RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronjenje ove sezone

2 posters

Ići dole

Ronjenje ove sezone Empty Ronjenje ove sezone

Počalji od Silent Čet Jun 14, 2012 7:08 am

Evo SEKA (Svetska Ekonomska KrizA) uzima svoj danak i u ronilackom biznisu, te su me drugari iz ronilackog Centra Poseidon Diving Academy -Halkidiki, Grcka, www.poseidondivingacademy.com zamolili da obavestim nasu ronilacku javnost tj. klijentelu da je nova cene za paket od 2 zarona sa camca sa kompletnom opremom ronilackog centra 60e, a naravno postoje "paket popusti" tipa ako ce neko roniti 2,3,5,10 dana, onda se cena naknadno dogovara u neposrednom kontaku.

Zamolio bih i sve koji imaju sveze informacije o ronilackim centrima i cenama na za nase prostore najcescim destinacijama da ih podele sa ostalima.
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronjenje ove sezone Empty Re: Ronjenje ove sezone

Počalji od Edgar Pet Jun 29, 2012 9:10 pm

Silent, ti si jos uvek na halkidikiju?

Nema te da navratis u severne delove, makar na proputovanju, ( da vidimo ko se manje ugoji)
Edgar
Edgar

Broj poruka : 162
Godina : 60
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.04.2009

http://www.edgar-dive.com

Nazad na vrh Ići dole

Ronjenje ove sezone Empty Re: Ronjenje ove sezone

Počalji od Silent Ned Jul 01, 2012 4:25 am

E cao Edgare, nisam znao da si se vratio, inace bih se sigurno javio u prolazu posto sam od nove godine 2 puta isao za islamsku republiku Nemacku Crying or Very sad

Juznije je ipak lepse, bar za sada... Mada sam trenutno na Krfu.

Ugojio? Ja? Jesam ali MINUS 34kilograma trenutno, ne bi me poznao da me vidis iz profila. Prosle godine sam jedva "pretekao" pa sam ozbiljno shvatio drugu sansu koju mi je sudbina podarila. Ako ti nije medicine preko glave pisi PM pa cu ti ispricati celu medicinsku istoriju.
A ti kada krenes juznije, "don't be a stranger" sto bi se reklo. Vidimo se na zaronu cheers
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ronjenje ove sezone Empty Re: Ronjenje ove sezone

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu