprobavao opremu, davio ga o nekim perajima. Što se mene tiče više nego KOREKTAN prodavac.
Pozdrav
pfc
pfc

Broj poruka : 4
Lokacija : pančevo
Datum upisa : 10.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

prodavnice ronilacke opreme(pomoc) Empty Re: prodavnice ronilacke opreme(pomoc)

Počalji od Scubasaurus Sub Feb 07, 2015 10:21 am

Bolje je da ne pricamo o Ernestu,javna je tajna kakav je to covek,nazalost ovi ljudi koji su prevareni su samo kap u moru,o kursevima koje drzi i da ne pricam,tragedija,spusta ljude u Tisu na kanap i to naziva kursem.stalno se zali na prevaranta Karjuka,a ne govori kako je oteran sa kursa zbog neznanja.Moglo bi se pisati danima,ali ovakav covek nije vredan ni ovoliko koliko sam napisao,a kamoli vise

Scubasaurus

Broj poruka : 26
Datum upisa : 24.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

prodavnice ronilacke opreme(pomoc) Empty Re: prodavnice ronilacke opreme(pomoc)

Počalji od Diver Pon Feb 09, 2015 7:09 am

Pitajte Milana Todorovica ko je Ernest.Dosao je kod njega u Zanjice golog dupeta bez trunke znanja.Nije znao da roni ni kao cestiti P1.Milan ga je svemu naucio i leba mu dao,a on mu se zahvalio time sto ga je pokrao,pljuvao,mracio i olajavao sve vreme pokampu i vrbovao ljude za sebe.Oteran je nogom u guzicu i neka zahvali sto je otisao bez razbijene njuske.Takva ljiga od coveka da mu nema ravnog.

Diver

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

prodavnice ronilacke opreme(pomoc) Empty Re: prodavnice ronilacke opreme(pomoc)

Počalji od KizaHood Čet Feb 19, 2015 12:23 pm

S'a znam, ne znam coveka... A ni on mene...

Pretprosle godine narucim jednu sitnicu od njega, stigne po dogovoru i na vreme... Prosle godine narucim drugu sitnicu od njega, stigne na vreme, a umesto dogovorene cene platih 5e MANJE. Kaze covek "stiglo jeftinije u drugoj turi"...
KizaHood
KizaHood

Broj poruka : 22
Godina : 51
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 06.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

prodavnice ronilacke opreme(pomoc) Empty Re: prodavnice ronilacke opreme(pomoc)

Počalji od Scubasaurus Čet Mar 05, 2015 11:36 pm

Evo sad sam pricao sa covekom iz ronilackog kluba Begej,kaze da vecu tragediju od letos kada ih je Ernest vodio na ronjenje nije doziveo,kaze umalo ne izginuse,pocevsi od autobusa ko iz filma ko to tamo peva sto ih je vozio pa preko smestaja camca do samog organizovanja ronjenja,pricao mi covek sat vremena,to nema ni u crnackim zemljama tom coveku treba zabraniti da se bavi bilo kakvim vidom posla iz oblasti ronjenja

Scubasaurus

Broj poruka : 26
Datum upisa : 24.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

prodavnice ronilacke opreme(pomoc) Empty Negativno iskustvo sa Ernestom

Počalji od VukMorski Pon Apr 13, 2015 8:12 am

Slična situacija kao Prophet, čekao sam neke delove 6 meseci i uvek su bili tu negde, ove nedelje, samo što nije, samo da nešto bude pa će biti... na kraju sam odustao.

VukMorski

Broj poruka : 18
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 02.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

prodavnice ronilacke opreme(pomoc) Empty Re: prodavnice ronilacke opreme(pomoc)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu