RONJENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VEEEELIKO SCUBASTORE razocarenje...

Ići dole

VEEEELIKO SCUBASTORE razocarenje... Empty VEEEELIKO SCUBASTORE razocarenje...

Počalji od Silent Pon Apr 13, 2009 9:08 pm

Mole se sve kolege ronioci kada narucuju sa www.scubastore.com da obrate paznju. Naime sva moja prethodna iskustva sa njima su bila krajnje pozitivna, ali ovo poslednje je takvo neprijatno iznenadjenje da nemam reci. Elem, dvadeset i nekog februara narucio sam kod njih nekoliko artikala. Posle nekoliko sati mi je stigla potvrda o narudzbi. Medjutim sutradan me emailom obavestavaju da jedan od artikala nemaju na stanju i ne znaju kada ce ga imati i nude mi da odaberem neki slican. Posto mi je bilo stalo bas za taj artikal ja im odgovaram da necu nikakvu zamenu, i da mi slucajno ne salju nekompletnu narudzbinu. Na taj moj email nema odgovora... Prolaze dani i meseci, a ja redovno proveravam na sajtu da li im je stigao taj artikal, i konacno 9. aprila ima ga ponovo. Ja ponovo pravim narudzbinu i posle pola sata (negde oko 15h) mi stize potvrda o narudzbini. I ja kontam sve OK. Posle jos mozda sat vremena mi stize obavestenje o DHL posiljci. I ja iz ciste radoznalosti pogledam na DHL-ovom sajtu, i sa ogromnim iznenadjenjem vidim da je posiljka krenula 8.aprila (znaci dan pre nego sam napravio narudzbinu!!!)... Gledam i ne verujem svojim ocima. Proverim sve jos jednom i sve isto. Jedino objasnjenje je da su Spanci izmislili Vremeplov! Ali nisu, oni su jednostavno (bez da su me obavestili ili sta pitali) prethodni dan spakovali i poslali ono sto sam narucio u februaru. Na nekoliko mojih prvo kulturnih, pa panicnih, pa besnih email-ova da ne dupliraju posiljku bez veze, kad su vec poslali ovo nisam dobio nikakav odgovor. Sve ovo jos covek i da opravda, ali onda mi stigne paket i umesto narucenih rukavica (koje su uredno navedene na racunu i naplacene) dobijem sasvim drugi model istog proizvodjaca... Mislim sramota! Naravno pitam ih ja i za to, ali odgovora nema... Onda ja napisem u review kod tog artikla da oni isporucuju sasvim drugaciji, a oni posle 2 dana review prosto obrisu... Znaci nema slucajnosti. Ako je ista bilo propust, to nije. Mislim da se razumemo, ko radi on i gresi, ali ovo nije niz slucajnih gresaka, vec prosto "boli me uvo" poslovna politika...

Tako da, imajuci u vidu ovakvo iskustvo, obratite paznju kada nesto narucujete kod njih.
Silent
Silent

Broj poruka : 327
Godina : 48
Lokacija : Šabac
Datum upisa : 01.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu