RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kompletiranje opreme

2 posters

Ići dole

Kompletiranje opreme Empty Kompletiranje opreme

Počalji od Dejan Sre Mar 19, 2014 7:43 pm

Pošto želim da kupim neku opremu a nisam baš toliko iskusan u tome,treba mi mala pomoć i da mi kažete da li ovo vredi nešto i koliko . Ja sam rekreativac i imam od 20 do 30 zarona godišnje minimum.

Ovo je što sam dobio od prodavca:

" Kupljena 06.08.2013, odlicno ocuvana i sa njom je odradjeno 24 zarona u slatkoj vodi, na Ohridskom jezeru, znaci ni jednom nije bila u moru tj. u slanoj vodi.

Mares Abbys 22T Metalni Regulator prvog stepena DPD sa Mares Prestige 22 drugostepenim regulatorom, najpouzdaniji model Mares regulatora na trzistu, kupljen na popustu i placen 339.99e

ScubaPro R295 Octopus, sa kompletnom ambalazom i dokumentacijom, placen 119.99e

Konzola Sepadiver, Made in Italy sa Manometrom i kompasom na sebi, placena 99.99e"

Za cenu još nismo pričali,kao da ponudim nešto.

Da li je ovo uopšte pametna kupovina? I koliko je ok ponuditi? Ili imate neki drugi predlog?

Dejan

Broj poruka : 39
Godina : 47
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 03.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kompletiranje opreme Empty Re: Kompletiranje opreme

Počalji od Sirmi Sre Mar 19, 2014 9:48 pm

Pozdrav,

Ja sam upravo kompletirao opremu, nov sam u ronjenju, imam OWD i spremam se za sezonu. Sto se tice konkretno tih Mares regulatora, ne mogu ti nista iskustveno reci, mada ima dosta po netu. Ja sam kupio novi komplet Apeks regulatora ATX40, to je njihova najeftinija konfiguracija. Komplet ukljucujue DS4 prvi stepen, Apeks ATX40 drugi stepen i oktopus, i konzola manometar i dubinomer (350EUR komplet). Kupio sam jos i BCD Aqualung ProLT, isto nov, mislim da je bio oko 270EUR. OVi APeks regulatori imaju dobre specifikacije, balansirani su i zatvoreni za okolinu (environmentally sealed) po meni to je dobro za ronjenje po rekama i lokalnim jezercima. Za sada sam ih probao samo na bazenu, jako su prijatni za disanje.

Cisto eto da vidis sta jos mozes da uzmes, da je dobro za rekreativno ronjenje, a da je cena prihvatljiva.



Sirmi

Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu