RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April

+5
Điđi
SRDJAN
Scubasaurus
v.sevic
neptun
9 posters

Ići dole

Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April  Empty Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April

Počalji od neptun Sub Maj 25, 2013 4:59 am

Postovani ronioci! Sinoc sam imao izuzetnu cast da prisustvujem jednom lepom dogadjaju, a to je otvaranje prve ronilacke prodavnice sa Aqualung opremom u Beogradu. Aqualung ronilacka oprema spada u najkvalitetniju opremu na svetu. Krasi je izuzetan dizajn, odlicna funkcionalnost i najvaznije od svega - maksimalna bezbednost pri ronjenju! Ovakvi dogadjaji mi vracaju nadu i veru, da se u ronjenju vraca dobar duh odgovornog i savesnog rada! Vrsni mladi instruktori, a pre svega veoma kvalitetni ljudi, udruzili su svoju veliku ljubav, prema podmorju i ronilackom sportu u opste u lepu poslovnu saradnju. Mi beogradski ronioci zahvaljujuci njima, dobili smo mogucnost da nabavljamo kvalitetnu opremu po veoma pristupacnim cenama! To su: Iz Ljubljane - Oskar Sega i Matko Mioc i iz Beograda - Tanja Borovic Saso i Vladimir Saso. Ponosan sam da sam prijatelj sa njima! Stevan Nenadic

neptun

Broj poruka : 8
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April  Empty Re: Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April

Počalji od v.sevic Sub Maj 25, 2013 11:07 am

Da li moze adresa i kontakt telefon ? Ili link za sajt? Smile

v.sevic

Broj poruka : 14
Datum upisa : 05.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April  Empty Re: Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April

Počalji od Scubasaurus Sub Maj 25, 2013 11:35 am

Samo jedno pitanje,zar Aqualung nema svog zastupnika za Srbiju?
Jel to opet neki Slovenci pokusavaju nesto nezakonito?

Scubasaurus

Broj poruka : 26
Datum upisa : 24.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April  Empty Re: Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April

Počalji od neptun Ned Maj 26, 2013 1:30 am

Adresa je: Rekreativno sportski centar 11. April, Autoput br. 2 (tu je i bazen "11. April" u neposrednoj blizini Studentskog grada na Novom beogradu). Telefon za informacije je: +38163248642 Šale.

Koliko znam, nema Aqualung svog zastupnika za Srbiju!? Naravno da je sve po zakonu!!!

neptun

Broj poruka : 8
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April  Empty Re: Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April

Počalji od SRDJAN Ned Maj 26, 2013 1:58 am

Ima sigurno, Calypso group im ugovor sa Aqualung-om. U ostalo se ne mesam.
SRDJAN
SRDJAN

Broj poruka : 1570
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April  Empty Re: Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April

Počalji od Scubasaurus Pon Jun 03, 2013 8:29 am

Kao sto sam vec rekao,opet su neki slovenci prekrsili zakon,ovaj put o autorskim pravima,Aqvalung im je zbog toga nalozio zatvaranje radnje

Scubasaurus

Broj poruka : 26
Datum upisa : 24.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April  Empty Re: Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April

Počalji od Điđi Pon Jun 03, 2013 8:44 am

Na sajtu Aqua-lung-a , ne postoji zastupnik za Srbiju.

Điđi

Broj poruka : 49
Godina : 55
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April  Empty Re: Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April

Počalji od Shale Pon Jun 03, 2013 7:51 pm

@neptun - Stevane, hvala na veoma lepim recima!
@v.sevic - web prodavnica je u pripremi
@scubasaurus - u Srbiji ne postoji zastupnik za Aqualung, ni jedan zakon nije prekrsen, sva oprema je legalno uvezena, drzavi je placen pdv
@SRDJAN - Calypso je imao potpisan ugovor za Aqualung Military, ne i za tec/rec opremu

Lokal je jos uvek u pripremi, vec smo imali posetu trzisne inspekcije.
Posto je sve po propisima, nije bilo nikakvih problema.
Hvala svim revnosnim cikama i posebno tetama koji su nam svojom prijavom omogucili ovo druzenje, siguran sam da ce ih biti jos mnogo.
Shale
Shale

Broj poruka : 22
Lokacija : Earth
Datum upisa : 04.12.2008

http://www.h2o-divegroup.com

Nazad na vrh Ići dole

Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April  Empty Re: Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April

Počalji od milutinm Pon Jun 03, 2013 9:01 pm

Nije mi jasno zasto odmah napadi, pa zar nje bolje da imamo sto vise prodavnica ronilacke opreme!? Jer sto vise prodavnica, veci izbor opreme, veca konkurencija = cene opreme manje i onda nema jurenja opreme po internetu i dalekim zemljama. Razmislite.
milutinm
milutinm
Admin

Broj poruka : 286
Godina : 40
Lokacija : Beograd, Dobre Vode(Bar)
Datum upisa : 28.11.2008

http://ronjenje.forumado.net

Nazad na vrh Ići dole

Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April  Empty Re: Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April

Počalji od djuro strugar-stari Pon Jun 03, 2013 10:00 pm

Bravo Shale , bravo Tanja , koliko Vas ja poznajem ,kod vas je sve legalno uvek i svugde , postenje nema cenu , a price , nek prica ko sta hoce Vas rad se prepoznaje zato se i javlja uvek ovoliko žOHARA , ali znate kako je PAS LAJE VETAR NOSI .


Sve najbolje vam želim u budućem radu
djuro strugar-stari
djuro strugar-stari

Broj poruka : 58
Datum upisa : 24.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April  Empty Re: Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April

Počalji od Petko Sre Jun 05, 2013 7:41 am

svaka cast, dobar brand, samo da ih je vise Very Happy
Zelim Vam svu srecu u daljem radu!
Petko
Petko

Broj poruka : 14
Datum upisa : 06.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April  Empty Re: Otvorena je nova prodavnica ronilacke opreme Aqualung u SRC 11. April

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu