RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kupujem skoro sve od opreme

Ići dole

Kupujem skoro sve od opreme Empty Kupujem skoro sve od opreme

Počalji od Blackart Sre Okt 30, 2013 8:45 am

Pozdrav,

Nov sam na forumu a i u ronjenju, tako da sam na pocetku skupljanja cele opreme.
Znaci, interesuje me otprilike:

-odelo, 5mm sa dugim rukavima i nogavicama,pretezno crno, musko, velicine za coveka 180-185cm i 90kg
-regulator 1.i 2. stepen(prednost din, scubapro ili mares), u kategoriji recimo scubapro mk2...dolaze u obzir i kompleti(sa oktopusom i konzolom).
-bcd min velicine L
-celicna boca 10-12l, prednost atestirana, ili da bar nije toliko stara da ne moze ni da se uradi atest.

Sve od trazene opreme moze biti polovno(relativno novijeg datuma i ocuvano) ili novo.
Znam da je ovo previse opsti zahtev/pitanje...ali mora od necega da se pocne Smile

Imam jos par ortaka koji su takodje krenuli kad i ja,i kome takodje treba dosta toga tek, tako da je moguca i kupovina vece kolicine odjednom,ukoliko neko ima vise toga Smile

Mozete slobodno da mi saljete na mail ponude(sa slikama ako je polovno u pitanju),sa cenama, kako ne bismo opterecivali forum.
black2art (at) gmail.com

Ukoliko neko mozda ima veci izbor na raspolaganju za prodaju, slobodno nek posalje sve cenovnike odjednom....citajuci forum,zakljucio sam da ima i takvih Smile

Hvala puno na vasem vremenu unapred!
Srdacan pozdrav za sve ovde!
Milos

Blackart

Broj poruka : 1
Datum upisa : 30.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu